Näitan ainukest tulemust

Tammepuidust riiul Divisione

355.00 455.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 118.33 
Tammepuust riiul Divisione - täiendus teie interjöörile!
Interjööri sisustamisel lähtume mööblist nagu kummutid, vitriinkapid, telekakapid ja diivanilauad, unustades ära väiksemad mööblitükid või aksessuaarid, mis muudavad ruumi ilme täielikult. Üheks selliseks elemendiks on Divisione tammepuidust rippriiul, mis ei saa Sinu elutoast puududa. Lihtne disain, looduslik materjal ja täiuslik stiil täiendavad edukalt moodsas stiilis paigutust.

Võite olla kindlad, et Divisione kollektsiooni mööbel on kõrgeima kvaliteediga. Kuidas me seda teame? Kollektsioon on valmistatud naturaalsest tammest, mis on ühtaegu kõva ja vastupidav liik. Pinnale ilmuvad ebakorrapärased terad ja sõlmed, mis rõhutavad puidu ilu. Värvist loobuti õlitamisprotsessi kasuks, mis toob loomuliku värvi esile.

Puidust riiul on ideaalne koht kaunistuste ja suveniiride jaoks. Asetage sellele raamatute eriväljaanded, CD- või DVD-kogu, Marrakechist toodud vaas või küünal või Küproselt keraamiline kujuke. Kui otsustad riiuli pisut madalamale riputada, võid kasutada ka selle ülaosa, mis loob ideaalse koha lillepottidele.

Pikk rippuv riiul võimaldab teil välja panna kõik perekonna pärandvarad ja aastate jooksul kogunenud aarded. See harmoneerub suurepäraselt suurte telekakappide või kummutiga, mille leiate Divisione kollektsioonist.

Lisaks mööbli erakordsele vastupidavusele loeb selle üldilme juures ka värv. Kuldne värv saadi tänu õlitamisele. See protsess mitte ainult ei kaitse pinda ja annab sellele kuldse värvuse, vaid tõstab esile ka terad ja oksakohad, st looduslikud puidu omadused. Tähelepanuväärne on ka mööbliesemesse sisestatud harjatud riba, millel on dekoratiivne roll.

Kuidas hooldada puitmööblit nii, et see rõõmustaks oma kauni välimusega pikki aastaid? Loobuge tugevatest puhastusvahenditest looduslike toodete kasuks. Kõige sobivam ja meie poolt soovitatud on vees leotatud mikrokiudlapp. Et vältida värvi muutumist ja mööbli deformeerumist, vältige puidust riiuli asetamist ja riputamist kamina kohale või ahju lähedusse.

Divisione riiul on üks paljudest selle kollektsiooni elementidest, kuhu peavad kuuluma erinevas mõõdus telekakapid, kummutid, madalad ja kõrged vitriinkapid, lauad ja riiulid. Tutvu kõikide Divisione kollektsiooni elementidega, kombineeri neid ja loo elutuppa ainulaadsed kompositsioonid. Riiulit saadaval kahes erinevas pikkuses 123cm ja 164cm. Riiul tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.