Näitan 1–12 tulemust 13-st

Lauapeegel jalal

29.90 
Vanas stiilis lauapeegel jalal. Mõõdud 16x11x29cm. Värvus: rohekas-hõbedane-kuldne

Peegel Factory

109.00  87.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 27.25 
Antiikpruuni värvusega piklik seinapeegel, millel riiuliosa.

Peegel Horisontaal Terisso

275.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 91.67 
Vääristammepuidust raamis magamistoa seinapeegel.
Kas otsite nutikat viisi oma magamistoa visuaalseks suurendamiseks? Või äkki on see piisavalt suur, kuid soovite seda visuaalselt valgustada? Suur seinapeegel on teie jaoks ideaalne lahendus. Kui soovite, et teid ümbritsevad ainult kõrgeima kvaliteediga tooted, mis on valmistatud väärikatest materjalidest, on Terisso puidust raamis peegel teie magamistoale täiuslik täiendus. Terisso sarja puitmööbel on kõrgeima kvaliteediga.

Täis tammepuit - Terisso suur peegel on ümbritsetud massiivsesse tamme täispuidust raamiga. Noobel, ülimalt vastupidav ja ajatu materjal on mööbli luksuslikkuse määraja. Tammepuit ei allu muutuvatele moodidele ja hooajatrendidele. See on alati olnud ja on kõrgeima kvaliteedi määraja.

Ökonoomne disain - suure tammepuidust peegli raamil puuduvad kaunistused ja lõikurid, tänu millele on see täiuslik täiendus tööstusliku või skandinaavia stiilis interjööri. Rippuval peeglil on ainult märkamatu pealispind, mis tähendab, et see tuleks riputada horisontaalselt. See näiline piirang tähendab, et saate need riputada Terisso tammepuidust kummuti või sama kollektsiooni kaheinimesevoodi kohale. Loote suurepärase kompositsiooni, mis on täis harmooniat ja sümmeetriat.

Terisso seinapeegel on praktiline ja stiilne aksessuaar teie magamistuppa, mis võimaldab teil kontrollida oma soengut. Karkass on kaetud õliga, mis säilitab ja kaitseb mööblit. See pole aga tema ainus roll. Õlitatud tammepuit omandab palju ilmekama iseloomu. Selle varjund omandab sügavuse. Loodusliku puidu struktuur on aga täiesti nähtav. Õlikatte all on hästi näha puidust rõngaste ja sõlmede jooned, mis on kütkestav ja intrigeeriv.

Kui ka teid rõõmustab naturaalse puidu ilu ja lõõgastav õhkkond, mida see teie interjööri toob, armute kindlasti suurde Terisso seinapeeglisse. Peegli mõõdud on 117 cm lai, 79 cm kõrge ja 4 cm paksune.

Peegel tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Peegel Palmik

38.00  30.40 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10.13 
Ümar peegel, millel äär punutud. Diameeter 29cm.

Peegel sahtliga

53.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 17.67 
Peegel koos sahtliga, kuhu saad paigutada oma ehted.

Peegel Terisso

275.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 91.67 
Puitraamis tualettlaua tammepuidust seinapeegel.
Kui valite oma magamistuppa kvaliteetseima puitmööbli, ei arvesta te mitte ainult selle vastupidavuse ja töökvaliteediga. Lõppude lõpuks hoolite ka kasutusmugavusest. Nii et kui otsustate luksusliku täistammest tualettlaua kasuks, ei saa unustada ka puitraamis peeglit. Miks? Loe edasi!

Sidus komplekt – puidust Terisso raamis peegel loodi selleks, et luua Terisso tualettlauaga täiuslik duo. Koos loovad nad harmoonilise suletud kompositsiooni. Lisaks lisab Terisso tammepuidust tualettlauale kergust vertikaalselt seinale riputatud peegel.

Mugav privaatne SPA - peegel seinale kinnitatavale tualettlauale pakub teile ilurituaalide ajal erakordset mugavust. Unustage tualettlaual oleva väikese peegli kohale kummardumine. Nüüd saate tagasi istuda. Hoolitse mitte ainult oma ilu, vaid ka mugavuse eest.

Terisso seinapeegel on valmistatud tugevast oksalisest tammepuidust. Seda materjali hinnatakse selle vastupidavuse, pikaealisuse ja vaieldamatu ilu poolest. Puit on kaetud õliga, mis kaitseb mööblit. Kuid see pole selle ainus funktsioon. Õlitamine võimaldab esile tuua ja süvendada naturaalse puidu õilsat värvi. Samuti on väga oluline, et õlikatte all oleks selgelt näha puurõngaste ja okste jooned. Puidu struktuur, mida on hästi näha mööbli pinnal, annab igale detailile täiesti omanäolise iseloomu.

