Näitan kõiki 7 tulemust

Kummut Altino

1,265.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 421.67 
Altino kollektsiooni puidust kummut on täielikult valmistatud tamme täispuidust. Tänu selle ülimalt vastupidava materjali kasutamisele on mööbel vastupidav koormustele, hõõrdumisele ja igasugustele mehaanilistele kahjustustele. Veelgi enam, puit on pleegitamise ajal kaetud kaitsekihiga, mis kaitseb seda niiskuse eest ja hoiab ära päikesevalguse mõjul pleekimise. Massiivne struktuur, üllas tooraine ja piisav kaitse tagavad mööbli pikaajalise vastupidavuse.

Tammepuidust kummut on varustatud kahe uksega. Nende taga on mahukas kapp, mis on eraldatud ühe riiuliga. Nii tekkis funktsionaalne ruum, mis võimaldab mugavalt hoida erinevaid esemeid. See võib olla klaas, nõud, tekstiil või väikesed elektroonilised tarvikud. Tammepuidust kummutil on ka kaks mahukat sahtlit, mis asuvad kappide kohal.

Sahtli esipaneelid on matt, minimalistliku antratsiitvärvi pealispinnaga, ülejäänud mööbel on aga säilitanud tammepuidu loomuliku värvi. See loob visuaalselt huvitava kontrasti ja annab mööblile tööstusliku hõngu. Tänu sellele sobib mööbliese suurepäraselt näiteks pööningukorrusele, nt asetada vastu punastest tellistest seina. Minimalistlikud ukse- ja sahtli käepidemed on kooskõlas tänapäevaste mööblidisaini trendidega.

Tammepuidust Altino kummut sobib suurepäraselt elutuppa, aga ka magamistoa kummutiks. Selles saate hõlpsasti hoiustada voodipesu, käterätte, kardinaid, aga ka lasteriideid ja aksessuaare.

Puidust kummut muudab interjööri hubasemaks. Naturaalsest puidust mööbel parandab teie kodu õhukvaliteeti tänu selle tooraine võimele vahetada niiskust keskkonnaga. Magamistoas tagab see teile ja teie perele tervislikuma une. Elutoas tõmbab elegantne disain ja soliidne töötlus tammepuidust mööbli külaliste tähelepanu.
Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Öökapp Altino

665.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 221.67 
Tammepuidustst öökapp Altino kollektsioonist
Kui korraldate oma lõõgastusoaasi, ei saa unustada mugavat, funktsionaalset ja elegantset tammepuidust öökappi. Sellel saad hoida raamatut, nutitelefoni, laadijat või mineraalvett. See on ka koht väikesele öökapivalgustile. Voodi jaoks, milles magavad kaks inimest, on vaja kahte öökappi mõlemal pool voodit.

Sageli hoiame sahtlites vajalikke pisiasju nagu laadija, prillid, kõrvatropid, kätekreem või kaitsev huulepulk. Need väikesed aksessuaarid ei näeks kapi peal kuigi head välja, nii et sahtlid on öökapi oluline osa, mis võimaldab teil hoida organiseeritult ja visuaalset korda.

Tammepuidust Altino öökapp koosneb kahest mahukast sahtlist. Tegemist on praktilise, vastupidava ja kaasaegse mööbliesemega, mille disain vastab hetketrendidele. Laiale lauaplaadile mahub lamp ja kõik vajalikud esemed. Samuti on see koht kaunistuste jaoks, nt perefoto dekoratiivraamis.

Ülemise sahtli esikülg on sile, matt antratsiitpind. See loob visuaalselt atraktiivse kontrasti ülejäänud mööbliga, mis säilitab tamme puidu loomuliku, heleda, kergelt sooja värvi.

Altino tammepuidust öökapp näeb välja elegantne, kaasaegne ja minimalistlik. Naturaalse puidu lihtne disain, värv ja võlu ning mahutavus ja funktsionaalsus on selle suurimad eelised. Tammepuidust mööbel on vastupidav mehaanilistele vigastustele, seega teenib kapp teid aastaid. Puit on õrnalt valgendatud immutusega, mis kaitseb pinda kriimustuste ja hõõrdumise eest ning rõhutab puidu kaunist tekstuuri.

Grafiidi tumedas toonis elementide olemasolu viitab kaasaegsetele interjööritrendidele. See elegantne värv sobib moodsatesse seadetesse, kus domineerivad tööstuslikud, kaasaegsed või Skandinaavia stiilid. Sahtlid on varustatud minimalistlike, lamedate antratsiitvärvi käepidemetega, mis harmoneeruvad ideaalselt sahtli esikülje värviga. 

Öökapp tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.

 

Peegel Altino

299.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 99.67 
Elegantne tammepuidust raamiga ripppeegel Altino kollektsioonist.
Kaasaegses interjööris pole peegel mitte ainult praktiline ese – see täidab ka dekoratiivseid eesmärke. Paigutuse jaoks sobivalt valitud raamis ja kujuga peegel on kui kirss korrastatud ruumi tordil. See lisab sügavust, peegeldab valgust ja toimib seinakaunistusena.

