Näitan 1–12 tulemust 110-st

Diivanilaud Arezzo

485.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 161.67 
Loft stiilis diivanilaud sarjast Arezzo.
Kas sulle meeldib istuda mugavalt tugitoolis või diivanil tassi aromaatse kohvi ja lemmikraamatuga? Võib-olla meeldib sulle filmiseansi ajal krõpse või popkorni näksida? Valmistage suupisted ja joogid ning asetage need Arezzo ristkülikukujulisele loft-kohvilauale. Tammepuu on ideaalne koht puslede, tükkidega tahvlite või erinevate projektide jaoks. Mudel on paigaldatud metallkonstruktsioonile, mis peegeldab kollektsiooni iseloomu.

Kas soovite teada kõiki tammepuidust laua eeliseid? Alustame materjalist, millest see on valmistatud. See mudel keskendub naturaalsele tammele, mida iseloomustab keskmisest kõrgem vastupidavus ja tugevus. Puu sõlmede ja rõngaste rõhutamiseks ja esiletõstmiseks kaeti pind õliga, mis annab kuldse värvi, kuid ei varja neid looduslikke ornamente. Ebakorrapärased jooned, mis lähevad suurest "võrgust" õhukeseks ja väga tihedalt asetsevad, on tingitud südamiku kiirte lõikamisest õige nurga all.

Mis paneb meid seda väärtustama, on lauaplaadi suur pind, mida saab kasutada kõigeks, mida soovite. Sellele saab panna puslesid, asetada lillede ja küünlaga dekoratiivvaasi või ehk kandiku suupistete ja jookidega? Loft-stiilis diivanilaud on varustatud alumise riiuliga, millel on piisavalt ruumi teleri puldile, sülearvutile, hetkel loetavale raamatule jm jaoks.
Elutoa ristkülikukujuline kohvilaud eristub originaalse stiili ja värvide poolest. Metallist must raam on raam kuldsete topside jaoks. Nende värvus on tingitud õlist, mida kasutatakse mööbli kaitsmiseks. Nii said need selle tugevuste katmise asemel veelgi paremini esile. Nähtavad terad ja sõlmed rõõmustavad loodusesõpru.

See vapustav lauaplaat asetseb tugeval, kuid lihtsal alusel. Metallist konstruktsioon tagab stabiilsuse ja vastupidavuse ning on samas suhteliselt kerge. Tervik sobib suurepäraselt loft-stiiliga ja sulandub sarnase metallkarkassil põhineva muu mööbliga. Diivanilaud on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.

Puidust kohvilaud Arezzo on hommikukohvi, pärastlõunase puhkuse, lähedastega kohtumiste ja filmiõhtute kõrvale. See võib seista eraldi või koos muu kollektsiooni mööbliga, vitriinkappide, kummutite või raamaturiiulitega, mille oleme kogunud Arezzo kollektsiooni vahekaardile.
Diivanilaud 110 x 60 x 40 cm on universaalne mööbliese, mis sobib väikese ja avara elutoa või kontori paigutusse. Kollektsioonist leiate ka väiksema pingi, millega saab luua efektse duo, kuid see sobib hästi ka üksi.

Diivanilaud Modern Loft

439.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 146.33 
Looduslikust metsikust tammepuidust diivanilaud sarjast Modern Loft. Puit on õlitatud, paksus 2cm. Mööbli alus on must pulbervärvitud terasest. Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Diivanilaud ruut Arezzo

459.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 153.00 
Ruudukujuline loft-stiilis kohvilaud sarjast Arezzo.
Kas oled avastanud lauamängude või puslede rõõmu? Kui te pole seda veel teinud, siis soovitame seda meelelahutust soojalt! Arezzo puidust laud ei tööta mitte ainult laudade ja etturite alusena, vaid ka suupistete ja jookide serveerimiseks ning puldi või raamatu mahapanekuks. Selle lihtne ja ökonoomne disain sobib loft stiilis sisekujundusega. Looge see oma elutuppa.

Kas lihtsas puidust kohvilauas on võimalik ühendada stiil, funktsionaalsus ja kvaliteet? Arezzo puidust kohvilaud tõestab seda! Metallist tugev konstruktsioon on suurepärane alus puitplaadile. Laual kasutati erakordselt vastupidavat tammepuitu. Seda tugevdav õlikiht, mis toob esile selle loomuliku struktuuri, ebaühtlase teralisuse, veetlevad sõlmed. Saate neid imetleda, lõigates korralikult südamiku kiiri.

