Näitan 1–12 tulemust 19-st

Õlipudelite komplekt Chic

15.00 
Klaasist õlipudelite komplekt tilaga. Komplektis kolm erinevas mõõdus pudelit: kõrgus 31.5/Ø5; kõrgus 26,5/Ø4,5 cm, kõrgus 21,5/Ø4,5 cm

Seebidosaator Rose

Original price was: 12.00 €.Current price is: 9.60 €.
Roosa, klaasist seebidosaator ``pärli`` servaga`. Mõõdud 19*8*8cm.

Tordikahvlid Pearl

29.00 
Tordi/koogi kahvel, pikkus 17cm. Komplektis 12 kahvlit. Materjal: roostevaba teras ja käepide akrüül. Värvus: pärlvalge. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Söögiriistad Champagne

43.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14.33 
Söögiriistade komplekt, komplektis 4 nuga, 4 kahvlit, 4 supilusikat, 4 teelusikat. Materjal: teras ja käepide akrüül. Pikkus 23cm. Värvus: shampanja toon. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Söögiriistad Mustriga

43.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14.33 
Söögiriistade komplekt, komplektis 4 nuga, 4 kahvlit, 4 supilusikat, 4 teelusikat. Materjal: teras ja käepide akrüül. Pikkus 22cm. Värvus: prantsuse hall. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Söögiriistad Pearl

43.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14.33 
Söögiriistade komplekt, komplektis 4 nuga, 4 kahvlit, 4 supilusikat, 4 teelusikat. Materjal: teras ja käepide akrüül. Pikkus 23cm. Värvus pärlvalge. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Söögiriistad Silver

43.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14.33 
Söögiriistade komplekt, komplektis 4 nuga, 4 kahvlit, 4 supilusikat, 4 teelusikat. Materjal: teras ja käepide akrüül. Pikkus 23cm. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Tammepuidust söögilaud Gavardo

1,455.00 1,645.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 485.00 
Tammepuidust  metalljalgadel laud Gavardo.  Loft-interjöörid nõuavad sobivate sisustuselementide kasutamist ja kombineerimist, mis täiendavad ideaalselt ruumi, tagades ühtse ja harmoonilise sisekujunduse. Ehe näide sellest on Gavardo tammepuidust laud, mis ühendab tasakaalustatult stiilse disaini, funktsionaalsuse ja kõrge kvaliteedi. Tammepuidust ja metallist laud - vastupidavus aastateks!  Kui otsite lauda, mis kestaks pikki aastaid, siis esitletud tammepuidust laud sobib suurepäraselt. Selle ajatu välimus ei lähe kunagi moest välja ning hoolikas töötlus ja detailidele tähelepanu pööramine võimaldab teil nautida selle atraktiivset disaini aastaid, võttes arvesse igapäevast kasutamist. Laud on valmistatud tammepuidust plaadi ja metalljalgade kombinatsioonist, mis on omavahel ideaalselt sobitatud, tänu millele on konstruktsioon stabiilne ega kõigu küljelt küljele, mis tagab ka kasutusohutuse. Gavardo laud – ideaalne valik loft-interjööri. Tööstuslikud interjöörid on inspireeritud mahajäetud tehastest ning valdavast rangusest ja minimalismist. Metalljalgadega tammepuidust laud (puidust sisestustega) sobib suurepäraselt sellistesse paigutustesse, mis täiendavad igat ruumi ja sobivad suurepäraselt teiste sarnase stiiliga elementidega. Seda mudelit eristavad vaoshoitud värvid ja hele kuju, nii et see ei koorma isegi väikest interjööri. Püüame alati värve võimalikult täpselt reprodutseerida, kuid need võivad monitori/ekraani seadete tõttu tegelikest pisut erineda. Lauda võimali tellida kahes suuruses. Laud tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.

Tordikahvlid Mustriga

32.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10.67 
Tordi/koogi kahvel, käepidemel muster. Pikkus 15.5cm. Komplektis 12 kahvlit. Materjal: roostevaba teras ja käepide akrüül. Värvus: prantsuse hall. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Tordilõikamise komplekt Champagne

25.00 
Tordilõikamise komplekt. Materjal: roostevaba teras ja käepide akrüül. Värvus: shampanja toon. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Tordilõikamise komplekt Mustriga

25.00 
Tordilõikamise komplekt, käepidemel muster. Materjal: roostevaba teras ja käepide akrüül. Värvus: prantsuse hall. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.

Tordilõikamise komplekt Pearl

25.00 
Tordilõikamise komplekt. Materjal: roostevaba teras ja käepide akrüül. Värvus: pärlvalge. Soovitav on mitte pesta nõudepesumasinas.