Näitan 1–12 tulemust 26-st

Mähkimiskummut Marone

789.00  631.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 263.00 
Multifunktsionaalne valge kummut on ideaalne täiendus lastetuppa ja magamistuppa. 3 sahtliga kummut sobib mähkmete, hooldusvahendite ja beebiriiete hoidmiseks. Multifunktsionaalne 108,6 cm lai ja 92,1 cm kõrgune kummut võimaldab mähkmeid vahetades säilitada sobivat kehahoiakut. Puidust mähkimislaud sobib ideaalselt maalähedase ja Provence'i interjööriga. Tänu mugavale kummutile muutub lapse eest hoolitsemine lihtsamaks. Puidust pealispind ja käepidemed on valgega kaunilt kontrastsed. Sahtlite esiküljed on kaunistatud õrnade lõikuritega. Tugev konstruktsioon on pilkupüüdev. Kummut on väga vastupidav ja kergesti puhastatav. Lihtsalt pühkige seda niiske mikrokiudlapiga. Parim on paigutada mööbliese radiaatorist ja muudest kütteseadmetest võimalikult kaugele.
Ergonoomiline tõstetud külgedega mähkimislaud tagab ohutuse. See kaitseb last väljakukkumise eest. Mõlemale poole saab panna hooldusvahendeid, mähkmeid või salvrätikuid, tänu millele on beebil rohkem ruumi. Puit on looduslik tooraine, mis on selle kasutajate tervisele ja elule 100% ohutu. See ei põhjusta kõrvaltoimeid, nii et allergikud saavad seda kartmatult kasutada.
Valge mööbel lastetuppa on hea valik väikesesse ja suurde interjööri. Tänu neile muutub paigutus heledamaks ja ruum tundub veidi suurem. Puidust kummut moodustab harmoonilise terviku 3-astmelise reguleerimisfunktsiooniga varustatud võrevoodi Marone Kids, kummuti mänguasjade jaoks ja suure 3D riidekapiga riietele. Lapse suureks saades saab mähkimislauda kasutada maskottide riiulina. Soome täispuidust männipuidust mööbel tuleks asetada täiesti ühtlasele põrandale. Tänu sellele säilitab puidust kummut alati laitmatu kuju. Kummut tarnitakse detailidena.

Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 
 

Riiul-kapp Marone

819.00  655.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 273.00 
Maalähedane täismännipuidust raamaturiiul sarjast Marone, sobib suurepäraselt kontori-söögi-,laste ja elutuppa.
Pilkupüüdvad toonid ja mustrid muudavad selle mööblieseme abil teie interjööri hubasemaks ja soojaks. Valget puidust raamaturiiulit turul pakutavast mööblist eristab maalähedane disain, eriti mööbli uksel olev muster. Raamaturiiuli funktsionaalsed riiulid, mis asuvad ülemises osas, on ideaalne koht raamatute, dokumentide, laste mänguasjade või nipsasjade hoidmiseks. Seevastu ukse taga olevad riiulid mahutavad asju, mida ei tahaks välja panna. Täiendavaks mugavuseks on puitriiuli ülemises osas riiulite reguleerimise võimalus.
Puidust riiuli eristavaks tunnuseks on kindlasti puidust rõngad ja sõlmed. Riiul on kaetud valge vahaga, mille katvus on 75%. Tänu sellele on puidu struktuur selgelt näha ning puidu õrn lõhn garanteerib materjali loomuliku päritolu. Raamatukapp on kaetud veepõhise värviga. Seda tooni on ka puidust nupp, mis sobib ideaalselt korpuse valgega. Marone kollektsiooni iseloomulik tunnus on kapi ust kaunistavad liistud. Seevastu peened lõiked, mis kaunistavad riiuli ülaosa ja külgi, lisavad peenust ja võlu. Puidust raamaturiiuli valge varjund muudab ruumi visuaalselt heledamaks ja suurendab seda. Puitmööbli mõõdud on 78,5 cm lai, 200 cm kõrge ja 42 sügavus.
Marone puidust riiul tarnitakse detailidena. Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 

Sahtel Marone võrevoodile

199.00  159.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33 
Ruumi organiseerimist hõlbustab valge männi täispuidust ruumikas sahtel, mis on praktilise lisa Marone võrevoodile. Eriti hea on sahtel väikestes ruumides, kus iga sentimeeter on hinnas. Sahtlisse mahuvad lisavoodipesu, aga ka asjad, millel seni oma kohta pole olnud. Nii saab tuba korda ja pereliikmetel tuju parem.