Elutoa diivanilaud sobib kaunistuste kohaks - keraamilised kujukesed, küünlad, laternad või kimbud dekoratiivvaasides. See võib olla ka snäkkide ja jookide koht, lauamängude, kaardimängude ja puslede alus, samuti koht, kus saab käest panna raamatu ja teleka puldi. Kasutage selleks ruudukujulist kahe ülaosaga lauda. Laua alumisele riiulile saad peita värvilised ajakirjad või kasutamata puldi ning ülemisele letile paar hõrgutist, millega külalisi kostitad.

Diivanilaud 75 x 75 x 40 cm on ideaalne lisa väikesesse elutuppa või kontorisse. See annab ruumi tasside kohvi ja suupistete jaoks või stiilse kaunistuse, kuid ei riku interjööri. Saate selle seadistada üksi, asetades kaks diivanilauda kõrvuti või ostes erineva Arezzo kollektsioonis saadaoleva kohvilaua mudeli. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.

Kapp madal Arezzo

759.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 253.00 
Kummut, raamaturiiul ja vitriinkapp – kolm ühes!
Kui teil on ladustamiseks sama palju esemeid kui väljapanekuks, ei pruugi klassikaline vitriin sellele sobida. Seega kui otsid universaalset mööblieset, mis aitaks esitleda seda, mida soovid, ja varjata seda, mis näitamist ei vääri, siis Arezzo klaasidega kummut sobib suurepäraselt! See mööbliese rõõmustab teid oma naturaalse tamme värvi, õlitatud katte ja erakordsete detailidega. Metallist käepide, mis rõhutab mööbli iseloomu, sobitub kokku metallist alusel mööbliesemetega, näiteks telekakapid ja mõned kummutid.

Arezzo sarja puidust kummut on valmistatud looduslikust metsikust tammepuidust. Seda puitu peetakse vastupidavaks, kõvaks ja ebasoodsate ilmastikutingimuste suhtes vastupidavaks. Tänu sellele on Arezzo mööbel vastupidav ja kõrge kvaliteediga. Mööbli teravust ja sõlmi rõhutatakse õlitamisega. Kas näete läikivamaid osi? See on täiesti loomulik! Puitu eristavad ka ebaühtlased terad, mis ulatuvad väga kitsast paralleelsete laineteni. See muudab vitriiniga kummuti täiuslikuks.

Püüate mitte koguda tarbetut arvu esemeid, keskendudes ainult vajalike asjade käepärasele hoidmisele. Saate peita dokumendid, raamatud või joogid kapiukse taha. Sealt leiate riiulid, mis aitavad teil esemeid paremini paigutada. Kummuti klaasi taha on teil võimalus panna esemed, mille üle tasub uhkust tunda. See on ideaalne koht arvukate kujukeste, raamatute ja muusikaplaatide kogu, aga ka vaasi ja keraamiliste kujukeste jaoks.

Kummut 50 x 140 x 40 cm on ideaalne avarasse elutuppa, aga ka kitsasse kontorisse. See ei koorma mõlemat ruumi, kuid loob optimaalse koha ladustamiseks ja eksponeerimiseks. See on täiuslik duo nii telekakapi, traditsioonilise kummuti kui ka ülejäänud kollektsiooniga, luues efektse sisekujunduse.

Temast on võimatu ükskõikselt mööda minna. Tammepuidust kummut on stiilne ja soliidne mööbliese, mis avaldab muljet oma värvidega. Naturaalset puitu ei ole värvitud, vaid õlitatud, seega on selle struktuur - rõngad ja sõlmed - endiselt nähtavad ja täiendavalt rõhutatud. Selle suureks eeliseks on paralleelsed inglise esiküljed ehk lamelle meenutavad esiküljed. Vitriin - kummut võib seista vastu halli või valget seina, aga sobib hästi ka tellisega.

Märkamatut, kuid tugevat loft-stiili on rõhutanud minimalistlikud, vormilt huvitavad käepidemed. Metallist ja lihtsad elemendid mitte ainult ei peegelda mööbli iseloomu, vaid muudavad selle kasutamise ja sisule juurdepääsu lihtsamaks. Tammepuidust kummut rõõmustab kõiki neid, kes otsivad funktsionaalsuse ja stiili kombinatsiooni.

Arezzo loft kummut sobib suurepäraselt soolopositsiooniks, aga ka osana suuremast paigutusest. Kombineerid selle klaaskapi, telekakapi või muu kummutiga ja saad efektse interjööri. Arezzo kollektsioonist ei leia mitte ainult vitriine ja kummuteid, vaid ka erinevas suuruses riiuleid või pinke.

