Näitan kõiki 5 tulemust

Tammepuidust voodi Adria õlitatud

885.00 1,019.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 295.00 
Magamistoa mööblit valides tasub enim tähelepanu pöörata voodile. Ideaalne valikselleks on õlitatud tammepuidust voodi Adria kollektsioonist. See voodi pakub võrratut mugavust ning kaunistab kaunilt loft-stiilis magamistoa interjööri. Tugev ja vastupidav loft-stiilis voodi on valmistatud üleni õlitatud tammepuust. See on tooraine, mis tänu oma paljudele eelistele on Adria kollektsiooni aluseks. Esiteks on see väga tihe, tänu millele peab see vastu igapäevastele kasutusraskustele. Lisaks on see ka jäik ja stabiilne – tänu sellele ei muuda ta kasutamise käigus oma mõõtmeid, mis omakorda mõjutab otseselt selle toimimist veel paljudeks aastateks. Voodi on varustatud tugevate ja vastupidavate kinnituspunktidega, mis põhimõtteliselt takistavad täielikult selle pinna kahjustamist. Range kvaliteedikontroll omakorda tagab, et toode jõuab kliendini puutumata seisukorras, ilma defektide ja tehase tootmisvigadeta. Voodi, mis tagab mugava une iga päev. Adria kollektsioon ja kogu selle sarja mööbel, sealhulgas puitvoodi eristuvad sooja puidu varjundiga. See on visuaalselt meeldiv värv, mis on täis võlu, võimaldab luua hubase interjööri ja on samas ajatu. Saadaval kolmes erinevas suuruses: 149/210/91 ja 169/210/91 ning 189/210/91. NB! madrats ei kuulu komplekti. Voodi tellimisega, tarnaeg kuni 2 nädalat.

Tammepuidust voodi Adria pleegitatud

885.00 1,019.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 295.00 
Loft-stiilis magamistuppa ideaalset mööblitükki otsides tasub valida Adria naturaalsest tammepuidust voodi, mis avaldab muljet oma stiili ja funktsionaalsusega. See on õige valik paarile, aga ka vallalisele, kes armastab öösiti täielikku vabadust. Voodi on tehtud detailidele tähelepanu pöörates, korpus on omakorda tänu saledamale alaosale visuaalselt kerge, tänu millele saate luua hubase magamistoa interjööri. Vastupidav loft-stiilis voodi vastab kindlasti kõikidele tänapäeva ostjate ootustele ja nendele, kelle jaoks pole oluline mitte ainult stiil, vaid ka toodangu kõrge kvaliteet. Voodi on täielikult valmistatud pleegitatud tammest – toorainest, millesse on kõik kalli mööbli austajad kiindunud. See tooraine talub hästi igapäevase kasutamise raskusi, vajab vaid perioodilist hooldust, mis tagab selle atraktiivse välimuse paljudeks aastateks. Voodi pinnal on hästi näha puidu sõlmed, mis rõhutavad selle ainulaadset iseloomu. Oluline on ka konstruktsioon ise – vastupidav mehaanilistele vigastustele, jäik ja stabiilne. Tänu sellele ei muutu see kõikuvaks, ei tee küljelt küljele nihkudes häirivaid hääli. Lisaks on voodi turvaline – kindlasti ei muuda see oma kuju ega kaota stabiilsust ka mitmeaastase kasutuse mõjul. Tänu sellele on Adria tammepuidust voodi tõeliselt õige valik klientide kasvavatele ootustele. Saadaval kolmes erinevas suuruses: 149/210/91 ja 169/210/91 ning 189/210/91. NB! madrats ei kuulu komplekti. Voodi tellimisega, tarnaeg kuni 2 nädalat.