Altino kollektsiooni kaunis tammepuidust peegel on universaalse ristkülikukujulise kujuga ja raam on valmistatud tamme täispuidust. Tammepuit rõhutab selle loomulikku võlu ja atraktiivset struktuuri – oksad ja puidu mustrid on raami pinnal selgelt näha. Samal ajal on raam kaitstud niiskuse ja päikesevalguse mõjul pleekimise eest. Raam on säilitanud meeldiva, kergelt sooja naturaalse tammepuidu tooni, mis muudab ruumi hubasemaks. Tammepuit on materjal, mis on äärmiselt vastupidav mehaanilistele vigastustele, nagu praod, kriimustused või hõõrdumised.

Tammepuidust mööblit iseloomustab ajatu elegants ja samas võluv lihtsus. Tammepuidust mööbel on investeeringuvorm, mida sageli antakse edasi põlvest põlve ja mille väärtus aja jooksul kasvab – erinevalt puitlaastplaadist mööblist. Puidul on kasulik mõju ka siseõhu kvaliteedile. Tammepuidust raamiga peegel sobib suurepäraselt muule Altino kollektsiooni mööblile tööstuslikus paigutuses, nt riputatuna elutoas tammepuidust kummuti kohale. Puitmööbel on parim valik, kui hindad ajatust, kvaliteeti ja kontakti loodusega.

Üks populaarsemaid suundi sisekujunduses on endiselt industriaalne stiil. See on inspireeritud endistest postindustriaalsetest New Yorgi ruumidest. Pleegitatud tamme särav neutraalne värv on suurepäraselt kontrastiks erinevate halli varjunditega, mis on selle esteetika puhul levinud. Puidust peegel näeb grafiidist seinal suurepärane välja.

Peegel on tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Riidekapi raam Altino

575.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 191.67 
Tammepuidust dekoratiivraam Altino kollektsiooni 5-ukselise riidekapi jaoks.
Tänu sellele raamile näeb teie tammepuidust riidekapp veelgi stiilsem ja efektsem välja! See on valmistatud üleni täistammest, nagu ka Altino kollektsiooni suur tammepuidust magamistoa riidekapp. Lihtne ja kiire kokkupanek võimaldab elemendid täpselt sobitada 5-ukselise garderoobi konstruktsiooniga.

Puidu valgendamine on täiendav kaitse niiskuse ja UV-kiirguse kahjustava mõju eest. Tänu sellele säilitab tammepuit oma võlu kauem ja saate selle ilu nautida pikki aastaid. Tammepuidust mööbel on üks vastupidavamaid, mis tagab selle puu erakordse kõvaduse ja vastupidavuse mehaanilistele vigastustele ja aja möödumisele.

Miks tasub Altino tammepuidust riidekapile raam osta?
Altino riidekapi raam aitab teil magamistoa korraldust täiendada. Karkass koosneb kolmest omavahel ühendatud elemendist, mis tervikuna moodustab kapi korpuse. Kaks küljeliistu täidavad funktsiooni nn külgmised paksendajad, mis tuleks asetada mööbli vasakule ja paremale küljele. Raami krooniks on garderoobi ülemise osa paneel. Mööbli küljed ja pealmine paneel muutuvad seeläbi visuaalselt julgemaks ja ilmekamaks ning kogu massiivne struktuur saab stiilse raami. Lihtne tammepuidust riidekapp muutub seega suletud visuaalseks kompositsiooniks. Raami pinnal on selgelt näha looduslikud rõngad ja sõlmed.

Raam tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riidekapp Altino

4,399.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 1,466.33 
Magamistoas suur tammepuidust riidekapp Altino kollektsioonist.
Kas teil on vaja mahutada kogu pere riided talvevarustus või hooajalisi spordivahendeid? Parim lahendus on mahukas puidust riidekapp, mis on varustatud kappide, riiulite ja riiete riputuskohaga. Altino kollektsiooni riidekapp on täielikult valmistatud täismassiivsest pleegitatud tammepuidust. Tammepuidust mööbel on äärmiselt vastupidav mehaanilistele vigastustele ja koormustele. Tänu erksale neutraalsele värvile sobivad need suurepäraselt kaasaegsetesse interjööridesse..

Altino magamistoa riidekapp on viieukseline. Tänu oma suurusele, mahutavusele ja ergonoomilisele disainile mahutab see mugavalt kogu teie pere garderoobi ja varustuse.

Tammepuidust garderoobi sisemus on jagatud 3 osaks. Igaüks neist on jagatud 2 avaraks sügavaks riiuliks. See on ideaalne koht seadmete ja aksessuaaride hoidmiseks, mida kasutad vaid paar korda aastas, aga ka tekstiil: voodipesu, kardinad ja laudlinad. Igas kolmes osas, riiulite all, on riidepuutoru.

Garderoobi massiivne struktuur tundub optiliselt kergem tänu heledale värvile ja puidu loomulikule võlule ning eelkõige - dekoratiivsetele detailidele, mis on paigutatud kõikidele mööbli keskosas asuvatele ustele. Tammepuidust riidekapi uksed on heledat tooni tammepuidust. Need on kaunistatud lihtsa põiki freesimisega. Vertikaalsed, minimalistlikud käepidemed on peaaegu nähtamatud – see on viide tänapäevasele siledale ja ühtlasele mööblitrendile. Keskosas on 3 moekas antratsiitvärvi detaili, mis sobivad ideaalselt kaasaegse Skandinaavia või tööstusliku interjööriga.

