Näitan 1–12 tulemust 25-st

Filtreeri tooteid

Kõrge tammepuidust kummut Gialo

309.00 
Tammega kummut elutuppa, söögituppa või esikusse.
Iga elutoa aluseks on mugav diivan ja kohvilaud, samas kui söögitoa korrastamisel keskendume eelkõige tugeva laua ja mugavate toolide valimisele. Kuid ühelgi neist tubadest, isegi kui teete need minimalistlikus stiilis, ei tohi olla lihtsat ja kindlat kummutit.

Minimalistlik disain - Gialo kõrge kummutile on iseloomulik selle ökonoomne disain. Struktuuri massiivsust murravad pehmed ümarad servad. Kapi uksel ja sahtli esiosal puuduvad traditsioonilised käepidemed. See minimalistlik lahendus köidab pilku ja rõhutab mööbli ainulaadset iseloomu.

Praktiline panipaik - Gialo tammepuust kummut on varustatud väikese sahtliga, mis asub mööbli ülemises osas. Selles saate hoida dokumente, võtmeid, laadimiskaableid või muid väikeseid esemeid, mille olemasolu nähtavas kohas põhjustab häirib teid. Sahtli all on lukustatav riiuliga kapp. Sinna saate panna salvrätikud, laudlinad või muud asjad, mida soovite oma elutoas käepärast olla.

Gialo tugev, kõrge kummut on valmistatud tammepuidust. See on materjal, mis on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Tammepuidu kasutamine muudab mööbli struktuuri stabiilseks. See on kindel ja ei kõigu. Tammepuit garanteerib ka mööbli ülla väljanägemise, mida pole asjata leida muudest materjalidest mööblist. Kummutit iseloomustavad lisaks selle pinnal olevad suurepäraselt nähtavad puidurõngad ja sõlmed. Selgesti nähtav puitkonstruktsioon muudab iga tüki ainulaadseks.

Gialo tammepuust kummut sobib suurepäraselt Skandinaavia või industriaalstiilis elamisse. Lisaks praktilisele panipaigale pakub see teile ka koha kaunistuste, näiteks lemmikkujukeste, lõhnaküünalde või pildiraamide kuvamiseks. Gialo kummut laius ja sügavus on 30 cm. Selle kõrgus on 79 cm.
Täispuidust mööbli hooldamine:
Puitmööbel allub vananemisprotsessidele, mille tulemusel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus. Kui soovite, et tammepuidust kummut kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Vältige kemikaale. Asetage mööbel sirgele pinnale ja pöörake tähelepanu sellele, et see ei satuks soojust kiirgavate seadmete vahetusse lähedusse.

Gialo kummut tarnitakse ühes tükis. Gialo kollektsiooni mööbel on kokku pandud.
Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Madal tammepuidust kummut Gialo

255.00 
Praktiline tammepuidust kummut elutuppa, söögituppa, esikusse või magamistuppa.
Elutuba on teie interjööris esinduslik ruum. Sarnast rolli mängib ka söögituba. Lõppude lõpuks kutsute külalisi sinna. Seetõttu peaksite peale diivani või täispuidust laua ja mugavate toolide komplekti mõtlema ka praktilise kummutile. Selline mööbliese sobib suurepäraselt nii esemete hoiustamiseks kui ka kaunistuste väljapanekuks.

Üllas materjal - madal tammepuidust kummut Gialo on valmistatud täispuidust tammepuidust. See on materjal, mis on populaarne oma vastupidavuse ja tugevuse tõttu. Tammepuidu kasutamine muudab mööblieseme stabiilseks - konstruktsioon ei kõigu. Tamm annab kummutile ka ülla ilme. Selle pinnal olevad nähtavad rõngad ja sõlmed annavad igale tükile ainulaadse iseloomu. Saate ainulaadse mööblieseme.

