Näitan kõiki 10 tulemust

Suhkrutops Marie roosa

7.00 
Armsa lillelise mustri ja triipudega suhkruraputaja. See suhkruraputaja sobib suurepäraselt kookide või muude saiakeste suhkruga piserdamiseks. Saate selle hõlpsasti keerates avada ja suhkrut uuesti täita.

Suhkrutops täppidega, värvivalik

5.95 
Täppidega suhkruraputaja. Värvivalik heleroosa ja punane. See suhkruraputaja sobib suurepäraselt kookide või muude saiakeste suhkruga piserdamiseks. Saate selle hõlpsasti keerates avada ja suhkrut uuesti täita.

Taignarull silikoon-puit

24.00 
Armas täppidega taignarull puidust ja silikoonist. Valmistatud pöögi puidust ja kaetud toidu silikooniga. Mittekleepuv pind. Ergonoomiline käepide, kerge haarata ja rullida. Vastupidav, mittetoksiline ja lõhnatu. Lihtne puhastada kuuma veega. Pikkus 38cm. Tehtud armastusega Sinu jaoks ♡ Värvivalik: Punane, heleroosa või helesinine. Punane ja roosa kohe laos olemas. Sinine tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Tangid

10.00 
Tangid metallist ja silikoonist. Värvus: pastellne roosa Kõrge kuumuskindlus kuni 220°C Ei jäta kriime ega plekke. Väga ohutu! Pikkus 27.5cm

Kulp puit-silikoon, värvivalik

9.00 
Kulp puidust käepideme ja silikoonist otsaga. Pikkus 31cm. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Kulpi ei tohi pesta nõudepesumasinas. Värvialik: sinine, valge, roosa.

Pannilabidas puit-silikoon, värvivalik

9.00 
Pannilabidas puidust käepideme ja silikoonist otsaga. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Pikkus 32cm. Toodet ei tohi pesta nõudepesumasinas. Sinine ja valge otsas. Roosa kohe laos olemas.

Südamekujuline taldrik Sublime Maman

3.60 
Südamekujuline taldrik Prantsuse keelse tekstiga Sublime Maman

Ümar koogivorm täppidega, värvivalik

23.90 
Ümar koogivorm täppidega, sobib erinevate magusate küpsetiste valmistamiseks. Võib pesta nõudepesumasinas ja kasutada ahjus ning mikrolaineahjus. Värvivalik: punane, roosa, beež, sinine, roheline (salvei)

Vispel värvivalik

7.00 
Vispel alumiiniumist käepideme ja silikoonist otsaga. Kannatab kuumust kuni 220C, ei jäta kriimustusi, määrdumisvastane. Toodet võib pesta nõudepesumasinas. Värvivalik pastellne roosa ja sinine

Võitoos täppidega, värvivalik

13.90 
Täppidega retro võitoos kaanega. Värvivalik: heleroosa, helesinine, beez, punane, sõehall, roheline (salvei). Saab kasutada ka ahjus või ainult võitoosina. Võib pesta nõudepesumasinas, kasutada ahjus ja mikrolaineahjus. Mõõdud 16,5×10×8 cm.