Näitan ainukest tulemust

Tammepuidust riidenagi Gialo

203.15 271.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 79.67 
Minimalistlik tammepuidust esiku riidepuu/nagi.
Esik on ruum, kus peab olema koht riietele ja jalanõudele. Kaasaegsed korterid on aga kujundatud nii, et see võtaks võimalikult vähe ruumi. Mida siis teha, kui teie esik on üsna kitsas ja teil pole ruumi suure peegliga paneeli jaoks? Hea lahendus on Gialo kollektsiooni tammepuust riidepuu/nagi riiuliga.

Vastupidav materjal - Gialo esiku riidepuu on valmistatud tamme täispuidust. Tammepuit on kuulus oma vastupidavuse poolest. See on materjal, mis tagab mööbli vastupidavuse. Riidepind on hoitud loomulikus varjus. Tänu sellele on puurõngaste ja sõlmede joonistus suurepäraselt nähtav. See omakorda muudab iga mööblieseme ainulaadse iseloomu. Iga toode on ainulaadne.

Minimalistlik disain – riidepuul puuduvad lõikurid. Selle lihtne disain annab sellele minimalistliku välimuse ja muudab mööblitüki täiuslikuks täienduseks Skandinaavia stiilis interjööri.
Puidust riidepuu riiuliga Gialo
Gialo riidenagi on disainitud nii, et see pakuks teile võimalikult suurt kasutusmugavust. Allosas on see varustatud nelja metallkonksuga, mille külge saab riputada mantli, rahakoti või võtmed. Kui aga soovite, et riided ei libiseks, saate need riputada riidepuu külge, kasutades ülaltoodud metallvarrast. Riidepuu kohal on tammepuust riiul, mis sobib suurepäraselt mütside, sallide või muude tarvikute hoidmiseks.

Esiku riidepuu on saadaval kahes suuruses:
1 - laius - 100 cm, kõrgus - 50 cm, sügavus - 32 cm (5 konksu)
2 - laius - 81 cm, kõrgus - 30 cm, sügavus - 24 cm (4 konksu)
Skandinaavia või loft stiilis tammepuust riidepuu/nagi.
Gialo tammepuidust mööblit iseloomustab minimalistlik disain, mistõttu näeb see suurepäraselt välja nii kergelt industriaalses loftis kui ka skandinaaviapärases interjööris. Pidage siiski meeles, et looduslike materjalide kasutamise tõttu vajavad need korralikku hoolt. Ennekõike vältige kemikaale ja abrasiivseid käsnasid. Selle asemel kasutage hooldamiseks ainult niisket pehmet lappi. Samuti proovige mitte asetada puitmööblit kütteseadmete vahetusse lähedusse. Õige hooldus võimaldab teil nende ilu pikka aega nautida.

Gialo kollektsiooni mööbel on komplekteeritud ja tarnitakse ühes tükis.Toode tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.