Näitan kõiki 4 tulemust

Tammepuidust söögilaud Caserta

979.00 1,145.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 326.33 
Tammepuidust laud metalljalgadel Caserta. Elutoa, köögi või söögitoa ruumi korrastamine on suur väljakutse eelkõige nõudlikele, head stiili ja funktsionaalsust hindavatele inimestele. Kui kuulud sellesse gruppi, siis leia oma kodu interjööris kindlasti koha Caserta tammepuidust lauale, mis on suurepärane täiendus modernsele, minimalistlikule ja modernistlikule paigutusele. Caserta laud - stiilne, tugev Caserta tammepuidust laud tagab korraliku hoolduse korral paljude aastate kasutuse ilma kahjustusteta. Lauaplaat on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust, mis on vastupidav nagu ka metallist jalad. See materjal annab lauaplaadile tugeva ja stabiilse aluse, tänu millele metalljalgadel olev tammepuidust laud ei kõigu, mis mõjutab kasutamise mugavust ja ohutust. Elegantne ja stiilne metalljalgadega laud eristab kerge, sihvakas ja lihtne korpus, mida kaunistavad allapoole laienevad painutatud jalad. Tänu sellele näeb see välja väga stiilne ja kaasaegne, mistõttu on raske sellest ükskõikselt mööduda. See ühendab kontrastsed värvid ülaosa loomuliku varjundiga mustade metallist jalgadega. Üksikute elementide värvid võivad olenevalt ekraanile seatud värviparameetritest erineda. Lauda võimalik tellida kahes erinevas mõõdus 100x200cm või 90x180cm. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust söögilaud Gaia

789.00 899.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 263.00 
Tammepuidust laud GAIA on suurepärane valik klientidele, kes otsivad elegantset, õilsat ja ajatut mööblit elutuppa, söögituppa või kööki. See mudel on täis võlu, viitab traditsioonilisele stiilile, kuid selle suurepärane mitmekülgsus muudab selle ideaalseks igasse interjööri, olenemata paigutusest. Lihtne ja geomeetriline kuju muudab laua õigesse kohta paigutamise lihtsaks ning suur lauaplaat tagab optimaalselt ruumi 4-6 inimesele. Pakutav tammepuidust laud on vastus klientide kasvavatele ootustele, sest see on valmistatud kõrgeima kvaliteediga toorainest ja viimistletud kõige väiksemates, isegi täiesti nähtamatud detailides. Selle peamiseks põhjuseks on materjal - looduslik tamm. See tooraine on tänu oma paljudele eelistele parim valik enamikule tippmööbli austajatele, kes ei tunnista oma valdkonnas poolikuid meetmeid ja kompromisse. Looduslik tamm on ka stabiilne, soliidne ja tugev, tänu millele säilitab see oma esialgse kuju ja stiili paljude aastate intensiivsel kasutamisel. Ainus asi, mida peaksite kindlasti meeles pidama, on hoolitseda õigete hooldustoodete kasutamise eest. Lisaks talub tammepuit suurepäraselt renoveerimistöid. Unikaalne laud, mis toob teid loodusele lähemale. Esitletud tammepuidust laud toob teid kindlasti loodusele lähemale ja võimaldab teil sellega iga päev suhelda. Seda eristab hoolikas töötlus, pöörates tähelepanu pisimatele detailidele ning selle pinnal nähtavad ebakorrapärased terad ja sõlmed rõhutavad selle ainulaadsust. Lisaks toob tamme soe toon (olenevalt kasutatava seadme ekraani või monitori seadistustest) hubasust ja perekondlikku õhkkonda igasse interjööri. Lauda võimalik tellida kahes erinevas mõõdus: 100x200cm ja 90x180cm. Laud tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust söögilaud Gavardo