Elegantne lastemööbel
Voodialune sahtel tõstab mööbli kasulikku väärtust ja rõhutab selle esteetikat. Puidust nupud lisavad mööblile võlu, soojendavad interjööri ja muudavad selle hubasemaks.

Laius: Beebi / Junior 73 cm, Marone 95,6 cm
Kõrgus: Beebi / Junior 13 cm, Marone 21,5 cm
Pikkus: Beebi / Junior 138 cm, Marone 198,2 cm
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 

TV alus Marone pikk

729.00  583.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 243.00 
Valge Marone sarja TV kummut on rustikaalses stiilis ja on loodud neile, kes unistavad ühtaegu elegantsest ja funktsionaalsest mööblist. Televiisori kummut ei paku mitte ainult piisavalt ruumi teleri paigutamiseks, vaid ka juhtmete korrastamiseks ja lisahoiuruumiks erinevate igapäevaste asjade jaoks.
Valge TV kummut on tugeva pealmise puitplaadiga, kuhu peale teleri mahub ka muid tarvikuid kaunistuste või lillede näol. Mööblil on kaks avanevat kapiust, kuuljuhikutel sahtel ja avatud riiul. Valget värvi kummut on viimistletud puidust käepidemetega, mis koos ülemise äärega sobituvad hästi. Ülejäänud elemendid kaeti 75% katvusega vesivärviga. Tegemist on ökoloogilise värviga, mis on ühtlasi tervisele ohutu aine.
TV alus on valmistatud kõrgeima kvaliteediga männi täispuidust, mis on hoolikalt valitud ja professionaalselt töödeldud. Puitmööbel on vastupidav ja kindel valik elu- või söögituppa. Aastate jooksul omandab nende välimus lisaeeliseid – mööbli värv tumeneb veidi ja puidu struktuur muutub paremini nähtavaks. Lisaks on teleka kummut kujundatud lähtudes rustikaalsest stiilist, mis on näha kapi uste iseloomulikes liistudes ja kaunistustes.
TV alus tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Võrevoodi koos juuniorvoodiga Marone

659.00  527.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 219.67 
Valge puidust beebivoodi, mille saab ümber lapse kasvades ümber kujundada juuniorvoodiks. Puidust beebivoodi pikkusega 144 cm ja laiusega 80 cm on varustatud 3-astmelise kõrguse reguleerimisega. Voodil on kaks eemaldatavat pulka. Tänu elastsele vedrule saab need kergesti välja tõmmata ja lubada lapsel iseseisvalt välja minna ja voodisse siseneda. See on ideaalne ost lastetuppa ja magamistuppa. Mööblit on lihtne kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele. Beebi suuremaks saades saab 70 × 140 cm madratsit hõlpsalt alla lasta, et vältida beebi magamise või mängimise ajal väljakukkumist. Reguleeritav mööbliese annab vanematele ja väikestele kasutajatele turvatunde.

Lapse saab hõlpsalt magama panna, ilma et peaks liigselt kummarduma. Ergonoomilised liigutused avaldavad positiivset mõju tervisele ja enesetundele. Puitvoodi maksimaalse funktsionaalsuse ära kasutamiseks tasub voodi alla soetada mahukas puidust sahtel. Saate peita nii voodipesu varukomplekti kui ka mänguasju, mis muudavad teie beebi vaba aja meeldivaks. Selle kõrvale tasub paigutada samas stiilis mähkimislauaga varustatud mahukas kummut. Kui mudilane saab vanemaks, eemaldatakse pulgad, vahetatakse palgid välja – nii valmib puidust juuniorvoodi. Tänu sellele saab koolieelik kasutada sama, kuid veidi muudetud voodit pikemat aega. See on suur kokkuhoid kodu eelarves.