Minimalistlik disain - ökonoomne ja samas originaalne disain on Gialo kollektsiooni tunnus. Massiivsed jalad säilitavad kindla struktuuri. Ümarad servad annavad pehmuse. Kaunistused piirduvad peene lõikuriga, mis ümbritseb mööbli ülaosa. Traditsioonilised käepidemed on asendatud originaalse lahendusega, mis annab tervikule lisaks ainulaadse iseloomu.
Madal tammepuust kummut on varustatud praktilise sahtliga, milles saate dokumente või võtmeid hoida. Sahtli all on lukustatav kapp, mille sees on massiivne riiul. Võite paigutada riideid, laudlinasid või muid esemeid, mis soovite et oleksid käepärast. Kindel mööbli ülaosa on ideaalne koht kaunistusteks. Saate seada raamid, millel on fotod oma lähedastest või lilled.

Gialo kummut näeb suurepärane välja Skandinaavia stiilis interjöörides või tööstuslikel loftidel. Selle varjund muudab nii pastelsed kui ka tugevamad kontrastsed seinad tema jaoks täiuslikuks taustaks. Mööbli mõõtmed on 60 cm kõrged ja 30 cm laiad. Kummuti sügavus on samuti 30 cm.
Täispuit allub vananemisprotsessidele - selle tulemusena muutub puidu struktuur aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus. Puidust mööbli ostmise otsustamisel tasub meeles pidada, et see peaks olema korralikult hooldatud. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage mööbel tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest.

Kummut tarnitakse ühes tükis. Gialo puitmööbel on kokku pandud.

Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 
 

Puidust tammelaud 2tk Gialo

182.00 
Elutoa tammepuidust laudade komplekt!

Otsite praktilist kohvilauda? Kas olete minimalismi ja Skandinaavia stiilis seadete fänn? Kas hindate originaalset kujundust ja huvitavaid lahendusi, mis pilku köidavad ja on samas äärmiselt praktilised? Kui teie vastus ülaltoodud küsimustele on jaatav, lugege kindlasti edasi. Gialo kollektsiooni kahest tammelauast koosnev komplekt saab teie elutoa interjööri jaoks ideaalse täienduse.

Originaalne lahendus - Gialo kollektsiooni kaks praktilist lauda, mis sulanduvad üksteisega ideaalselt. Pange need endale meelepäraseks. Saate neid kasutada eraldi või kokku panna konfiguratsioonis, mis teile kõige rohkem meeldib. See ei pööra pilku ainult tõhusale lahendusele, vaid on eelkõige praktiline.

Üllas materjal - tammepuit, millest valmistatud Gialo lauad, on äärmiselt vastupidav materjal. Oma omaduste tõttu naudib see klientide seas silmatorkavat populaarsust. Tahke materjal annab mööblikonstruktsioonile stabiilsuse ja hoiab ära kõikumise.

Tammelauad Skandinaavia või tööstusstiilis
Iga Gialo elutoa puidust lauda iseloomustab ökonoomne kujundus, pole liigseid kaunistusi ja hooldust kõrgeima kvaliteediga töö eest. Mööbel on samaaegselt äärmiselt esteetiline ja praktiline. Need omadused muudavad need ideaalselt Skandinaavia stiili põhimõtetesse. Gialo kollektsiooni disain muudab puitmööbli sobivaks ka kergelt tööstuslikele loftidele.

Mööbli pinnal on selgelt nähtavad puidust rõngad ja sõlmed, mille olemasolu muudab iga tüki täiesti ainulaadseks. Pole kahte ühesugust eksemplari. Laudade mõõdud on suurema laua jaoks 35cm kõrged, 45cm laiad ja 45cm sügavad. Väiksem on 33cm kõrge. Selle laius on 35 cm ja sügavus 40 cm.

Kuidas hoolitseda täispuidu eest?
Kui soovite, et tammemööbel kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest - puhastamiseks kasutage ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage mööbel tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Samuti ärge jätke neid otsese UV-kiirguse kätte. Täispuit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusena muutub puidu struktuur aja jooksul paremini nähtavaks. See nähtus on aga täiesti loomulik.
Lauad on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Puidust tammeriiulid 3 tk Gialo

220.00 
Minimalistlikud puidust seinariiulid!
Isegi kui korraldate Skandinaavia stiilis interjööri, mis peaks olema disainilt minimalistlik, tasub oma lemmikkaunistuste või suveniiride jaoks veidi ruumi näitusepinda pakkuda. Need võivad olla raamid, millel on lähedaste fotod, raamatud või lilled. Viimane võimaldab teil ruumi elavdada ja hubasemaks muuta. 