1,119.00 1,279.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 373.00 
Tammepuidust laud Gavardo mustade jalgadega.Laud täiendab suurepäraselt iga selles stiilis kaunistatud kööki ja söögituba. Lauda eristab ühtviisi vastupidavatel ja tugevatel jalgadel põhinev soliidne 4 cm paksune ülaosa, kuid visuaalselt on korpus kerge. Tammepuidust laud on mudel, mis on valmistatud naturaalsest tammest ja kõrgeima kvaliteediga, mis on mööblitööstuses üks sagedamini kasutatavaid tooraineid. See on üllas, eksklusiivne ja luksuslik materjal, mida eristab ebakorrapärane muster rõngaste ja sõlmede kujul. Need ei muutu mitte ainult huvitavaks kaunistuseks kogu lauale, vaid lisavad sellele ka ainulaadse iseloomu. Tamm on vastupidav, peab vastu aastaid ja teeb lauast perekonna pärandvara, mida antakse edasi põlvest põlve. Gavardo laud – minimalistlik pilk loft-stiilile Gavardo laud eristub stiilse disaini ja kõrge funktsionaalsuse poolest. Tugevad konstruktsioonielemendid tagavad eeskujuliku stabiilsuse ja seega ka mugavuse. Lisaks on metalljalgadel tammepuidust laud minimalistlik pilk loft-stiilile, mida eristavad silmailu pakkuvad värvid. Tamme naturaalne toon on kombineeritud puiduga viimistletud trapetsikujuliste mustade pulbervärvitud jalgadega. Värvid võivad ekraani kalibreerimisest olenevalt erineda. Lauda võimalik tellida kahes erinevas suuruses 100x200cm ja 90x180cm. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust söögilaud Siena

789.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 263.00 
Tammepuidust laud  Siena on praktiline mööbliese, mis on mõeldud ruumidesse nagu köök, söögituba või elutuba. See on kõigi klassikaliste ja traditsiooniliste interjööride lahutamatu osa. See näeb hea välja koos muu puitmööbliga (eriti tammepuust). Kuigi tammepuidust laud on tugeva omanäolise välimusega, kohandub see üllatavalt hästi kaasaegse interjööriga ning harmoneerub hästi erinevatest materjalidest ja stiilidest valmistatud mööbliga. Seda saab paigutada minimalistlikesse interjööridesse ja kindlasti ka ökoloogilistesse või rustikaalsetesse interjööridesse. Kõik see teeb tammepuidust lauast äärmiselt mitmekülgse mööblieseme, mida tasub kaaluda praktiliselt kõigil. Laud naturaalsest õlitatud tammest. Samuti on tammepuidust laud praktiline, mugav ja avara plaadiga. Sobib suurepäraselt nii lähimas pereringis einestamiseks kui ka kontorisse. Tänu tamme loomulikule toonile saab lauast sõbralik ja esteetiliselt meeldiv mööbliese. Laud oli kaitstud spetsiaalsete õlidega. Tänu sellele kulgevad vananemisprotsessid rahulikult ja loomulikult, lisades mööblile rohkem õilsust. Tammelaua tugevat iseloomu tasakaalustab siin kaasaegne, veidi kergem disain. Just tänu sellele muutub laud nii universaalseks ja sobib kaasaegsesse interjööri. Kõik see tähendab, et see tammepuidust laud sulandub suurepäraselt muu tammepuidust mööbliga ja sobib ka muusse keskkonda. Söögitoa mööbli valimisel ärge unustage seda korralikult hooldada. Puitmööbel läbib ka loomuliku vananemisprotsessi – selleks, et see mööblile õilsust juurde annaks, tuleb selle eest korralikult hoolt kanda. Mööblit ei tohi mingil juhul hoida kütteseadmete läheduses ja otsese UV-kiirguse käes. Kõige parem on lauda puhastada ainult niiske või kuiva lapiga – alati pehme. Karedate lappide või köögipesuvahendite kasutamine võib kahjuks mööbli seisukorda negatiivselt mõjutada. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.