Valge puidust voodi on täiuslik täiendus kasvava inimese tuppa. Mugav voodi sobib suurepäraselt suure riidekapi ja samast kollektsioonist pärit kummutiga. Mööbel on väga ruumikas, sinna mahuvad kõik isiklikud asjad.
Looduslikud materjalid ja praktilised kaunistused muudavad mööbli äärmiselt hubaseks ja kergesti puhastatavaks. Valget võrevoodit saab puhastada niiske pehme lapiga. Puhastamiseks piisab puhtast veest ilma pesuvahenditeta. Puidust mööbel on tugev. Need tagavad paljude aastate kasutusega rahulolu. Nende eest hoolitsemine ei tekita raskusi. Täismännipuidust mööbel on soovitatav paigutada radiaatorist ja muudest soojusallikatest suuremale kaugusele. Tänu sellele teenivad need kauem.
Sahtel ei kuulu võrevoodi juurde, seda saab eraldi juurde osta. Link sahtlile: https://kodubutiik.ee/toode/sahtel-marone-vorevoodile/?preview_id=18591&preview_nonce=7dd1c215fa&_thumbnail_id=18595&preview=true Voodi tarnitakse detailidena, kaasas juhend.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 
				

Võrevoodi Marone

575.00  460.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 191.67 
Valge puidust beebivoodi, mille saab ümber lapse kasvades ümber kujundada juuniorvoodiks (vali sellisel juhul toode Võrevoodi koos juuniorvoodiga Marone). Puidust beebivoodi pikkusega 144 cm ja laiusega 80 cm on varustatud 3-astmelise kõrguse reguleerimisega. Voodil on kaks eemaldatavat pulka. Tänu elastsele vedrule saab need kergesti välja tõmmata ja lubada lapsel iseseisvalt välja minna ja voodisse siseneda. See on ideaalne ost lastetuppa ja magamistuppa. Mööblit on lihtne kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele. Beebi suuremaks saades saab 70 × 140 cm madratsit hõlpsalt alla lasta, et vältida beebi magamise või mängimise ajal väljakukkumist. Reguleeritav mööbliese annab vanematele ja väikestele kasutajatele turvatunde.

Lapse saab hõlpsalt magama panna, ilma et peaks liigselt kummarduma. Ergonoomilised liigutused avaldavad positiivset mõju tervisele ja enesetundele. Puitvoodi maksimaalse funktsionaalsuse ära kasutamiseks tasub voodi alla soetada mahukas puidust sahtel. Saate peita nii voodipesu varukomplekti kui ka mänguasju, mis muudavad teie beebi vaba aja meeldivaks. Selle kõrvale tasub paigutada samas stiilis mähkimislauaga varustatud mahukas kummut. Kui mudilane saab vanemaks, eemaldatakse pulgad, vahetatakse palgid välja – nii valmib puidust juuniorvoodi. Tänu sellele saab koolieelik kasutada sama, kuid veidi muudetud voodit pikemat aega. See on suur kokkuhoid kodu eelarves.

Valge puidust voodi on täiuslik täiendus kasvava inimese tuppa. Mugav voodi sobib suurepäraselt suure riidekapi ja samast kollektsioonist pärit kummutiga. Mööbel on väga ruumikas, sinna mahuvad kõik isiklikud asjad.
Looduslikud materjalid ja praktilised kaunistused muudavad mööbli äärmiselt hubaseks ja kergesti puhastatavaks. Valget võrevoodit saab puhastada niiske pehme lapiga. Puhastamiseks piisab puhtast veest ilma pesuvahenditeta. Puidust mööbel on tugev. Need tagavad paljude aastate kasutusega rahulolu. Nende eest hoolitsemine ei tekita raskusi. Täismännipuidust mööbel on soovitatav paigutada radiaatorist ja muudest soojusallikatest suuremale kaugusele. Tänu sellele teenivad need kauem.
Sahtel ei kuulu võrevoodi juurde, seda saab eraldi juurde osta. Link sahtlile: https://kodubutiik.ee/toode/sahtel-marone-vorevoodile/?preview_id=18591&preview_nonce=7dd1c215fa&_thumbnail_id=18595&preview=true Voodi tarnitakse detailidena, kaasas juhend.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat. 
				