Kummut tellimisega tarneaeg kuni 8 nädalat.

Kapp veiniriiuliga klaasuksega Modern Loft

1,069.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 356.33 
Looduslikust metsikust tammepuidust kapp sarjast Modern Loft. Klaasist ukse taga osalisest veiniriiul. Puit on õlitatud, paksus 2cm. Mööbli alus on must pulbervärvitud terasest. Kapi vasakpoolne uks tammepuidust esipaneeliga ning parempoolne uks klaasist esipaneeliga: decomat grafiit, avatav/suletav metallist käepidemest.  Tagaküljed on tamme spoonvineerist.  Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Kapp veiniriiuliga kõrge Modern Loft

1,645.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 548.33 
Looduslikust metsikust tammepuidust kummut kapp koos veiniriiuliga sarjast Modern Loft. Puit on õlitatud, paksus 2cm. Mööbli alus on must pulbervärvitud terasest. Kummuti kolm alumist sahtlit tammepuidust esipaneeliga ning ülemine esipaneel on klaasist: decomat grafiit, avatav/suletav metallist käepidemest. Sahtli põhjad valmistatud kasespoonist vineerist. Tagaküljed on tamme spoonvineerist.  Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Kapp veiniriiuliga puitustega Modern Loft

1,069.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 356.33 
Looduslikust metsikust tammepuidust kapp koos veiniriiuliga sarjast Modern Loft. Puit on õlitatud, paksus 2cm. Mööbli alus on must pulbervärvitud terasest. Kapi uksed on tammepuidust esipaneeliga. Tagaküljed on tamme spoonvineerist.  Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Kitsas tammepuidust vitriin Divisione

1,265.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 421.67 
Tammepuust Divisione vitriin - kitsas ja praktiline Sisekujunduse puhul ei loe mitte ainult esteetika, vaid eelkõige funktsionaalsus. Seetõttu on loodud eksponeerimisvajaduse rahuldamiseks kõrge puidust vitriin Divisione. Seda lihtsat kuju eristavad efektsed rõngad ja sõlmed, ülaosa õrnalt ümarad servad ning mitte ainult vitriinide sisemuse, vaid ka esikülgede valgustus. Divisione kollektsiooni universaalne lihtne stiil sobib nii modernsesse kui ka klassikalisemasse interjööri. Tammepuidust vitriinkapp, mis sobib nii söögituppa kui ka elutuppa. Puitmööbli tootmiseks kasutati looduslikku tamme, seda iseloomustab keskmisest suurem tugevus, kõvadus ja vastupidavus. Tammepuust vitriin on kaunistatud nähtavate terade ja sõlmedega, mida saate pinnalt imetleda. Õlitamisprotsess, millele see on allutatud, vastutab nende õige esiletõstmise ja eksponeerimise eest. Valgustatud vitriin – ideaalne ekraan raamatute ja kaunistuste jaoks. Temast on võimatu ükskõikselt mööda minna. Miks? Mööbli pinnal on kaunid, ebakorrapärased, kuid loomulikud teralised mustrid, mida on õlitamise protsessis rõhutatud. Tänu sellele sai mööbliese kuldse värvi ja veelgi nähtavamad puidujoonised. Harjatud riba annab omakorda võimaluse tunda puidu struktuuri sõrmeotste all. Mööblihoolduses loeb õrnus ja korrapärasus. Kangete keemiliste preparaatide kasutamise asemel piisab puhastamiseks veest ja pehmest mikrokiudlapist. Kui vajate puhastusvahendeid, valige puidule mõeldud pehmed puhastusvahendid. Ärge unustage puitmööblit mitte asetada soojusallikate (radiaatorid, kaminad, ahjud) lähedusse ja väga päikesepaistelisse kohta. Mööbel võib UV-kiirte mõjul oma värvi kaotada. Valida saab kas avada ust vasakult poolt või paremalt poolt. Kapp tarnitakse kokkupanduna. Tarneaeg kuni 4 nädalat.

Kummut 3.2 Ravello

1,595.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 531.67 
Ravello kollektsiooni kaasaegses stiilis 3.2 sahtliga tammepuidust kummut on ideaalne lahendus igasse elutuppa, söögituppa ja magamistuppa. Kuid miski ei takista sellega traditsiooniliselt sisustatud interjööre täiendada tänu tammepuu soojadele värvitoonidele, mille värv on ajatu.