Antratsiidist kaunistused ja säästlik vorm muudavad garderoobi ideaalseks täienduseks sinu magamistuppa. 

Riidekapile on võimalik ka lisaks juurde osta raam, mis aitab kappi veelgi täiendada. Tootekood MSALTR5.

Garderoobkapp tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinapaneel Altino

299.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 99.67 
Puitpaneel seinale Altino kollektsioonist 
Puitpaneelid kui seinakaunistuse vorm on viimastel aastatel olnud äärmiselt moes. Need on tugev dekoratiivne element ja rõhutavad suurepäraselt seina, mille äärde voodi on paigutatud.

Puidust Altino paneel on mõeldud paigutamiseks sama kollektsiooni tammepuidust öökapi kohale seinale. See täiendab suurepäraselt Altino kollektsiooni tammepuidust voodit, samuti võimaldab visuaalselt laiendada selle peatuge.

Puutüve ristlõige - ainulaadne ja originaalne disain!
Paneeli eristavaks elemendiks on selle keskossa asetatud iseloomulik vahetükk, mis on moodustatud puutüve ristlõikest. Puidu loomuliku struktuuri iga element – ​​ristlõike paigutus, rõngaste ja sõlmede joonistus on erakordne ja kordumatu. See äärmiselt originaalne disainitöötlus rõhutab Altino puitpaneeli autentsust ja originaalsust.

Täis tammepuit – soliidsus, massiivsus, lihtsus
Paneel on täielikult valmistatud tammepuidust. Sobib suurepäraselt maalähedaseks paigutuseks koos muu Altino tammepuidust mööbliga. Usaldusväärsus, massiivsus, lihtsus ja viited loodusele on kasulikud ka teiste interjööri stiilide puhul. Tammepuit on läbinud valgendusprotsessi. Selle tulemusena sai see särava, neutraalse, meeldiva värvi, mis sobib suurepäraselt erinevat tüüpi tarvikute taustaks ja sobib igat värvi seintega. Puidu pleegitamisel tekib ka kiht, mis kaitseb seda kriimustuste, plekkide ja UV-kiirguse mõjul pleekimise eest. Sõlmede ja terade rõhutatud tekstuur tugevdab loodusega kokkupuute muljet.

Paneel on tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.

Voodi Altino

1,465.00 1,699.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 488.33 
Suur tammepuidust Altino kollektsiooni voodi
Kindlasti teate, kui oluline on öise puhkuse mugavus pärast pingelist tööpäeva. Magamistuba peaks olema koht, mis sulle seostub lõõgastumise, hubasuse ja turvalisusega ning seda saab tagada vaid sobiv puitvoodi!

Mugav tammepuidust kaheinimesevoodi – milline see peaks olema?
Voodi on mööbliese, mis peab palju vastu pidama – veedate selles umbes 1/3 päevast, nii et see puutub iga päev kokku koormustega. Seetõttu peaks see olema valmistatud vastupidavast materjalist. Puidust voodi on vastupidavuse, ohutuse ja mugavuse tagatis. Kui sulle meeldib õhtul head raamatut lugeda või juhtud sülearvuti või tahvelarvutiga voodis töötama, siis vali kindlasti mugava peatoega voodi. Kui teil on magamistoas piisavalt ruumi, valige maksimaalse mugavuse tagamiseks pisut suurem voodi, kui arvate, et vajate.

Seda kõike pakub Altino kollektsiooni puidust voodi. Saadaval kahes mõõdus 180x200 ja 200x200. Sellele sobiva madratsi saate hõlpsalt valida. Altino voodi on varustatud tammepuidust voodipeatsiga, heledas meeldivas toonis naturaalsest puidust, minimalistlike pärlitega. See pole mitte ainult teie mugavuse tagamiseks loodud element, vaid ka disainitud seinakaunistus.

Altino voodi on valmistatud täielikult tammepuidust. See on klassika ja hea investeering. Tamm on üks kõvemaid ja väärikamaid puiduliike. Tänu sellele pakub see nii sellest valmistatud mööbli suurt vastupidavust kui ka ajatut elegantset välimust. Tammepuidust mööbel säilitab oma esialgse võlu aastaid.

Magamistoas leiab oma koha tammepuidust voodi Altino, mille paigutus on klassikalises, retro- ja modernses stiilis, seega võib seda nimetada universaalseks. Soe, hele toon ja selgelt markeeritud naturaalne puitstruktuur lisavad ruumi hubasust, lihtsust ja loomulikkust. Massiivne struktuur näitab selle tugevust ja kvaliteetset töötlust. Tammepuidu vaoshoitud värv sobib erinevate värvilahendustega. Teisalt sulandub säästlik vorm ideaalselt minimalistliku kujundusega.

Madrats ei kuulu komplekti.

Voodi tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.