Näitan kõiki 3 tulemust

Filtreeri tooteid

Söögilaud pikendustega Gaia

1,029.00 1,099.00 
Unistate lauast, mis tänu oma minimalistlikule vormile ja looduslikule materjalile, millest see tehti, muutub ruumi võtmeelemendiks. See on omaette ornament ja samal ajal täiesti kasulik mööbliese. Gaia laud on õige kombinatsioon kõigist omadustest, mis tahke tammepuidust laual peaks olema.

Paksust tammepuidust laud - tahke tamme lauaplaadi paksus on 4cm (2 + 2cm). Tammelaua suurepärane välimus on tingitud loodusliku tamme looduslikest rõngastest ja sõlmedest.

ÕLITATUD PUIT - puidu täielikuks rõhutamiseks on kogu lauaplaat kaetud ainult looduslike õlide ja vahakihiga.

TAMMJALAD - paksud 9x9cm tammepuidust lauajalad annavad sellele moodsa iseloomu.

GAIA tammelaud on omamoodi tagasipöördumine mööblikunsti juurte juurde, kus meister lähenes puidule austusega ning hindas selle omadusi ja plastilisust.

Laua valmistamiseks on kasutatud parima kvaliteediga tammepuid. Spetsiaalselt valitud ja valitud on ka rõngaste mustri konsistentsi osas. Massiivsed elemendid nagu jalad või 4 cm (2 + 2 cm) paksune ülaosa on vastupidavuse garantii. Täpselt ühendatuna moodustavad nad ühtse terviku.

Puidust laud on ainulaadne valgusemäng, mis murdub rõngaste servades. Need on ebaühtlased sõlmed, mis annavad maagilise iseloomu ja ajatu stiili. Piltidelt pole kõike näha. Need ei kajasta ilusat lõhna, tekstuuride keerukust ega puudutamisele meeldivat viimistlust.
Kui teil on puitmööbel, tuleks hoolitseda selle korraliku hooldamise eest. Neid tuleks puhastada niiske, pehme lapiga. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid. Ärge asetage lauda kütteseadmete lähedusse ja ärge jätke seda otse UV-kiirte kätte.

Mõõtmete tolerantsid
• Pikkus [mm] - +/- 1
• Laius [mm] - +/- 0,5
• Paksus [mm] - +/- 0,5
• Niiskus 8 [%] - +/- 1,5%
Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 
 

Söögilaud pikendustega Siena

899.00 959.00 
Puitmööbel kuulub omaette klassi. Nad on sadu aastaid võõrustanud kodusid ja kaunistanud interjööre kogu maailmas. Äärmiselt stiilsed, sobivad ideaalselt klassikalisse interjööri. Kuigi tammemööbel on seotud traditsioonilise mööbliga, on laud ise nii universaalne, et sobib ideaalselt ka kaasaegse interjööriga, tuues tugeva ja huvitava aktsendi.

PAKSU TAMMEDE PÕHJUS - massiivne, 4 cm paksune lauaplaat näeb tänapäevases interjööris hea välja. Kui hoolite lauaplaadi pikkuse reguleerimise võimalusest, valige kindlasti variant koos kahe lisaplaadi komplektiga, mille pikkus on 50 cm / 1 tk.

VÄLISJALAD - spetsiaalselt lauaplaati süvistatavad jalad annavad tammelauale originaalse ilme.

ÕLITUD PUIT - tamme loodusliku ilme säilitamiseks on laual looduslikud rõngad ja sõlmed ning tervik on kaetud loodusliku õliga ja vahatatud.

TAMMJALAD - massiivsed, paksud 9x9cm tammepuidust lauajalad annavad sellele tugeva aktsendi.
Tammelaud on praktiline mööbliese, mis on mõeldud selliste ruumide jaoks nagu köök, söögituba või elutuba. Tänu vahatatud loodusliku tamme värvile on see iga klassikalise ja traditsioonilise interjööri lahutamatu osa. See näeb hea välja koos muu puitmööbliga (eriti tammega). Kuigi tammelaud on tugeva, eristuva välimusega, sobib see tänapäevases interjööris üllatavalt hästi ja sobib hästi erinevatest materjalidest ja stiilidest valmistatud mööbliga. Seda saab paigutada minimalistlikesse interjööridesse ja kindlasti ökoloogilistesse või maalähedastesse. Kõik see muudab tammelaua äärmiselt universaalseks mööblitükiks, mida tasub kaaluda praktiliselt kõigi poolt.