Originaalkomplekt - komplekt koosneb kolmest erinevas suuruses Gialo seinariiulist. Saate neid kasutada eraldi või asetada seinale mis tahes konfiguratsioonis. Looge nendega just selline kooslus nagu teile meeldib.

Üllas materjal - iga Gialo seinariiul on valmistatud tammepuidust. See materjal on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Lisaks annab selle kasutamine mööblile äärmiselt ülla ilme. Iga mööblieseme ainulaadset iseloomu rõhutab ka asjaolu, et puurõngaste ja sõlmede muster on nende pinnal suurepäraselt nähtav. See tähendab, et saate unikaalse mööblieseme.

Elutuba või söögituba on teie interjööri kõige esinduslikum osa. Kutsute ju oma sõbrad ja sugulased sinna külla. Kindlasti soovite, et see näeks välja laitmatu. Seetõttu sobivad Gialo puidust riiulid suurepäraselt elutuppa või söögituppa, pakkudes teile stiilse väljapaneku ruumi kaunistuste ja suveniiride jaoks. Kuid võite neid turvaliselt paigutada magamistoas voodi kohal või kontoris otse laua kohal. Minimalistlik disain ja hooldus kõrgeima kvaliteediga töötluse eest muudavad riiulid suurepäraseks täienduseks, eriti Skandinaavia või tööstuslikus interjööris.

Esimene riiuli on 30 cm kõrge ja 45 cm lai. Teine on 25 cm kõrge ja 40 cm lai, kolmas aga 20 cm ja 35 cm lai. Igaüks neist on 20 cm sügav.

Puidust mööbli hooldus:
Kui soovite, et tammepuidust mööbel teeniks teid pikka aega ja rõõmustaks selle ilu, hoolitsege korraliku hoolduse eest. Kõigepealt loobuge töötlemata käsnadest ja keemilistest puhastusvahenditest. Piisab niiskest pehmest riidest. Samuti ärge jätke riiuleid otsese UV-kiirguse kätte. Täispuit allub vananemisprotsessidele, mis muudavad tera ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See nähtus on aga täiesti loomulik.
Riiulid tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Seinapeegel Gialo

149.00 
Peegel puitraamis esikusse!
Esik on viimane koht, kus teil on võimalus kodust lahkudes oma stiili hinnata ja parandada. Seetõttu ei saa seal puududa peegel, mis selle teie jaoks võimaldab. Kui teie esik, nagu enamikul juhtudel, pole piisavalt suur, tasub valida puidust Gialo raami seinapeegel. Selle olemasolu suurendab ka esikut visuaalselt ja muudab selle heledamaks.

Minimalistlik disain - Gialo seinapeegel on ümbritsetud lihtsa, minimalistliku raamiga. Kaunistuste puudumine muudab mööbli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri või kergelt tööstuslike loftide jaoks.

Üllas materjal - Gialo peegliraam on valmistatud tammepuidust. See materjal muudab mööblieseme vastupidavaks ja äärmiselt kindlaks. Lisaks annab tamm mööbli ülla välimuse, mida muudest materjalidest mööbli puhul ei esine

Gialo peegel on iga esiku asendamatu element. Minimalistlik kujundus muudab selle aga suurepäraseks lisaks ka Skandinaavia stiilis elutuppa või söögituppa. Võite peegli panna ka magamistuppa - näiteks voodi või kummuti kohale. Selle olemasolu võimaldab teil ruumi visuaalselt suurendada.

