Näitan kõiki 10 tulemust

Filtreeri tooteid

Peegel sahtliga

53.00 
Peegel koos sahtliga, kuhu saad paigutada oma ehted.

Peegel Marone

245.00 
Funktsionaalne peegel valges puitraamis, mis on valmistatud männipuidust, sobib suurepäraselt kogu Marone sarjaga. Esik on enamiku majade ja korterite puhul kitsas ja halvasti valgustatud ruum. Seetõttu tasub veelgi enam valida peegel valgest Marone raamis, mis ruumi optiliselt heledaks muudab ja suurendab.

Looduslik materjal - Marone peegel on kinnitatud täispuidust raami. Mänd on materjal, mida hinnatakse ülla ilu ja vastupidavuse poolest. Puitmööbel võimaldab teil ruumis luua lõõgastava metsaõhkkonna. Täispuidu kasutamine tähendab ka seda, et vaatamata seeriatootmisele saab iga tükk ainulaadse iseloomu.

Ökonoomne disain - peegliraamil pole liigseid dekoratiivseid elemente. Seda kaunistab ainult peenelt freesitud serv. Kogu struktuur on pealetükkimatu ja delikaatne. See sobib ideaalselt maalähedases stiilis ruumi. Kuid see sobitub ka Skandinaavia stiilis interjööri täiendusena.
Raam on kaetud valge vahaga, mille katvus on 75%. 

Marone peegli mõõtmed on 109 cm laius ja 80 cm kõrge. Selle paksus on 2 cm.

Peegel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinapeegel Gialo

149.00 
Peegel puitraamis esikusse!
Esik on viimane koht, kus teil on võimalus kodust lahkudes oma stiili hinnata ja parandada. Seetõttu ei saa seal puududa peegel, mis selle teie jaoks võimaldab. Kui teie esik, nagu enamikul juhtudel, pole piisavalt suur, tasub valida puidust Gialo raami seinapeegel. Selle olemasolu suurendab ka esikut visuaalselt ja muudab selle heledamaks.

Minimalistlik disain - Gialo seinapeegel on ümbritsetud lihtsa, minimalistliku raamiga. Kaunistuste puudumine muudab mööbli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri või kergelt tööstuslike loftide jaoks.

Üllas materjal - Gialo peegliraam on valmistatud tammepuidust. See materjal muudab mööblieseme vastupidavaks ja äärmiselt kindlaks. Lisaks annab tamm mööbli ülla välimuse, mida muudest materjalidest mööbli puhul ei esine

Gialo peegel on iga esiku asendamatu element. Minimalistlik kujundus muudab selle aga suurepäraseks lisaks ka Skandinaavia stiilis elutuppa või söögituppa. Võite peegli panna ka magamistuppa - näiteks voodi või kummuti kohale. Selle olemasolu võimaldab teil ruumi visuaalselt suurendada.

Materjali, millest Gialo ripppeegel valmistati, hoitakse looduslikus varjus. See tähendab, et puidu pinnal näete hõlpsasti puurõngaste ja sõlmede mustrit. Puidu nähtav struktuur annab igale tükile ainulaadse iseloomu. Seetõttu saate ainulaadse mööblieseme. Peegli mõõtmed on 70 cm kõrge, 100 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda loodusliku puidu eest?
Puidust mööblit eristab üllas välimus ja vastupidavus. Kui soovite siiski pikka aega selle ilu nautida, pöörake tähelepanu korralikule hooldusele. Kõigepealt vältige abrasiivsete käsnade ja kemikaalide kasutamist. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti hoidke mööblit otsese UV-kiirte ja soojust kiirgavate seadmete eest.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Seinapeegel suur Gialo

199.00 
Esiku jaoks suur puidust seinapeegel!
Tõenäoliselt, nagu enamikus korterites, pole ka teie erik eriti avar. Samuti on see sageli halvasti valgustatud. Gialo kollektsiooni suur puitraamiga seinapeegel võimaldavad teil suurepäraselt esikut visuaalselt suurendada ja valgustada. 

Peeglit iseloomustab hõre disain ja liigsete kaunistuste puudumine. Lihtne, kindel raam muudab peegli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri jaoks. Üllas materjal ja tähelepanu kõrgeimale kvaliteedile vastavad suurepäraselt ka Skandinaavia stiili nõuetele.