Kitsas riidekapp Marone

819.00  655.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 273.00 
Kas teile meeldib maalähedane stiil? Kas unistate hubasest puidust ja valgest interjöörist? Mis oleks, kui saaksite oma korteri läve ületades liikuda justkui võlukepiga võluvasse maapiirkonnas asuvasse suvilasse? Las männipuidust valmistatud maalähedase mööbli peen lõhn tervitab teid otse uksest. Mööbel, mis ei peaks teie esikus puuduma, on kitsas männipuidust garderoob Marone.

Marone sarja kitsast männipuidust riidekappi iseloomustab võluv maalähedane kujundus. Garderoobi ust kaunistavad võluvad ristikujulised liistud. Kogu konstruktsiooni elavdavad ka mööbli külgedel olevad peened lõikurid.

Looduslik materjal - Marone kitsas riidekapp on valmistatud täispuidust männist. Männipuit on looduslik materjal, millele mööbel võlgneb oma ülla iseloomu ja ainulaadse võlu.
Kitsas männist riidekapp on kaetud valge vahaga, mille katvus püsib 75% tasemel. Tänu sellele on mööbli pinnal selgelt nähtav puidust rõngaste ja sõlmede joonis. See muudab omakorda iga eksemplari täiesti ainulaadseks. Lisaks rõhutab valge vaha mittetäielik kate mööbli loomulikku, maalähedast stiili. Esiku kitsas riidekapp on ülaosas viimistletud pruuni tooniga. See värv saadi elemendi katmisel veepõhise värviga. Ümaraid puidust käepidemeid hoitakse ka samas varjus.

Marone kitsas riidekapp on suur ja massiivne mööbel. Selle laius on 79 cm, sügavus on 42 cm. Kõrgus on 214 cm. Riidekapp toetub puidust soklile, eest kergelt nikerdatud. Selle disain muudab kogu mööblieseme heledaks ja siluett on oluliselt õhuke.
Marone männi riidekapp võimaldab teil esikus korda hoida. Peenete liistudedega kaunistatud ukse taha saate hõlpsasti peita jakid või mantlid. Riidekapp on varustatud toruga, millele saab riidepuud külge riputada. Mööbli ülemises osas on ka praktiline riiul, mis sobib suurepäraselt aksessuaaride või peakattete hoidmiseks. Sarnast funktsiooni võivad täita ka kaks sahtlit mööbli põhjas. Nendes saate hoida salle või kindaid.

Enamiku korterite esik on väike ja halvasti valgustatud tuba, seetõttu on eriti oluline hoolitseda korra eest, mida hoiate kitsa Marone garderoobiga. Valge värv on Marone kollektsiooni mööbli vaieldamatu eelis. See varjund suurendab ruumi visuaalselt ja muudab ruumi heledamaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Peegel Marone

245.00  196.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 81.67 
Funktsionaalne peegel valges puitraamis, mis on valmistatud männipuidust, sobib suurepäraselt kogu Marone sarjaga. Esik on enamiku majade ja korterite puhul kitsas ja halvasti valgustatud ruum. Seetõttu tasub veelgi enam valida peegel valgest Marone raamis, mis ruumi optiliselt heledaks muudab ja suurendab.

Looduslik materjal - Marone peegel on kinnitatud täispuidust raami. Mänd on materjal, mida hinnatakse ülla ilu ja vastupidavuse poolest. Puitmööbel võimaldab teil ruumis luua lõõgastava metsaõhkkonna. Täispuidu kasutamine tähendab ka seda, et vaatamata seeriatootmisele saab iga tükk ainulaadse iseloomu.

Ökonoomne disain - peegliraamil pole liigseid dekoratiivseid elemente. Seda kaunistab ainult peenelt freesitud serv. Kogu struktuur on pealetükkimatu ja delikaatne. See sobib ideaalselt maalähedases stiilis ruumi. Kuid see sobitub ka Skandinaavia stiilis interjööri täiendusena.
Raam on kaetud valge vahaga, mille katvus on 75%. 