Materjali, millest Gialo ripppeegel valmistati, hoitakse looduslikus varjus. See tähendab, et puidu pinnal näete hõlpsasti puurõngaste ja sõlmede mustrit. Puidu nähtav struktuur annab igale tükile ainulaadse iseloomu. Seetõttu saate ainulaadse mööblieseme. Peegli mõõtmed on 70 cm kõrge, 100 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda loodusliku puidu eest?
Puidust mööblit eristab üllas välimus ja vastupidavus. Kui soovite siiski pikka aega selle ilu nautida, pöörake tähelepanu korralikule hooldusele. Kõigepealt vältige abrasiivsete käsnade ja kemikaalide kasutamist. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti hoidke mööblit otsese UV-kiirte ja soojust kiirgavate seadmete eest.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Seinapeegel suur Gialo

199.00 
Esiku jaoks suur puidust seinapeegel!
Tõenäoliselt, nagu enamikus korterites, pole ka teie erik eriti avar. Samuti on see sageli halvasti valgustatud. Gialo kollektsiooni suur puitraamiga seinapeegel võimaldavad teil suurepäraselt esikut visuaalselt suurendada ja valgustada. 

Peeglit iseloomustab hõre disain ja liigsete kaunistuste puudumine. Lihtne, kindel raam muudab peegli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri jaoks. Üllas materjal ja tähelepanu kõrgeimale kvaliteedile vastavad suurepäraselt ka Skandinaavia stiili nõuetele.

Õilis materjal - Gialo peegliraam on valmistatud täispuidust tammepuidust. Materjalil on oma vastupidavuse ja ainulaadse võlu tõttu tohutu populaarsus. Puit on loodusliku varjundiga, nii et selle pinnal on hõlpsasti näha puurõngaste ja sõlmede mustrit. Nende olemasolu muudab aga iga mööblieseme täiesti ainulaadseks.

Suur seinapeegel pole mitte ainult koridori praktiline lisa. See on ka suurepärane lisa elutuppa, söögituppa või magamistuppa. Selle õhuke vorm annab teie interjöörile võlu. Minimalistlik raamistik rõhutab Skandinaavia või tööstusliku interjööri iseloomu. Lisaks muudab selle olemasolu ruumi visuaalselt avaramaks ja valgusküllasemaks. Gialo tammepeegli mõõtmed on 175 cm kõrge, 50 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda täispuidust mööbli eest?
Puidust mööblit eristab ilus välimus ja vastupidavus. Kuid nende ilu pikka aega nautimiseks peate meeles pidama, et looduslikud materjalid nõuavad korralikku hooldust. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti ärge jätke peeglit otseste UV-kiirte ja kütteseadmete kätte. Samuti tasub teada, et looduslik puit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusel muutuvad rõngad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti normaalne.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Söögilaud pikendustega Gaia

1,029.00 1,099.00 
Unistate lauast, mis tänu oma minimalistlikule vormile ja looduslikule materjalile, millest see tehti, muutub ruumi võtmeelemendiks. See on omaette ornament ja samal ajal täiesti kasulik mööbliese. Gaia laud on õige kombinatsioon kõigist omadustest, mis tahke tammepuidust laual peaks olema.

Paksust tammepuidust laud - tahke tamme lauaplaadi paksus on 4cm (2 + 2cm). Tammelaua suurepärane välimus on tingitud loodusliku tamme looduslikest rõngastest ja sõlmedest.

ÕLITATUD PUIT - puidu täielikuks rõhutamiseks on kogu lauaplaat kaetud ainult looduslike õlide ja vahakihiga.

TAMMJALAD - paksud 9x9cm tammepuidust lauajalad annavad sellele moodsa iseloomu.

GAIA tammelaud on omamoodi tagasipöördumine mööblikunsti juurte juurde, kus meister lähenes puidule austusega ning hindas selle omadusi ja plastilisust.

Laua valmistamiseks on kasutatud parima kvaliteediga tammepuid. Spetsiaalselt valitud ja valitud on ka rõngaste mustri konsistentsi osas. Massiivsed elemendid nagu jalad või 4 cm (2 + 2 cm) paksune ülaosa on vastupidavuse garantii. Täpselt ühendatuna moodustavad nad ühtse terviku.

