Näitan ainukest tulemust

Söögilaud Gerardo

999.00 1,295.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 333.00 
Suur, tugev täispuidust söögilaud kogu perele ja külalistele on söögi- või kööginurgaga elutoa põhimööbel. Gerardo söögilaud on täielikult valmistatud tamme täispuidust. See sobib suurepäraselt üritusteks ning perekondlikeks ja seltskondlikeks koosviibimisteks. Selle kõrvale mahub mugavalt istuma 6 inimest ja kui kasutada laua otstes olevat ruumi - kuni 8. Laud on varustatud massiivse tammepuidust plaadi ja laiade sirgete jalgadega. Nende pinnal on arvukalt sõlmi ja puidust rõngaid. Puidu loomuliku struktuuri visualiseerimine rõhutab mööbli õilsust ja autentsust.

Tammepuit on üks kõvemaid materjale. Täispuidust mööblil on väga kõrge vastupidavus mehaanilistele vigastustele, hõõrdumisele, plekkidele ja niiskusele. Tammemööbli ostmine söögituppa või elutuppa tagab nende kvaliteedi, töökindluse ja vastupidavuse. Korralikult kinnitatud ja puhastatud tammepuidust mööbel peab vastu vähemalt mitukümmend aastat ja seda saab edasi anda põlvest põlve!
Puitmööbel lisab stiili ja elegantsi ning samal ajal soojendab interjööri. Lihtne klassikaline vorm sobib nii elegantsesse kui minimalistlikusse interjööri. Tamme hele värv sobib ideaalselt skandinaavia stiiliga. Tammepuidust mööbel muudab ruumi optiliselt heledamaks, sobitub valge, musta ja mis tahes muu värviga.

Puit, millest laud valmistati, on FSC sertifikaadiga, mis garanteerib, et tooraine pärineb legaalsest allikast. Liivapritsiprotsess tagab sileda pinna. Laud on kaitstud hõõrdumise ja vigastuste eest loodusliku, ökoloogilise õliga.

Puitmööbel reguleerib ruumi õhuniiskust. Tänu neile on neil positiivne mõju tervisele, nad on sõbralikud allergikutele ja keskkonnale. Naturaalsel puidul on meeldiv, õrn metsalõhn, mis loob lõõgastumise ja lõõgastumise õhkkonna.
Söögialud on saadaval kolmes variandis: 160/90/76; 180/90/76 ja 200/90/76cm.
Riiul on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.