Näitan kõiki 3 tulemust

Kapp Toskania, värvivalik

805.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 268.33 
Toskania kapp on kombinatsioon kõrgeimast männipuust ja klassikalisest stiilist. Dekoratiivsed elemendid lõikurite ja liitmike kujul vana kulla värviga annavad interjöörile elegantsi ja stiili. Keskkonnasõbraliku loodusliku vesilakiga viimistletud tahke männipuit annab kapile meeldiva pinna ja näeb välja elegantne. Kapi puidust massiivsed elemendid mõjutavad mööbli stabiilsust ja vastupidavust. Kapp sulandub suurepäraselt Toskania sarja teiste mööbliesemetega. Tänu kahe sahtli kasutamisele pole kapp mitte ainult ruumikas ja funktsionaalne, vaid ka originaalse ilmega. Toskania kapp on ideaalne valik klientidele, kes hindavad looduslikku elegantsi ja stiili. Kõik kapi elemendid, välja arvatud sahtli põhi ja selg (MDF), on valmistatud tugevast männist. Kappi on võimalik tellida 3 erinevat värvi: valge, pruun ja valge kapp pruuni pealmise osaga. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 2  nädalat.

Kummut 3-sahtliga Toskania, värvivalik

465.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 155.00 
Kummut Toskania on kompositsioon kvaliteetsest männist ja klassikalises stiilis. Dekoratiivsed elemendid lõikurite ja liitmike kujul lisavad interjööri elegantsi ja stiili. Keskkonnasõbraliku loodusliku vesilakiga viimistletud tahke männipuu annab kummutile meeldiva pinna ja näeb välja elegantne. Kummuti massiivsed puidust elemendid mõjutavad mööbli stabiilsust ja vastupidavust. Kõik kummuti elemendid, välja arvatud sahtli põhi ja tagakülg (MDF), on valmistatud tugevast männist. Kummut tarnitakse detailidena. Sahtlid liiguvad kuulsiinidel, käepidemed on metallist. Kummutit võimalik tellida kolme erinevat värvi: valge, pruun ja valge kummut pruuni pealmise osaga. Kummut on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.

Öökapp Toskania, värvivalik

189.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 63.00 
Öökapp Toskania on segu kvaliteetsest männist ja klassikalisest stiilis. Dekoratiivsed elemendid lõikurite ja liitmike kujul lisavad interjööri klassi ja elegantsi. Keskkonnasõbraliku loodusliku vesilakiga viimistletud tahke männipuit tähendab, et kapp ei näe mitte ainult elegantne, vaid seda on ka meeldiv puudutada. Kapi massiivsed puidust elemendid mõjutavad mööbli stabiilsust ja vastupidavust. Kapp sobib stilistiliselt Toskania sarja puitvoodiga. ÖÖkapi kõik elemendid, välja arvatud sahtli põhi ja tagakülg (MDF), on valmistatud tugevast männist. Kapi võimalik tellida kolmes värvitoonis: valge, pruun ja valge kapp pruuni pealmise osaga. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.