Puidust laud on ainulaadne valgusemäng, mis murdub rõngaste servades. Need on ebaühtlased sõlmed, mis annavad maagilise iseloomu ja ajatu stiili. Piltidelt pole kõike näha. Need ei kajasta ilusat lõhna, tekstuuride keerukust ega puudutamisele meeldivat viimistlust.
Kui teil on puitmööbel, tuleks hoolitseda selle korraliku hooldamise eest. Neid tuleks puhastada niiske, pehme lapiga. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid. Ärge asetage lauda kütteseadmete lähedusse ja ärge jätke seda otse UV-kiirte kätte.

Mõõtmete tolerantsid
• Pikkus [mm] - +/- 1
• Laius [mm] - +/- 0,5
• Paksus [mm] - +/- 0,5
• Niiskus 8 [%] - +/- 1,5%
Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 
 

Söögilaud pikendustega Siena

899.00 959.00 
Puitmööbel kuulub omaette klassi. Nad on sadu aastaid võõrustanud kodusid ja kaunistanud interjööre kogu maailmas. Äärmiselt stiilsed, sobivad ideaalselt klassikalisse interjööri. Kuigi tammemööbel on seotud traditsioonilise mööbliga, on laud ise nii universaalne, et sobib ideaalselt ka kaasaegse interjööriga, tuues tugeva ja huvitava aktsendi.

PAKSU TAMMEDE PÕHJUS - massiivne, 4 cm paksune lauaplaat näeb tänapäevases interjööris hea välja. Kui hoolite lauaplaadi pikkuse reguleerimise võimalusest, valige kindlasti variant koos kahe lisaplaadi komplektiga, mille pikkus on 50 cm / 1 tk.

VÄLISJALAD - spetsiaalselt lauaplaati süvistatavad jalad annavad tammelauale originaalse ilme.

ÕLITUD PUIT - tamme loodusliku ilme säilitamiseks on laual looduslikud rõngad ja sõlmed ning tervik on kaetud loodusliku õliga ja vahatatud.

TAMMJALAD - massiivsed, paksud 9x9cm tammepuidust lauajalad annavad sellele tugeva aktsendi.
Tammelaud on praktiline mööbliese, mis on mõeldud selliste ruumide jaoks nagu köök, söögituba või elutuba. Tänu vahatatud loodusliku tamme värvile on see iga klassikalise ja traditsioonilise interjööri lahutamatu osa. See näeb hea välja koos muu puitmööbliga (eriti tammega). Kuigi tammelaud on tugeva, eristuva välimusega, sobib see tänapäevases interjööris üllatavalt hästi ja sobib hästi erinevatest materjalidest ja stiilidest valmistatud mööbliga. Seda saab paigutada minimalistlikesse interjööridesse ja kindlasti ökoloogilistesse või maalähedastesse. Kõik see muudab tammelaua äärmiselt universaalseks mööblitükiks, mida tasub kaaluda praktiliselt kõigi poolt.

Tammelaud on ka praktiline. Mugav, hästi reguleeritava kõrgusega (75 cm), avara ülaosaga. Sobib suurepäraselt söögikordade söömiseks nii pereringis kui ka tööks. Kaks lisaplaati, mida saab alati kiiresti kinnitada, muudavad Siena laua kasulikuks ka sõpradega kohtudes või suure pere ringis. Tänu tamme looduslikule varjundile saab laud sõbralikuks ja esteetiliselt meeldivaks mööblitükiks. Laud on kaitstud spetsiaalsete õlidega, tänu millele saab puit vabalt hingata. Tänu sellele kulgevad vananemisprotsessid rahulikult ja loomulikult, muutes mööbli üllasemaks.
Tammelaua tugevat iseloomu tasakaalustab siin kaasaegne, veidi kergem disain. Just tänu sellele muutub laud nii universaalseks ja sobib kaasaegsesse interjööri. Lauaplaadi paksus on 4 cm. Jalad, 9cm x 9cm, olid kinnitatud väljapoole. See suurendab lauda visuaalselt, annab natuke rohkem ruumi ja õhukest joont. Kõik see tähendab, et see tammelaud sobib suurepäraselt nii muu tammemööbliga kui sobib ka muusse ümbrusesse.

