Näitan kõiki 4 tulemust

Tammepuidust söögilaud Caserta

1,349.00 1,489.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 449.67 
Tammepuidust laud metalljalgadel Caserta. Elutoa, köögi või söögitoa ruumi korrastamine on suur väljakutse eelkõige nõudlikele, head stiili ja funktsionaalsust hindavatele inimestele. Kui kuulud sellesse gruppi, siis leia oma kodu interjööris kindlasti koha Caserta tammepuidust lauale, mis on suurepärane täiendus modernsele, minimalistlikule ja modernistlikule paigutusele. Caserta laud - stiilne, tugev Caserta tammepuidust laud tagab korraliku hoolduse korral paljude aastate kasutuse ilma kahjustusteta. Lauaplaat on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust, mis on vastupidav nagu ka metallist jalad. See materjal annab lauaplaadile tugeva ja stabiilse aluse, tänu millele metalljalgadel olev tammepuidust laud ei kõigu, mis mõjutab kasutamise mugavust ja ohutust. Elegantne ja stiilne metalljalgadega laud eristab kerge, sihvakas ja lihtne korpus, mida kaunistavad allapoole laienevad painutatud jalad. Tänu sellele näeb see välja väga stiilne ja kaasaegne, mistõttu on raske sellest ükskõikselt mööduda. See ühendab kontrastsed värvid ülaosa loomuliku varjundiga mustade metallist jalgadega. Üksikute elementide värvid võivad olenevalt ekraanile seatud värviparameetritest erineda. Lauda võimalik tellida kahes erinevas mõõdus 100x200cm või 90x180cm. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.

Tammepuidust söögilaud Gaia

979.00 1,109.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 326.33 
Tammepuidust laud Gaia on suurepärane valik inimestele, kes otsivad elegantset, õilsat ja ajatut mööblit elutuppa, söögituppa või kööki. See mudel on traditsioonilisele stiilile viidates võluv, kuid selle suurepärane universaalsus muudab selle ideaalseks igasse interjööri, olenemata paigutusest. Lihtne ja geomeetriline kuju muudab laua õigesse kohta paigutamise lihtsaks ning suur lauaplaat annab optimaalselt ruumi. Suurepäraste omadustega puidust laud Gaia täidab klientide kasvavad ootused, kuna see on valmistatud kõrgeima kvaliteediga toorainest ja viimistletud pisimate, isegi täiesti nähtamatute detailideni. Sellise olukorra peamine põhjus on materjal - naturaalne tamm. Tänu paljudele eelistele on see materjal parim valik enamikule kõrgklassi mööbli austajatele, kes ei lepi poolikutega ega kompromissidega. Looduslik tamm on ka stabiilne, soliidne ja tugev, mis võimaldab säilitada oma esialgse kuju ja stiili paljude aastate intensiivsel kasutamisel. Ainus, mida pead meeles pidama, on muidugi õigete hooldustoodete kasutamine. Pealegi talub tammepuit suurepäraselt renoveerimistöid. Unikaalne laud, mis toob teid loodusele lähemale. Tammepuust laud toob teid kindlasti loodusele lähemale ja võimaldab teil seda ilu igapäevaselt nautida. Seda eristab hoolikas töötlus, pöörates tähelepanu pisimatele detailidele ning selle pinnal nähtavad ebakorrapärased terad ja sõlmed rõhutavad selle ainulaadsust. Lisaks toob soe tamme toon (olenevalt kasutatava seadme ekraani või monitori seadistustest) hubasust ja perekondlikku õhkkonda igasse interjööri. Lauda võimalik tellida kahes erinevas mõõdus. Laud tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.

Tammepuidust söögilaud Gavardo

1,119.00 1,279.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 373.00 
Tammepuidust laud Gavardo mustade jalgadega.Laud täiendab suurepäraselt iga selles stiilis kaunistatud kööki ja söögituba. Lauda eristab ühtviisi vastupidavatel ja tugevatel jalgadel põhinev soliidne 4 cm paksune ülaosa, kuid visuaalselt on korpus kerge. Tammepuidust laud on mudel, mis on valmistatud naturaalsest tammest ja kõrgeima kvaliteediga, mis on mööblitööstuses üks sagedamini kasutatavaid tooraineid. See on üllas, eksklusiivne ja luksuslik materjal, mida eristab ebakorrapärane muster rõngaste ja sõlmede kujul. Need ei muutu mitte ainult huvitavaks kaunistuseks kogu lauale, vaid lisavad sellele ka ainulaadse iseloomu. Tamm on vastupidav, peab vastu aastaid ja teeb lauast perekonna pärandvara, mida antakse edasi põlvest põlve. Gavardo laud – minimalistlik pilk loft-stiilile Gavardo laud eristub stiilse disaini ja kõrge funktsionaalsuse poolest. Tugevad konstruktsioonielemendid tagavad eeskujuliku stabiilsuse ja seega ka mugavuse. Lisaks on metalljalgadel tammepuidust laud minimalistlik pilk loft-stiilile, mida eristavad silmailu pakkuvad värvid. Tamme naturaalne toon on kombineeritud puiduga viimistletud trapetsikujuliste mustade pulbervärvitud jalgadega. Värvid võivad ekraani kalibreerimisest olenevalt erineda. Lauda võimalik tellida kahes erinevas suuruses 100x200cm ja 90x180cm. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust söögilaud Siena

975.00 1,109.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 325.00 
Tugevast tammepuidust laud  Siena on paljude unistus. Igaüks sooviks, et tema mööbel oleks ajatu ja vastupidav. Üldlevinud hooajakaupade ja ühekordsete esemete hulgas on puitmööbel ainulaadne ja üllas ese, mis kindlasti eristub standarditest. See on omamoodi tagasipöördumine mööbli valmistamise juurte juurde, kus keskenduti kvaliteedile, mitte kvantiteedile ning mööbel pidi kestma pikki aastaid. Sienna tammepuust laud on täispuidust mööbliese.  Laua tugevdatud ülaosa  on massiivsetel jalgadel, luues ühtse struktuuri, mis on vastupidav igasugustele deformatsioonidele. Laud toob teie koju kahtlemata palju soojust ja loomulikkust. Tammepuidust laud loob söögituppa hubase õhkkonna. Tammest laua hooldus: tammemööblit valides pidage meeles, et seda korralikult hooldate. Puitmööbel läbib ka loomuliku vananemisprotsessi – selleks, et see mööblile õilsust juurde annaks, tuleb selle eest korralikult hoolt kanda. Mööblit ei tohi mingil juhul hoida kütteseadmete läheduses ega otsese UV-kiirguse käes. Kõige parem on lauda puhastada ainult niiske ja kuiva lapiga – tingimata pehme lapiga. Karedate lappide või köögipesuvahendite kasutamine võib kahjuks mööbli seisukorda negatiivselt mõjutada. Tammepuidust laud tarnitakse alusele pakkides koos kokkupanekujuhendi ja selleks vajalike osadega. Lauda on võimalik tellida kahes erinevcas möödus. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.