Peegli soliidne, kuid minimalistlik raam on ilma tarbetute kaunistuste ja lõikuriteta. Ökonoomne disain garanteerib, et Terisso tualettlaua peegel täiendab ideaalselt industriaal- või skandinaavia stiilis interjööri. 

Terisso seinapeegli mõõdud on 67 cm lai ja 104 cm kõrge. Peegel on 2 cm paksune.
Peegel tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Seinapeegel Belluno

99.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 33.00 
Valge seinapeegel Belluno Elegante.
Ideaalsed mõõdud - Peegli kõrgus on 76 cm ja laius 60 cm.
Peeglit saad kasutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.
Stiilne komplekt - seinapeegel Belluno Elegante sobib suurepäraselt sama sarja tualettlauaga. Koos loovad need funktsionaalse ja kauni täienduse teie magamistuppa või garderoobi.

Belluno Elegante kollektsiooni valge peegel on ümbritsetud minimalistliku, sooja valge varjundiga puitraamiga. Selle puhas ja pealetükkimatu disain muudab selle ideaalseks mitte ainult tualettlauaga komplektiks. Võid need panna ka esikusse või magamistuppa kummuti kohale. Universaalne disain muudab peegli sobivaks teise Belluno Elegante kollektsiooni mööbliga, olenemata värvivariandist. 

Peegliraam on valmistatud Soome täispuidust männipuidust, millele võlgneb mööbel oma vastupidavuse. See on kaetud ökoloogilise vesialuselise värviga, mis võimaldab hingata. Katte katvus on umbes 85%, tänu millele on selle pinna all näha puidust rõngaste ja sõlmede muster. 
Peegel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

				

Seinapeegel Decor

165.00  132.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 55.00 
Suur dekoratiivne seinapeegel. Värvus:antiikne messing. Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Peegel Marone

245.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 81.67 
Funktsionaalne peegel valges puitraamis, mis on valmistatud männipuidust, sobib suurepäraselt kogu Marone sarjaga. Esik on enamiku majade ja korterite puhul kitsas ja halvasti valgustatud ruum. Seetõttu tasub veelgi enam valida peegel valgest Marone raamis, mis ruumi optiliselt heledaks muudab ja suurendab.

Looduslik materjal - Marone peegel on kinnitatud täispuidust raami. Mänd on materjal, mida hinnatakse ülla ilu ja vastupidavuse poolest. Puitmööbel võimaldab teil ruumis luua lõõgastava metsaõhkkonna. Täispuidu kasutamine tähendab ka seda, et vaatamata seeriatootmisele saab iga tükk ainulaadse iseloomu.

Ökonoomne disain - peegliraamil pole liigseid dekoratiivseid elemente. Seda kaunistab ainult peenelt freesitud serv. Kogu struktuur on pealetükkimatu ja delikaatne. See sobib ideaalselt maalähedases stiilis ruumi. Kuid see sobitub ka Skandinaavia stiilis interjööri täiendusena.
Raam on kaetud valge vahaga, mille katvus on 75%. 

Marone peegli mõõtmed on 109 cm laius ja 80 cm kõrge. Selle paksus on 2 cm.

Peegel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinapeegel Gialo

175.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 58.33 
Peegel puitraamis esikusse!
Esik on viimane koht, kus teil on võimalus kodust lahkudes oma stiili hinnata ja parandada. Seetõttu ei saa seal puududa peegel, mis selle teie jaoks võimaldab. Kui teie esik, nagu enamikul juhtudel, pole piisavalt suur, tasub valida puidust Gialo raami seinapeegel. Selle olemasolu suurendab ka esikut visuaalselt ja muudab selle heledamaks.

Minimalistlik disain - Gialo seinapeegel on ümbritsetud lihtsa, minimalistliku raamiga. Kaunistuste puudumine muudab mööbli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri või kergelt tööstuslike loftide jaoks.

Üllas materjal - Gialo peegliraam on valmistatud tammepuidust. See materjal muudab mööblieseme vastupidavaks ja äärmiselt kindlaks. Lisaks annab tamm mööbli ülla välimuse, mida muudest materjalidest mööbli puhul ei esine

Gialo peegel on iga esiku asendamatu element. Minimalistlik kujundus muudab selle aga suurepäraseks lisaks ka Skandinaavia stiilis elutuppa või söögituppa. Võite peegli panna ka magamistuppa - näiteks voodi või kummuti kohale. Selle olemasolu võimaldab teil ruumi visuaalselt suurendada.