Söögitoa mööbli üle otsustamisel pidage meeles selle nõuetekohast hooldust. Loomulik vananemisprotsess edeneb ka puitmööblis - mööblile aadli lisamiseks tuleb selle eest korralikult hoolitseda. Mööblit ei tohi mingil juhul hoida kütteseadmete lähedal ja seda ei tohi otsese UV-kiirguse kätte panna. Parim on puhastada lauda ainult niiske või kuiva lapiga - tingimata pehme. Karedate lappide või köögipesuvahendite kasutamine võib kahjuks negatiivselt mõjutada mööbli seisukorda. Tammelaud on mõeldud ise monteerimiseks. Kaasas käsiraamatu ja kinnitustarvikud.
Laud tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 

Tammepuidust hoiukast Gialo

345.00 
Naturaalsest puidust valmistatud minimalistlik hoiukast!
Kas otsite mööblieset, mis meenutaks mälestusi vanavanemate majas veedetud lapsepõl0est? Kuid te ei soovi minimalistlikust kujundusest loobuda? Kas olete Skandinaavia stiili fänn, kus domineerivad kvaliteetsetest materjalidest lihtsad, kuid äärmiselt kindlad mööbliesemed? Kui teie vastus ülaltoodud küsimustele on jaatav, on meil teile mööblieseme - tammekast Gialo kollektsioonist.

Minimalistlik kujundus - hoiukast, mida saab kasutada kingakapina, puuduvad liigsed kaunistused. Ainus kaunistus on peen lõikur, mis jookseb ülaosas. Mööbel elavdab ka ülaosa ja kere vahelist õõnsust. Selle olemasolu võimaldab ennekõike kasti kaane mugavalt avada. Ökonoomne disain, hooldus töö kvaliteedi eest ja hoolitsemine kõrgeima kasutusmugavuse eest on omadused, mis muudavad selle mööblieseme Skandinaavia stiilis interjööri täiuslikuks täienduseks.

Üllas materjal - Gialo hoiukast on valmistatud tammepuidust. See materjal on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Samuti väärib rõhutamist, et puitmööbel omandab ülla välimuse, mida on asjata leida muudest materjalidest valmistatud toodete hulgas. Kasti pinnal on puidust rõngad ja sõlmed selgelt nähtavad. Puidu nähtav struktuur annab igale tükile täiesti ainulaadse iseloomu.

Gialo tammekirst on mööbliese, mis sobib esikusse suurepäraselt. Selles saate hoida jalatseid ja hooldusvahendeid. Selle kaane peale saate paigutada soovi korral muid kasulike tarvikuid. Kui panete sellele mõned padjad, on see suurepärane koht, kus jalanõusid pannes maha istuda. Gialo tammepuust kast sobib hästi ka magamistoa või elutoa lisana. Magamistoas saate selle asetada voodi jalamile ja hoida selles pesu või linasid. Elutoas saate seda kasutada kohvilauana.

Kuidas hoolitseda täispuidu eest?
Looduslik puit nõuab korralikku hooldust, mis võimaldab sellest valmistatud mööblil pikka aega teenida. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti veenduge, et mööblieseme asetatakse ühtlasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Samuti peaksite teadma, et täispuit allub looduslikele vananemisprotsessidele. Selle tulemusel muutub puidu struktuur paremini nähtavaks. See on aga täiesti normaalne.
Hoiukast tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust kingakapp Gialo

1,199.00 
Massiivne tammepuidust kingakapp Gialo!
Kindel ja mahukas kingakapp on mööblitükk, mis ei saa ühestki korterist puudu olla. Tema kohalolek on eriti vajalik, kui teie peres on rohkem kui kaks või kolm inimest. Meenutame selle tähtsust tavaliselt siis, kui päeva lõpuks koguneb välisukse kõrvale korrastamata kingakuhi kõigile elanikele. Me ei pea isegi rääkima sellest, mis juhtub, kui sõbrad või pere tulevad külla. Meie pakkumisest leiate tammepuidust kingakapi Gialo, mis vastab täielikult teie ootustele.