Moodne Ravello 3.2 tammepuidust sahtlitega kummut on viimistletud peensusteni ja seda on näha muuhulgas selle konstruktsioonilt. Täielikult kõrgeima kvaliteediga naturaalsest tammest valmistatud seda iseloomustab pikaajaline vastupidavus ja renoveerimisvõimalus ka pärast mitmekümneaastast kasutamist. Seevastu õlitamise näol viimistlus tagab põhimõtteliselt selle pinnale plekkide ja värvimuutuste ohu puudumise, seda muidugi siis, kui mööblit kasutatakse vastavalt sihtotstarbele ja vastavaid puhastusvahendeid.

Mööbli struktuur põhineb 2,5 cm paksustel laudadel - tagades aastakümnete möödudes suure vastupidavuse - ning sahtlitel Hettichi juhikutel. Nende kasutamine ei ole juhuslik – neid iseloomustab täielik töö sujuvus, samuti stabiilsus töö ajal ja vaikselt sulguva süsteemi kasutamine. Kaheks eraldi sektoriks jagatud alumises osas on palju hoiuruumi. Riiuleid saab reguleerida 9 kõrgusele.

Moodne tammepuidust kummut – stiilne valik igaühele. Ravello kollektsiooni kummut koosneb mahukatest sahtlitest, mis sobivad suurepäraselt väikeste esemete hoidmiseks, aga ka praktilistest riiulitest, kus saab hoida muid esemeid ning hoida seeläbi iga interjööri korras. Seda mudelit eristab esteetiline disain, mille iseloomulikuks aktsendiks on stiilsed liistud.

Kummut on tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Kummut Altino

1,265.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 421.67 
Altino kollektsiooni puidust kummut on täielikult valmistatud tamme täispuidust. Tänu selle ülimalt vastupidava materjali kasutamisele on mööbel vastupidav koormustele, hõõrdumisele ja igasugustele mehaanilistele kahjustustele. Veelgi enam, puit on pleegitamise ajal kaetud kaitsekihiga, mis kaitseb seda niiskuse eest ja hoiab ära päikesevalguse mõjul pleekimise. Massiivne struktuur, üllas tooraine ja piisav kaitse tagavad mööbli pikaajalise vastupidavuse.

Tammepuidust kummut on varustatud kahe uksega. Nende taga on mahukas kapp, mis on eraldatud ühe riiuliga. Nii tekkis funktsionaalne ruum, mis võimaldab mugavalt hoida erinevaid esemeid. See võib olla klaas, nõud, tekstiil või väikesed elektroonilised tarvikud. Tammepuidust kummutil on ka kaks mahukat sahtlit, mis asuvad kappide kohal.

Sahtli esipaneelid on matt, minimalistliku antratsiitvärvi pealispinnaga, ülejäänud mööbel on aga säilitanud tammepuidu loomuliku värvi. See loob visuaalselt huvitava kontrasti ja annab mööblile tööstusliku hõngu. Tänu sellele sobib mööbliese suurepäraselt näiteks pööningukorrusele, nt asetada vastu punastest tellistest seina. Minimalistlikud ukse- ja sahtli käepidemed on kooskõlas tänapäevaste mööblidisaini trendidega.

Tammepuidust Altino kummut sobib suurepäraselt elutuppa, aga ka magamistoa kummutiks. Selles saate hõlpsasti hoiustada voodipesu, käterätte, kardinaid, aga ka lasteriideid ja aksessuaare.

Puidust kummut muudab interjööri hubasemaks. Naturaalsest puidust mööbel parandab teie kodu õhukvaliteeti tänu selle tooraine võimele vahetada niiskust keskkonnaga. Magamistoas tagab see teile ja teie perele tervislikuma une. Elutoas tõmbab elegantne disain ja soliidne töötlus tammepuidust mööbli külaliste tähelepanu.
Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Kummut klaasiga Modern Loft

1,185.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 395.00 
Looduslikust metsikust tammepuidust kummut sarjast Modern Loft. Puit on õlitatud, paksus 2cm. Mööbli alus on must pulbervärvitud terasest. Kummuti kolm ülemist sahtlit tammepuidust esipaneeliga ning alumise sahtli esipaneel on klaasist: decomat grafiit, avatav/suletav metallist käepidemest. Sahtli põhjad valmistatud kasespoonist vineerist. Tagaküljed on tamme spoonvineerist.  Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Kummut Modern Loft

1,185.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 395.00 
Looduslikust metsikust tammepuidust kummut sarjast Modern Loft. Puit on õlitatud, paksus 2cm. Mööbli alus on must pulbervärvitud terasest. Kummuti neli sahtlit tammepuidust esipaneeliga. Sahtli põhjad valmistatud kasespoonist vineerist. Tagaküljed on tamme spoonvineerist.  Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.