“Suhkrutoos ja koorekann Liisa defektiga” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Suhkrutops Marie roosa
7.00 € 5.60 €
11 laos
Armsa lillelise mustri ja triipudega suhkruraputaja.
See suhkruraputaja sobib suurepäraselt kookide või muude saiakeste suhkruga piserdamiseks. Saate selle hõlpsasti keerates avada ja suhkrut uuesti täita.
Tootekood:
SS04
Kategooriad: Eripakkumised, Hoiustamisanumad, Köögitarbed, Purgid, pudelid, kannud
Silt: Isabelle Rose
Seotud tooted
Linnusööginõu Konn defektiga
WC paberihoidja Antique Cream
Kann Provence
See elegantne kann Provence sarjast kehastab ajatut elegantsi. Valmistatud valgest portselanist ja kaunilt kaunistatud iseloomuliku lainelise servaga. Õrn pitsmuster annab selle sarja kannule iseloomuliku peene ilme. Oma 1,1 liitrise mahutavusega kann sobib vee, mahla ja piima serveerimiseks ning selle pehme kuju lisab igale lauakujundusele visuaalset kergust ja tasakaalu. See on ka imeline vaas kaunite kimpude jaoks. Kõrgus 18cm. Mahutavus 1100ml. Võib pesta nõudepesumasinas.
Kauss Tricia
Ilus bambusest kauss, kausi sisemus on naturaalset värvi ja välimus hõbedast värvi.
Kasuta seda kaussi serveerimisel, hoiustamisel või lihtsalt ilusa disainelemendina, et saavutada rohkem eristuv ja personaalsem mulje.
Mõõdud: kõrgus 6 cm, diameeter 12 cm
NB! Toodet ei tohi panna mikrolaineahju ja nõudepesumasinasse.
Lene Bjerre on loonud laia valiku tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka erilisteks sündmusteks. Mine metsikuks, ole loov ja loo isikupärane stiil oma laual.