Praktiline hoiustamissüsteem - Gialo kingakapp on varustatud kolme riiuliga, mis tagavad teie kingadele piisavalt ruumi isegi neljal tasandil. Mööbli ülemises osas on kaks mahukat sahtlit. Need sobivad suurepäraselt võtmete, dokumentide, samuti rõivaste ja kingade hooldamiseks mõeldud tarvikute hoidmiseks. Samuti saate seal hoida lisavarustust nagu mütsid või sallid.

Üllas materjal - kingakapp on valmistatud täielikult tammepuidust. Kvaliteetseim materjal muudab mööbli vastupidavaks ja näeb hea välja.

Gialo kingakappi iseloomustab minimalistlik disain. Sellel pole tarbetuid dekoratsioone ja peened dekoratiivsed elemendid on seotud ka nende funktsionaalse funktsiooniga. Selline kujundus muudab mööblieseme ideaalselt Skandinaavia või industriaalstiiliga sobivaks. 

Puitu hoitakse looduslikus varjus, tänu millele on selle pinnal hõlpsasti näha puurõngaste ja sõlmede mustrit. Nende olemasolu annab aga igale eksemplarile ainulaadse iseloomu. Kingakapp sobib suurepäraselt muu Gialo kollektsiooni mööbliga. Selle kohale võite asetada tammepeegli ja selle ülaosale praktilised nipsasjad või kaunistused.

Gialo kingakapp on valmistatud täispuidust. Selle asjaolu tõttu on vaja hoolitseda selle nõuetekohase hoolduse eest, mis võimaldab teil pikka aega nautida mööbli ilu. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Pange tähele ka seda, et mööblit ei asetataks kütteseadmete vahetusse lähedusse ja et see ei satuks pideva päikesevalguse kätte. Puitmööbel allub vananemisprotsessidele, mis muudavad puiduterad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga loomulik protsess.

Tammest kummut on kokku pandud ja tarnitakse täies mahus.
Kingakapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust kingariiul Gialo

255.00 355.00 
Esiku jaoks tammepuidust kingariiul!
Pärast pikka päeva koju tulles jätaksite kingad esikusse ja paneksite pehmed sussid jalga. Kui aga teie perel on mitu liiget, võite leida, et päeva lõpuks koguneb välisukse lävele suur hunnik juhuslikult laiali puistatud kingi. See omakorda ei paista kõige parem välja, mistõttu on jalatsikapp või kingakapp mööblitükk, ilma milleta ükski esik hakkama ei saa. Kui te ei vaja kingade hoidmiseks palju ruumi, on meil teie jaoks ideaalne lahendus - Gialo tammepuidust kingariiul.

Praktiline materjalide kombinatsioon - kingariiuli kere on valmistatud täis tammest. Mööbli alumises osas on põikisuunalised metallvardad, millele saate oma kingad asetada.

Minimalistlik disain - lihtne ja pealetükkimatu disain muudab selle mööblieseme Skandinaavia või tööstusstiilis esikus täiuslikuks elemendiks. Sobitage see muu Gialo kollektsiooni mööbliga - näiteks peegli või riidenagi abil, et luua sidus, minimalistlik ruum.

Gialo puidust praktiline kingariiul on loodud pakkuma teile maksimaalset mugavust. Kingariiuli ülaosa saab kasutada kohana, kuhu saab panna käekoti või panna kingahooldustoodete korraldaja. Sellel saab ka jalatseid jalga pannes istuda. Paar sentimeetrit maapinnast kõrgemale asetatud jalatsite metallvardad võimaldavad niisketel jalataldadel vabalt kuivada. Nende paigutus hõlbustab ka korteri puhtana hoidmist - saate hõlpsalt tolmu nende alt pühkida.
Puitmööbli korpus on looduslikus varjus. Tänu sellele jäävad puurõngad ja -sõlmed selle pinnale nähtavaks. Nende olemasolu annab aga igale eksemplarile ainulaadse iseloomu - pole kahte ühesugust eksemplari.