Marone peegli mõõtmed on 109 cm laius ja 80 cm kõrge. Selle paksus on 2 cm.

Peegel on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riidenagi kõrge Marone

285.00  228.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 95.00 
Ükskõik, kas elate südalinnas või vaikses äärelinnas, saate oma maalähedasest suvilast luua hubase atmosfääri oma interjööris. Laske loodusliku puidu õrnal lõhnal tervitada teid sissepääsu juures ja sellest materjalist mööbli soojust. Teie koduruumi esimene ruum, millega kõigepealt kokku puutute, on esik. Mööblitükk, millest mööda ei saa, on esiku jaoks mõeldud praktiline ja ilus puidust riidepuu.

Looduslik materjal - Marone riidepuu on valmistatud täispuidust männipuidust. See materjal on populaarne tänu õilsale iseloomule ja ainulaadsele ilule. Esiku männiriidepuud eristab veidi tajutav puitkonstruktsioon ja materjali peen lõhn. Need on omadused, mida papist valmistatud mööbli puhul ei leia.

Valge Marone esiku riidepuu on kaetud valge vahaga, kattega 75%. Katte kattekiht muudab puidust rõngaste ja sõlmede joonistuse mööbli pinnal selgelt nähtavaks. Paneeli ülaosas olev riiul on mesimänni toonis. Kontrastsed värvid lõhuvad monotoonsuse ja lisavad riidepuule dünaamikat.
Esiku männiriidepuu on varustatud praktilise ülemise riiuliga, millele saab panna kindaid, salle või mütse. Riiuli all on funktsionaalne riba. Selle peale saab panna riidepuud. Lisaks on allpool 4 konksu.

Valge ja meemänni varjundite kombinatsioon rõhutab materjali õilsat iseloomu ja selle looduslikku päritolu. Need värvid sobivad ideaalselt ka õrnade mustritega. Hõre disain, mis piirdub ainult peenete lõikuritega, muudab männi koridori riidepuu suurepäraseks aluseks maalähedases stiilis interjööris. See annab talle soojust ja hubasust. Lisaks suurendab valge ruumi visuaalselt.

Riidepuu mõõtmed on 79 cm lai ja 214 cm kõrge. Mööbli sügavus on 24cm.

Toode tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riidenagi madal Marone

179.00  143.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 59.67 
Kas unistate soojast ja hubasest maalähedases stiilis interjöörist? Alustage koridori värskendamisest. Lõppude lõpuks on see ruum, millega puutute kõigepealt majja sisenedes kokku. Selle ruumi aluseks on funktsionaalne riidepuu. Kui soovite rohkem ruumi riiete hoidmiseks, peaksite pöörama tähelepanu ka Marone sarja kitsale garderoobile. 

Kontrastne värvikombinatsioon - väikest männisarja riidepuud hoitakse valge varjundina. See värv saadi mööbli katmisega vahaga. Katte läbipaistmatus on 75%. See muudab omakorda mööbli pinnal nähtavaks puidust rõngaste ja sõlmede mustri. Riidepuu valget värvi vastandatakse riiulile, mis on maalitud veepõhise värviga meemänni varjus. Loodusliku puidu struktuur on selle pinnal suurepäraselt nähtav. See värvide kombinatsioon rikub üksluisust ja elavdab kogu mööblieset.

Väärismaterjal - vaha ja vesivärvi katte all nähtav materjal on täispuidust mänd. Mänd on hinnatud õilsa iseloomu ja erakordse ilu tõttu. Mööbli pinnal nähtav loodusliku puidu struktuur muudab iga tüki ainulaadseks. Tõendid materjali loomuliku päritolu kohta on ka peen metsalõhn, mida pole papist valmistatud mööbliesemetes.
Marone sarja riidepuu põhiosa on riputustoru, millele saab panna mantleid või jakke. Riputustoru on kinnitatud ülemise paneeli külge, mis toimib ka praktilise riiulina. Sellel saate hoida salle või mütse.

