Näitan kõiki 3 tulemust

Lõkkealus Blaze

369.00 579.00 
295.20 463.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 123.00 
Toote spetsifikatsioon: Tulekahju läbimõõt: 60cm / 80 cm Tulekahju paksus: 1,5mm / 1,5mm Kogukõrgus: 32cm / 32cm Toote kaal: ca. 17kg / 27 kg Materjal: corteni teras KÕRGE KVALITEEDIGA TOODE, KÄSITSI VALMISTATUD EUROOPAS Tootekirjeldus: Kvaliteetsest terasest lõkkealus on Euroopas toodetud toode. Selle peamised omadused on tohutu kauss ja detailidele tähelepanu pööratud viimistlus. Kogu struktuur on väga stabiilne ja vastupidav. Kõik elemendid keevitati kokku, et luua uskumatult kindel toode. Lõkkealust saab kasutada mitmel viisil. See võib olla praktiline kamin, kaasaskantav grill, soojusallikas ja uhke valgustus. Kausi kuju tõttu ei levi küttepuude tuli, isegi tugeva tuule tõttu. Lõkkealus oli valmistatud vastupidavast corteni terasest. Seda toodet pakutakse müügiks töötlemata kujul. Esialgu näeb see välja nagu tavaline must teras, kuid aja jooksul omandab see ainulaadse võlu. Intensiivne kokkupuude UV-kiirguse ja vihmaga aktiveerib selle pinnale dekoratiivse kattekihi tekkimise. Selle katte eesmärk on kaitsta alumisi terasekihte korrosiooni eest. See mõjutab oluliselt selle vastupidavust ja esteetilist väärtust, luues tähelepanuväärse aiasaaduse. Selle materjali tootmise eeliseks on asjaolu, et corteni teras ei vaja immutamist ja säilib vaatamata aastate möödumisele suurepärases seisukorras. Saadaval 2 erinevas suuruses diameetriga. Lõkkealus on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat. Toote hind sisaldab kulleriga TASUTA kohaletoimetamist.

Lõkkealus Bourbon

265.00 365.00 
212.00 292.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 88.33 
Toote spetsifikatsioon: Tulekahju läbimõõt: 60cm /  80 cm Tulekahju paksus: 2mm / 2mm Kogukõrgus: 30cm / 30cm Toote kaal: ca. 13kg / 19 kg Materjal: corteni teras + toorteras KÕRGE KVALITEEDIGA TOODE, KÄSITSI VALMISTATUD EUROOPAS Tootekirjeldus: Kvaliteetne aia lõkkealus on Euroopas toodetud toode. Selle peamised omadused on tohutu paksust terasest valmistatud kauss ja detailidele tähelepanu pööratud viimistlus. Kogu struktuur on väga stabiilne ja vastupidav. Kõik elemendid keevitati kokku, et luua uskumatult kindel toode. Lõkkealust saab kasutada mitmel viisil. See võib olla praktiline kamin, kaasaskantav grill, soojusallikas ja uhke valgustus. Kausi kuju tõttu ei levi küttepuude tuli, isegi tugeva tuule tõttu. Kauss oli valmistatud toorterasest, selle rõngas aga vastupidavast corten terasest, mis annab sellele erilise värvi. Seda toodet pakutakse müügiks töötlemata kujul. Ilmastikutingimuste mõjul ilmub korteni pinnale roostega sarnane kaitsekiht. See on kattekiht, mis kaitseb terase alumisi kihte korrosiooni eest. See mõjutab oluliselt selle vastupidavust ja ka esteetilist väärtust, luues tähelepanuväärse lõkkealuse aeda. Selle materjali tootmise eeliseks on asjaolu, et corteni teras ei vaja immutamist ja säilib vaatamata aastate möödumisele suurepärases seisukorras. Saadaval kahes erinevas suuruses diameetriga. Lõkkealus on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat. Toote hind sisaldab kulleriga TASUTA kohaletoimetamist.

Ümmargune tulekausi alus dekoratiivkividele

102.00 140.00 
81.60 112.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 34.00 
Toote spetsifikatsioon: Läbimõõt: 60cm / 80cm / 100cm Kõrgus: 6 cm / 6cm / 6cm Paksus: 4mm / 4mm / 4mm Toote kaal: ca. 5,5kg / 7kg / 9kg Materjal: toorteras KÕRGE KVALITEEDIGA TOOTE, KÄSITSI VALMISTATUD EUROOPAS Tootekirjeldus: Metallist ümmargune tulenõu turvaalus aitab kaitsta teie muru ja terrassi kõrge temperatuuri ning tuha tulekahju eest. Ümmargune alus on kaasaskantav ja sobib igale CookKingi kaubamärgi ümarale tulekausi mudelile. Alusele sisse saab panna dekoratiivkive, mis annavad teie aiale eripära ja täiustavad selle välimust. Alust saadaval 3 erineva suuruse diameetriga. NB! Kivid ei ole kaasas! Alus tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat. Toote hind sisaldab kulleriga TASUTA kohaletoimetamist.