Kummut Marone suur
949.00 €
Kvaliteedi ja tohutu funktsionaalsuse kombinatsioon on miski, mis iseloomustab puidust Marone kummutit. Tahke mänd kaeti valge vahaga, mille katvus on 85%. Tänu sellele töötlusele on mööbli pind kaitstud kaitsekihiga, mis rõhutab puidu kaunist pilti. Mahukad sahtlid libisevad rulljuhtidel välja. Kas otsite mööblit, kuhu mahuks palju asju, kui jah, siis on Marone puidust kummut ideaalne valik. See on äärmiselt praktiline mööbliese, mis koosneb kahest mahukast sahtlist ja neljast erineva suurusega kapist. Kapiuksed on viimistletud ettevaatlike freeslõikuritega ja mõlemal küljel asuvatel välisustel on võimalik jälgida õrna maalähedast viimistlust (rist).
Kummut tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Seotud tooted
Kummut Marone
749.00 €
Männipuidust kummuti pind on viimistletud valge vahaga, mis annab täiendava kaitsekihi ja tagab mööbli fantastilise viimistluse. Toote puitdetailid on ühendatud kiilühendustega. Tänu oma klassikalisele välimusele sobib see kummut hästi koridori, elutuppa või ka teistesse ruumidesse. Marone puidust kummut on peamiselt funktsionaalne - see on varustatud kahe rulljuhikutele välja tõmmatud sahtliga. Lisaks on sahtlite kohal avatud riiul, mis sobib ideaalselt raamatute hoidmiseks.
Kummut tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Kummut Rosa Bianka
829.00 €
Naturaalsest Soome männipuidust valge kummut nelja sahtliga sarjast Rosa Bianka. Rosa Bianka kollektsioon esindab luksust ja elegantsi. Mõeldud esinduslikesse interjööridesse - elutubadesse, magamistubadesse. Mööblil minimalistlik disain, kõrged jalad ning erilist glamuuri lisab roosaka kullatooniga käepidemed ja jalgade otsad.Sahtlid vaikselt sulguvad. Mööbel värvitud sooja valge RAL 9003 tooniga. Värvi katvus 85%. Mööbli tagaosa ja sahtlite põhi valmistatud HDF plaadist. Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.
Kummut 3.3 Marone Elite
825.00 €
Naturaalsest Soome männipuidust valge, kolme sahtli ja kolme uksega kummut sarjast Marone Elite. Marone Elite sari on funktsionaalne, mitmekülgne ning kõrge kvaliteediga. Sarjal on tähelepanuväärne värvikominatsioon, millel on valge põhikorpus ning kapi ülemine serv on liivakarva tooni. Kummuti sahtlite- ja ukse käepidemed puidust ning liivakarva värvitooniga. Sahtlid vaikselt sulguvad. Mööbel värvitud sooja valge RAL 9003 tooniga. Värvi katvus 85%. Mööbli tagaosa ja sahtlite põhi valmistatud HDF plaadist. Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.
Kummut Belluno, klaasist ustega, värvivalik
869.00 €
Kummut Belluno, 3-uksega, 1 klaasist uks, värvivalik
679.00 €