Näitan kõiki 7 tulemust

Küünal Lehed

10.90 
Ilusa lehemustriga parafiinist küünal. Põlemisaeg 64h. Värvus: linane

Küünal Lehed Cream

10.90 
Ilusa lehemustriga parafiinist küünal. Põlemisaeg 64h. Värvus: kreemjas

Küünal Lehed Rose

10.90 
Ilusa lehemustriga parafiinist küünal. Põlemisaeg 64h. Värvus: roosa

Küünal Carved S, roosa

11.00  5.50 
Atraktiivne sügavroosa parafiinist küünal unikaalse mustriga Lene Bjerrelt. Selle nikerdatud mustriga küünlaga saad luua just õige atmosfääri ja hubasuse oma koju. Küünal on toodetud 100% parafiin vahast, mis on anorgaaniline materjal ja paremate omadustega kui tavaline vaha. Mõõdud: K 10cm ja läbimõõt 7cm. Põlemisaeg 48h. Küünlale on disainitud atraktiivne pael logoga, mille saad jätta külge või eemaldada. Lene Bjerre on loonud laia valiku küünlaid, küünlajalgu ja -hoidjaid, erinevate värvide, kuju ja materjalidega.

Küünal Rustic M

9.50  4.75 
Lene Bjerre pika põlemisajaga küünal, põlemisaeg 85 tundi Värvus: sügavroosa Mõõdud: kõrgus 20 cm, diameeter 7,5 cm Lene Bjerre on loonud laia valiku küünlaid, küünlajalgu ja -hoidjaid, erinevate värvide, kuju ja materjalidega.

Küünlahoidja koos küünlaga Meliora

Original price was: 15.00 €.Current price is: 7.50 €.
Lene Bjerre lihtne valge küünlahoidja küünlaga. Küünlahoidja on valmistatud portselanist, küünal valmistatud parafiinist. Mõõdud 9x10cm ja põlemisaeg 40 tundi. Loo õdus atmosfäär oma koju selle küünlavalgusega! NB! Selle küünlahoidja muster on käsitsi sisse lõigatud, seetõttu ei ole ükski küünlahoidja täiesti identne. Lene Bjerre on loonud laia valiku küünlaid, küünlajalgu ja -hoidjaid, erinevate värvide, kuju ja materjalidega.