Tammepuidust voodi Adria Smoky

885.00 1,019.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 295.00 
Adria tammepuidust voodit hindavad kliendid, kellele meeldib ümbritseda end looduslikuga. See on kaunis loft-stiilis magamistoavoodi sobib suurepäraselt minimalistliku ja karmi interjööriga. Samas loob see sooja ja hubase atmosfääri – ideaalne igapäevaseks lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Loft-stiilis tammepuidust voodi, mis on täis eeliseid: suitsutamm on imeline materjal, vastupidav, tugev ja jäik. Kliendid hindavad selle suurt jäikust, tänu millele säilitab sellest valmistatud mööbel kaua oma esialgsed mõõtmed ja kuju. Voodit on ka väga lihtne puhtana hoida. Piisab, kui voodi välispinda aeg-ajalt kergelt veega niisutatud mikrokiudlapiga üle pühkida. Vesi lahustab kuivanud tolmu või väikese mustuse ning mikrokiud takistab iseloomulike triipude teket. Puidust voodi - ideaalne koht magamiseks Adria kollektsiooni puitvoodi avaldab muljet oma võlu ja omapäraga. See on visuaalselt atraktiivne, täiesti loomulik ja seega ökoloogiline. Puit näeb hea välja igas interjööris, ühendab endas palju eeliseid ja soojad värvid muudavad loft-stiili ranguse silmapilkselt murduma. Saadaval kolmes erinevas suuruses: 149/210/91 ja 169/210/91 ning 189/210/91. NB! madrats ei kuulu komplekti. Voodi tellimisega, tarnaeg kuni 2 nädalat.

Voodi Altino

1,465.00 1,699.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 488.33 
Suur tammepuidust Altino kollektsiooni voodi
Kindlasti teate, kui oluline on öise puhkuse mugavus pärast pingelist tööpäeva. Magamistuba peaks olema koht, mis sulle seostub lõõgastumise, hubasuse ja turvalisusega ning seda saab tagada vaid sobiv puitvoodi!

Mugav tammepuidust kaheinimesevoodi – milline see peaks olema?
Voodi on mööbliese, mis peab palju vastu pidama – veedate selles umbes 1/3 päevast, nii et see puutub iga päev kokku koormustega. Seetõttu peaks see olema valmistatud vastupidavast materjalist. Puidust voodi on vastupidavuse, ohutuse ja mugavuse tagatis. Kui sulle meeldib õhtul head raamatut lugeda või juhtud sülearvuti või tahvelarvutiga voodis töötama, siis vali kindlasti mugava peatoega voodi. Kui teil on magamistoas piisavalt ruumi, valige maksimaalse mugavuse tagamiseks pisut suurem voodi, kui arvate, et vajate.

Seda kõike pakub Altino kollektsiooni puidust voodi. Saadaval kahes mõõdus 180x200 ja 200x200. Sellele sobiva madratsi saate hõlpsalt valida. Altino voodi on varustatud tammepuidust voodipeatsiga, heledas meeldivas toonis naturaalsest puidust, minimalistlike pärlitega. See pole mitte ainult teie mugavuse tagamiseks loodud element, vaid ka disainitud seinakaunistus.

Altino voodi on valmistatud täielikult tammepuidust. See on klassika ja hea investeering. Tamm on üks kõvemaid ja väärikamaid puiduliike. Tänu sellele pakub see nii sellest valmistatud mööbli suurt vastupidavust kui ka ajatut elegantset välimust. Tammepuidust mööbel säilitab oma esialgse võlu aastaid.

Magamistoas leiab oma koha tammepuidust voodi Altino, mille paigutus on klassikalises, retro- ja modernses stiilis, seega võib seda nimetada universaalseks. Soe, hele toon ja selgelt markeeritud naturaalne puitstruktuur lisavad ruumi hubasust, lihtsust ja loomulikkust. Massiivne struktuur näitab selle tugevust ja kvaliteetset töötlust. Tammepuidu vaoshoitud värv sobib erinevate värvilahendustega. Teisalt sulandub säästlik vorm ideaalselt minimalistliku kujundusega.

Madrats ei kuulu komplekti.

Voodi tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Lai voodi Belluno, erinevad suurused

635.00 825.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 211.67 
Materjalina on kasutatud valget männi täispuitu, tarnitakse detailidena. Madrats ei kuulu komplekti. Erinevad mõõdud! Voodile võimalik juurde osta sahtel, link tootele https://kodubutiik.ee/toode/voodisahtel-belluno/?preview_id=4167&preview_nonce=7798d2619c&_thumbnail_id=8316&preview=true Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.