Näitan ainukest tulemust

Tammepuidust söögilaud Divisione

1,249.00 1,459.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 416.33 
Divisione tammepuidust stiilne elutoa ja söögilaud – ühiste perekondlike õhtusöökide uus mõõde!
Elutoas peab olema stiilne kummut, televiisorikapp ja ... laud, soovitavalt selline, kuhu mahub ära kogu pere. Divisione laud on mööbliese, kus veedate aega oma pere, sõprade ja tuttavatega. Saate seda nautida nii lihtsas, skandinaaviapärases seades, loftlikumas kui ka moodsas.

Milline peaks olema laud? Puidust, soliidne, vastupidav ja suur, et mahutaks teie pere paljudeks aastateks, eriti kui see pere kasvab. Divisione laud on valmistatud naturaalsest tammest, mis on erakordselt kõva ja seetõttu vastupidav materjal, tänu millele kestab mööbli struktuur aastaid. Mööblile tehti õlitusprotsess, mis tõi esile rõngad ja sõlmed, rõhutades selle originaalsust ja loomulikku ilu.

Laud on koht, kus kohtuda, süüa eineid, aga ka teha tegelikult palju muid tegevusi. Tammepuust laud võib olla aluseks pusledele, lauamängudele, värvimisraamatutele, väljalõigetele ja ristsõnadele. Eelkõige saab aga sättida selle peale maitsvaid roogasid sisaldavaid lauanõusid. 

Sellest muljetavaldavast lauast on võimatu ükskõikselt mööda minna. Selle suureks eeliseks on kuldse tamme värvus. Selle põhjuseks on õlitamine, mis rõhutas kõike seda, mis on naturaalses puidus kõige ilusam ehk rõngad ja sõlmed, mis kaunistavad kogu mööbli pinda. Nende ebakorrapärased jooned muudavad iga mööblieseme ainulaadseks.

Kuidas puitmööblit hooldada? Vältige tarbetuid kemikaale, eriti tugeva koostisega väga invasiivseid kemikaale. Valige puitmööblile mõeldud õrnad puhastusvahendid või loobuge täielikult kemikaalidest vee ja pehme mikrokiudlapi kasuks. Ärge paigutage puitlauda püsivate soojusallikate, näiteks kaminate, ahjude ja radiaatorite lähedusse.

Divisione tammepuidust laud on söögitoa põhielement, kuid ainult üks paljudest kollektsioonis saadaolevatest elementidest. Divisione kollektsioonist leiate vitriinkapid, kummutid, riiulid või TV laua, millega saate sisustada oma unistuste, funktsionaalse ruumi.
Kollektsioonis kolmes erinevas suuruses söögilauda:
180x100 cm laud võimaldab selle ümber istuda 6-8 inimest 
200x100 cm laud sobib keskmisse ja suurde ruumi, mahutab 6-8 inimest
220x100 cm laud on suur söögilaud, mis sobib hästi keskmisesse ja suurde ruumi, mahutab 8- 10 inimest. 
Laud tarnitakse kokkupanduna. Tarnaeg kuni 4 nädalat.