Gialo tammepuidust kingariiulit on saadaval 4 suuruses:

1 - laius - 100cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 30cm
2 - laius - 81cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 30cm
3 - laius - 100cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 42cm
4 - laius - 81cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 42cm

Täispuidust tammepuit on vastupidavuse ja ülla välimuse tõttu väga populaarne. Kuid pidage meeles, et see materjal on selle loodusliku päritolu tõttu vananemisprotsesside all. Seetõttu muutuvad puidurõngad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga normaalne ja loomulik protsess. Puit vajab ka korralikku hooldust - kõigepealt vältige karedaid käsnaid ja pesuvahendeid. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti veenduge, et mööbel oleks asetatud tasasele pinnale, eemale soojust kiirgavatest seadmetest.

Kokkupandud on Gialo kollektsiooni puitmööbel. Need tarnitakse ühes mahus.
Kingariiul on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust konsoollaud Gialo

419.00 
Gialo tugev tammepuust minimalistlik konsoollaud sahtlite ja riiuliga.
Kas korraldate elutuba, söögituba või esikut Skandinaavia stiilis? Kas olete minimalistlike, kuid originaalsete lahenduste fänn? Praktiline ja stiilne Gialo konsoollaud täiendab teie interjööri suurepäraselt. See on mööblitükk, mis pakub teile ruumi oma lemmikkaunistuste jaoks ja aitab samal ajal interjööri korras hoida.

Praktilised sahtlid - Gialo tammelaud on varustatud kahe praktilise sahtliga, mis sobivad hästi dokumentide, võtmete või ehete hoidmiseks. Sinna saate paigutada ka muid esemeid, näiteks laadimiskaableid. Tänu sellele ei jäta nad teie ruumi segaduse muljet.

Avar panipaik - sahtlite all on vastupidav riiul. See annab teile suure ruumi, kuhu saate panna originaalsed, dekoratiivsed korraldajad või korvid. Nii saate hõlpsalt oma tuba korras hoida.

Gialo konsoollaud oli valmistatud tammepuidust. See materjal on tugevuse ja vastupidavuse tõttu väga populaarne. Tänu sellele on mööbli struktuur stabiilne - see ei kõigu. Loodusliku tammepuu eeliseks on ka asjaolu, et sellest valmistatud mööbel omandab ülla välimuse. Nende iseloomu rõhutab selgelt nähtav puurõngaste ja sõlmede muster. Puidu selgelt eristatav struktuur muudab iga tüki ainulaadseks ja ainulaadseks.

Gialo sahtlitega laud sobib suurepäraselt ka kergelt tööstuslikku ruumi. Selle minimalistlik disain tähendab, et saate selle edukalt paigutada  ka Skandinaavia stiilis elutuppa, söögituppa või esikusse. Selle mööblieseme iseloomulik tunnus on selle meeldivad ümarad servad. Laua sahtleid eristab ka traditsiooniliste käepidemete puudumine, mis on asendatud praktilise ja originaalse lahendusega. Mööbli laius on 90 cm. Kõrgus on 78cm ja sügavus 33cm.
Kuidas hoolitseda puitmööbli eest?
Puitmööbel allub looduslikele vananemisprotsessidele, mille tagajärjel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. Looduslikust materjalist mööbli puhul on see aga täiesti normaalne. Täispuidust mööbli üle otsustamisel pidage meeles, et pakkuge neile nõuetekohast hooldust. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Veenduge, et laud oleks asetatud tasasele pinnale ja et see ei oleks otseste UV-kiirte all.

Gialo konsoollaud tarnitakse ühes tükis. Gialo puitmööbel on kokku pandud.
Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.