Tammelaud on ka praktiline. Mugav, hästi reguleeritava kõrgusega (75 cm), avara ülaosaga. Sobib suurepäraselt söögikordade söömiseks nii pereringis kui ka tööks. Kaks lisaplaati, mida saab alati kiiresti kinnitada, muudavad Siena laua kasulikuks ka sõpradega kohtudes või suure pere ringis. Tänu tamme looduslikule varjundile saab laud sõbralikuks ja esteetiliselt meeldivaks mööblitükiks. Laud on kaitstud spetsiaalsete õlidega, tänu millele saab puit vabalt hingata. Tänu sellele kulgevad vananemisprotsessid rahulikult ja loomulikult, muutes mööbli üllasemaks.
Tammelaua tugevat iseloomu tasakaalustab siin kaasaegne, veidi kergem disain. Just tänu sellele muutub laud nii universaalseks ja sobib kaasaegsesse interjööri. Lauaplaadi paksus on 4 cm. Jalad, 9cm x 9cm, olid kinnitatud väljapoole. See suurendab lauda visuaalselt, annab natuke rohkem ruumi ja õhukest joont. Kõik see tähendab, et see tammelaud sobib suurepäraselt nii muu tammemööbliga kui sobib ka muusse ümbrusesse.

Söögitoa mööbli üle otsustamisel pidage meeles selle nõuetekohast hooldust. Loomulik vananemisprotsess edeneb ka puitmööblis - mööblile aadli lisamiseks tuleb selle eest korralikult hoolitseda. Mööblit ei tohi mingil juhul hoida kütteseadmete lähedal ja seda ei tohi otsese UV-kiirguse kätte panna. Parim on puhastada lauda ainult niiske või kuiva lapiga - tingimata pehme. Karedate lappide või köögipesuvahendite kasutamine võib kahjuks negatiivselt mõjutada mööbli seisukorda. Tammelaud on mõeldud ise monteerimiseks. Kaasas käsiraamatu ja kinnitustarvikud.
Laud tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 

Tammepuidust söögilaud Gavardo

635.00 825.00 
Tööstuslik tammepuidust söögilaud, metallist mustade terasest jalgadega. Kas otsite massiivset, kindlat söögilauda? Kas soovite oma interjöörile anda tõeliselt tööstusliku ja kogenud iseloomu? Sellisel juhul saab Gavardo metallist jalgadega tammelaud suurepärase aluse söögitoa või elutoa jaoks avaras tööstuslikus loftis.

Lauaplaadi pinnal on nähtav rõngaste ja sõlmede muster, mis lisab mööblile võlu ja õilsust. Lisaks annab selle ainulaadne struktuur igale eksemplarile kordumatu iseloomu.

Geomeetrilised vormid - laud on minimalistliku kujundusega. Liigsete dekoratsioonide puudumine tähendab, et tähelepanu köidab eelkõige töö kindlus ja materjali õilsus. Ristkülikukujuline, massiivne 3,9 cm paksune ülaosa toetub metallist trapetsikujulistele jalgadele. Hõre disain ning puidu ja musta metalli kombinatsioon annavad mööblile tööstusliku iseloomu.
Nii avarad mõõtmed panevad kõik külalised end mugavalt tundma. Laua kõrgus on 76 cm - see on optimaalne suurus, mis võimaldab teil söömise ajal mugavalt istuda. Jalg on 8x4cm paks. Metalli must värv sobib ideaalselt lauaplaadiga, rõhutades selle sügavat ja sooja tooni. Mustade jalgadega Gavardo laud on suurepärane pakkumine neile, kes hindavad kvaliteetset materjali, hoolikat tööd ja keerukat kujundust.
Täispuidust tammepuu on kuulus oma vastupidavuse poolest. Pidage siiski meeles, et see on looduslik materjal ja vajab seetõttu korralikku hooldust. Kõigepealt ärge kasutage abrasiivseid käsnaid ega keemilisi puhastusvahendeid. Piisab niiskest pehmest riidest. Pärast puhastamist veenduge, et laud oleks kuiv. Deformatsiooni vältimiseks asetage mööbel tasasele pinnale. Gavardo laud ei tohiks ka kokku puutuda kütteseadmete otsese mõjuga. Metallist jalad võivad sisaldada niklit. Mööbel on mõeldud ise monteerimiseks ja saadetis on varustatud juhistega. 
Mõõtmete tolerantsid
• Pikkus [mm] - +/- 1
• Laius [mm] - +/- 0,5
• Paksus [mm] - +/- 0,5
• Niiskus 8 [%] - +/- 1,5%
Lauaplaadi lemendid on viimistletud mööbliõliga.

Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.