Näitan kõiki 5 tulemust

Taignarull silikoon-puit

24.00 
Armas täppidega taignarull puidust ja silikoonist. Valmistatud pöögi puidust ja kaetud toidu silikooniga. Mittekleepuv pind. Ergonoomiline käepide, kerge haarata ja rullida. Vastupidav, mittetoksiline ja lõhnatu. Lihtne puhastada kuuma veega. Pikkus 38cm. Tehtud armastusega Sinu jaoks ♡ Värvivalik: Punane, heleroosa või helesinine. Punane ja roosa kohe laos olemas. Sinine tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Kulp puit-silikoon, värvivalik

9.00 
Kulp puidust käepideme ja silikoonist otsaga. Pikkus 31cm. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Kulpi ei tohi pesta nõudepesumasinas. Värvialik: sinine, valge, roosa.

Pannilabidas puit-silikoon, värvivalik

9.00 
Pannilabidas puidust käepideme ja silikoonist otsaga. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Pikkus 32cm. Toodet ei tohi pesta nõudepesumasinas. Sinine ja valge otsas. Roosa kohe laos olemas.

Pintsel puit-silikoon, värvivalik

Original price was: 9.00 €.Current price is: 7.20 €.
Pintsel puidust käepideme ja pastelse sinise või valge silikoonist otsaga. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Toodet ei tohi pesta nõudepesumasinas.

Spagetikulp puit-silikoon, värvivalik

9.00 
Spagetikulp puidust käepideme ja sinise või valge silikoonist otsaga. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Toodet ei tohi pesta nõudepesumasinas.