Väikest Marone riidepuud iseloomustab minimalistlik disain. Kaunistused piirduvad peenete lõikuritega. Need koos loodusliku materjali ja õrnade värvidega muudavad mööbli võluvaks maalähedaseks. Marone kollektsiooni mööbliga kaunistatud ruum muutub hubaseks ja soojaks.

Riidepuu mõõtmed on 109 cm lai ja 30 cm kõrge. Mööbli sügavus on 18cm.

Toode tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Voodi Marone

369.00 425.00 
295.20 340.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 123.00 
Klassikaline puidust voodi on suurepärane valik lapse magamistuppa. Peened kaunistused muudavad mööblieseme teie lapse eelistustele, mis aja jooksul muutuvad, vastupidavaks. Marone männipuidust voodi suudab edukalt teenida nii nooremat last, kui ka teismelist.
Voodiraam on valmistatud täispuidust männist. Materjal on kaetud valge vahaga, mille läbipaistmatus on 75%. Tänu sellele jääb puurõngaste ja sõlmede joonis selle pinna all nähtavaks. Täiendav eelis on nii sõrmede all kergelt märgatav puitkonstruktsioon, kui ka peen metsalõhn. See varjund seisab vastandina valgele ja rikub selle raskust. Seetõttu näeb mööblitükk välja huvitav ja silmale meeldiv.

Maalähedane disain - voodiraami kaunistavad peened maalähedased lõikurid. Need on eriti nähtavad voodipeal ja voodi esiosal. Peatoe ülemises osas on ka massiivne freesitud lõige. Pastelsetes toonides pehmete aksessuaaride valimisel loote maalähedases stiilis hubase interjööri. 

Voodi jalad on kergelt lõigatud. See töötlus annab kogu struktuurile kerguse. Tasub siiski rõhutada, et see ei mõjuta mööbli stabiilsust. Voodi alumise tühja ruumi saab ära kasutada hoiupaigana, pannes sinna kangast või kootud korvid. Nendes saate hoida voodipesu, aluspesu või väikelaste mänguasju.
Loodusliku materjali kasutamine muudab mööbli vananemisprotsessideks. Selle tulemusel muutuvad aja jooksul sõlmed ja rõngad paremini nähtavaks. Kuid selle ilu võimalikult kaua nautimiseks peate selle eest korralikult hoolitsema. Eelkõige vältige abrasiivseid käsnaid ja kemikaale. Piisab niiskest pehmest riidest. Samuti vältige mööbli asetamist küttesüsteemi lähedale.

Hind kehtib voodiraamile ega sisalda raami ja madratsit. Madrats ja raam tuleb osta eraldi. Voodi peate ise kokku panema. Kaasas käsiraamat ja kinnitustarvikuid.

Voodit on võimalik tellida kahes erinevas suuruses:
1) 90*200cm. Universaalne suurus, selle kogulaius koos peatoega on 97 cm. Tänu sellele mahub see edukalt ka väikesesse magamistuppa. Võite seda kasutada ka üheinimesevoodina täiskasvanutele, sest selle kogupikkus on 206 cm. Mööbli kõrgus on 62 cm.
2) 120*200cm. Praktiline suurus, selle voodi kogulaius on 127 cm. See tähendab, et puitmööbli ostmine on suurepärane valik nii väiksemale lapsele, kui ka teismelisele. Kuid see töötab ideaalselt ka kaheinimesevoodina täiskasvanutele, kes hindavad hubast maalähedast interjööri. 

Voodi tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Diivanilaud Marone väike

399.00  319.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 133.00 
Marone kollektsiooni väike diivanilaud on valmistatud tahkest männipuidust, lisaks kinnitatud 85% katvusega valge vaha kihiga. Lauaplaat on ka tammevärvi veeplekiga kaetud tahke mänd. Laual all on riiul, kuhu saab samuti asju paigutada. See kombinatsioon sobib ideaalselt maalähedase ja minimalistliku stiili standarditega. See pole mitte ainult praktiline, vaid ka väga elegantne. Laud tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 3  nädalat.