Näitan ainukest tulemust

Tammepuidust kingariiul Gialo

254.15 305.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 99.67 
Esiku jaoks tammepuidust kingariiul!
Pärast pikka päeva koju tulles jätaksite kingad esikusse ja paneksite pehmed sussid jalga. Kui aga teie perel on mitu liiget, võite leida, et päeva lõpuks koguneb välisukse lävele suur hunnik juhuslikult laiali puistatud kingi. See omakorda ei paista kõige parem välja, mistõttu on jalatsikapp või kingakapp mööblitükk, ilma milleta ükski esik hakkama ei saa. Kui te ei vaja kingade hoidmiseks palju ruumi, on meil teie jaoks ideaalne lahendus - Gialo tammepuidust kingariiul.

Praktiline materjalide kombinatsioon - kingariiuli kere on valmistatud täis tammest. Mööbli alumises osas on põikisuunalised metallvardad, millele saate oma kingad asetada.

Minimalistlik disain - lihtne ja pealetükkimatu disain muudab selle mööblieseme Skandinaavia või tööstusstiilis esikus täiuslikuks elemendiks. Sobitage see muu Gialo kollektsiooni mööbliga - näiteks peegli või riidenagi abil, et luua sidus, minimalistlik ruum.

Gialo puidust praktiline kingariiul on loodud pakkuma teile maksimaalset mugavust. Kingariiuli ülaosa saab kasutada kohana, kuhu saab panna käekoti või panna kingahooldustoodete korraldaja. Sellel saab ka jalatseid jalga pannes istuda. Paar sentimeetrit maapinnast kõrgemale asetatud jalatsite metallvardad võimaldavad niisketel jalataldadel vabalt kuivada. Nende paigutus hõlbustab ka korteri puhtana hoidmist - saate hõlpsalt tolmu nende alt pühkida.
Puitmööbli korpus on looduslikus varjus. Tänu sellele jäävad puurõngad ja -sõlmed selle pinnale nähtavaks. Nende olemasolu annab aga igale eksemplarile ainulaadse iseloomu - pole kahte ühesugust eksemplari.

Gialo tammepuidust kingariiulit on saadaval 4 suuruses:

1 - laius - 100cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 30cm
2 - laius - 81cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 30cm
3 - laius - 100cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 42cm
4 - laius - 81cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 42cm

Täispuidust tammepuit on vastupidavuse ja ülla välimuse tõttu väga populaarne. Kuid pidage meeles, et see materjal on selle loodusliku päritolu tõttu vananemisprotsesside all. Seetõttu muutuvad puidurõngad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga normaalne ja loomulik protsess. Puit vajab ka korralikku hooldust - kõigepealt vältige karedaid käsnaid ja pesuvahendeid. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti veenduge, et mööbel oleks asetatud tasasele pinnale, eemale soojust kiirgavatest seadmetest.

Kokkupandud on Gialo kollektsiooni puitmööbel. Need tarnitakse ühes mahus.
Kingariiul on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.   12.04 mail et tootmisest väljas