Õilis materjal - Gialo peegliraam on valmistatud täispuidust tammepuidust. Materjalil on oma vastupidavuse ja ainulaadse võlu tõttu tohutu populaarsus. Puit on loodusliku varjundiga, nii et selle pinnal on hõlpsasti näha puurõngaste ja sõlmede mustrit. Nende olemasolu muudab aga iga mööblieseme täiesti ainulaadseks.

Suur seinapeegel pole mitte ainult koridori praktiline lisa. See on ka suurepärane lisa elutuppa, söögituppa või magamistuppa. Selle õhuke vorm annab teie interjöörile võlu. Minimalistlik raamistik rõhutab Skandinaavia või tööstusliku interjööri iseloomu. Lisaks muudab selle olemasolu ruumi visuaalselt avaramaks ja valgusküllasemaks. Gialo tammepeegli mõõtmed on 175 cm kõrge, 50 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda täispuidust mööbli eest?
Puidust mööblit eristab ilus välimus ja vastupidavus. Kuid nende ilu pikka aega nautimiseks peate meeles pidama, et looduslikud materjalid nõuavad korralikku hooldust. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti ärge jätke peeglit otseste UV-kiirte ja kütteseadmete kätte. Samuti tasub teada, et looduslik puit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusel muutuvad rõngad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti normaalne.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust peegel Gialo

299.00 
Põrandal seisev peegel tammepuidust raamis sarjast Gialo!

Kas unistate suurest peeglist massiivses raamis, mis kaunistab teie magamistuba või garderoobi? Kas hindate minimalistlikku disaini ja otsite peeglit, mis sobib ideaalselt Skandinaavia või tööstusstiilis magamistoaga? Sel juhul on meil teile ainulaadne pakkumine - seisev suur Gialo peegel massiivses tammeraamis.

Looduslik materjal - Gialo puidust peegel on valmistatud tammepuidust. Looduslik materjal lisab mööblile aadlit ja võlu. Puit on looduslikus varjus. Selle pinnal on näha puurõngaste ja sõlmede jooni. See on omakorda garantii, et saate ainulaadse mööblieseme. Puidu selgelt eristatav struktuur annab igale tükile ainulaadse iseloomu.

Minimalistlik disain - erinevalt teistest poes saadaval olevatest kollektsioonidest pole peeglil kaunistusi ega lõikureid. Tänu sellele sobib see ideaalselt minimalistlikesse interjööridesse Skandinaavia või tööstusstiilis. Sirged jooned rõhutavad peegli massiivsust ja teostuse kindlust.

Puidust Gialo raamis seisev peegel sobib minimalistlikku magamistuppa, riietusruumi või esikusse.  Gialo kollektsioonist leiate muuhulgas ka riidenagi ja kingakapid. Nendega saate kokku sobituva Skandinaavia stiilis ühtse koridori.

Kindel tugi tähendab, et mööblitükk ei kõigu. Seisev peegel on sobiv valik, kui hindate originaalseid lahendusi. Peegel on 175 cm kõrge. Peegli laius 50cm. Mööbli kogu sügavus koos toega on 35 cm.

Mööbel on valmistatud tammepuidust. Selle materjali kasutamine annab mööblile ainulaadse iseloomu. Pidage siiski meeles, et materjal, millest puitmööbel valmistatakse, allub vananemisprotsessidele. Aja jooksul muutuvad puurõngad ja sõlmed paremini nähtavaks. See on täiesti loomulik protsess. Ärge unustage siiski seda korralikult hooldada. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti pöörake tähelepanu sellele, et mööbel ei satuks otsese päikesevalguse ja soojust kiirgavate seadmete kätte.
Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Lauapeegel alusega

39.00 
Suur lauapeegel puidust alusega. Mõõdud 40*14*42 cm. Peegel tellimisega. Tellimisaeg kuni 6 nädalat.

Peegel Arbalette

519.00 
Suur hall peegel. Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Peegel Arbalette väike

143.00 
Hall peegel tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Peeglikapp koridori hele Legende

439.00 
Peeglikapp koridori. Peegli ees riiulid ja all osas sahtel. Kapp tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Tualettlaud tume Celestine

289.00 
Ilus tume peeglilaud sahtlitega. Peeglilaud tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.