Materjali, millest Gialo ripppeegel valmistati, hoitakse looduslikus varjus. See tähendab, et puidu pinnal näete hõlpsasti puurõngaste ja sõlmede mustrit. Puidu nähtav struktuur annab igale tükile ainulaadse iseloomu. Seetõttu saate ainulaadse mööblieseme. Peegli mõõtmed on 70 cm kõrge, 100 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda loodusliku puidu eest?
Puidust mööblit eristab üllas välimus ja vastupidavus. Kui soovite siiski pikka aega selle ilu nautida, pöörake tähelepanu korralikule hooldusele. Kõigepealt vältige abrasiivsete käsnade ja kemikaalide kasutamist. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti hoidke mööblit otsese UV-kiirte ja soojust kiirgavate seadmete eest.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Seinapeegel suur Gialo

259.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 86.33 
Esiku jaoks suur puidust seinapeegel!
Tõenäoliselt, nagu enamikus korterites, pole ka teie erik eriti avar. Samuti on see sageli halvasti valgustatud. Gialo kollektsiooni suur puitraamiga seinapeegel võimaldavad teil suurepäraselt esikut visuaalselt suurendada ja valgustada. 

Peeglit iseloomustab hõre disain ja liigsete kaunistuste puudumine. Lihtne, kindel raam muudab peegli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri jaoks. Üllas materjal ja tähelepanu kõrgeimale kvaliteedile vastavad suurepäraselt ka Skandinaavia stiili nõuetele.

Õilis materjal - Gialo peegliraam on valmistatud täispuidust tammepuidust. Materjalil on oma vastupidavuse ja ainulaadse võlu tõttu tohutu populaarsus. Puit on loodusliku varjundiga, nii et selle pinnal on hõlpsasti näha puurõngaste ja sõlmede mustrit. Nende olemasolu muudab aga iga mööblieseme täiesti ainulaadseks.

Suur seinapeegel pole mitte ainult koridori praktiline lisa. See on ka suurepärane lisa elutuppa, söögituppa või magamistuppa. Selle õhuke vorm annab teie interjöörile võlu. Minimalistlik raamistik rõhutab Skandinaavia või tööstusliku interjööri iseloomu. Lisaks muudab selle olemasolu ruumi visuaalselt avaramaks ja valgusküllasemaks. Gialo tammepeegli mõõtmed on 175 cm kõrge, 50 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda täispuidust mööbli eest?
Puidust mööblit eristab ilus välimus ja vastupidavus. Kuid nende ilu pikka aega nautimiseks peate meeles pidama, et looduslikud materjalid nõuavad korralikku hooldust. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti ärge jätke peeglit otseste UV-kiirte ja kütteseadmete kätte. Samuti tasub teada, et looduslik puit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusel muutuvad rõngad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti normaalne.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust peegel Gialo

369.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 123.00 
Põrandal seisev peegel tammepuidust raamis sarjast Gialo!

Kas unistate suurest peeglist massiivses raamis, mis kaunistab teie magamistuba või garderoobi? Kas hindate minimalistlikku disaini ja otsite peeglit, mis sobib ideaalselt Skandinaavia või tööstusstiilis magamistoaga? Sel juhul on meil teile ainulaadne pakkumine - seisev suur Gialo peegel massiivses tammeraamis.

Looduslik materjal - Gialo puidust peegel on valmistatud tammepuidust. Looduslik materjal lisab mööblile aadlit ja võlu. Puit on looduslikus varjus. Selle pinnal on näha puurõngaste ja sõlmede jooni. See on omakorda garantii, et saate ainulaadse mööblieseme. Puidu selgelt eristatav struktuur annab igale tükile ainulaadse iseloomu.

Minimalistlik disain - erinevalt teistest poes saadaval olevatest kollektsioonidest pole peeglil kaunistusi ega lõikureid. Tänu sellele sobib see ideaalselt minimalistlikesse interjööridesse Skandinaavia või tööstusstiilis. Sirged jooned rõhutavad peegli massiivsust ja teostuse kindlust.

Puidust Gialo raamis seisev peegel sobib minimalistlikku magamistuppa, riietusruumi või esikusse.  Gialo kollektsioonist leiate muuhulgas ka riidenagi ja kingakapid. Nendega saate kokku sobituva Skandinaavia stiilis ühtse koridori.

Kindel tugi tähendab, et mööblitükk ei kõigu. Seisev peegel on sobiv valik, kui hindate originaalseid lahendusi. Peegel on 175 cm kõrge. Peegli laius 50cm. Mööbli kogu sügavus koos toega on 35 cm.

Mööbel on valmistatud tammepuidust. Selle materjali kasutamine annab mööblile ainulaadse iseloomu. Pidage siiski meeles, et materjal, millest puitmööbel valmistatakse, allub vananemisprotsessidele. Aja jooksul muutuvad puurõngad ja sõlmed paremini nähtavaks. See on täiesti loomulik protsess. Ärge unustage siiski seda korralikult hooldada. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti pöörake tähelepanu sellele, et mööbel ei satuks otsese päikesevalguse ja soojust kiirgavate seadmete kätte.
Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.