fbpx

Arezzo

Näitan kõiki 12 tulemust

Diivanilaud Arezzo

485.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 161.67 
Loft stiilis diivanilaud sarjast Arezzo.
Kas sulle meeldib istuda mugavalt tugitoolis või diivanil tassi aromaatse kohvi ja lemmikraamatuga? Võib-olla meeldib sulle filmiseansi ajal krõpse või popkorni näksida? Valmistage suupisted ja joogid ning asetage need Arezzo ristkülikukujulisele loft-kohvilauale. Tammepuu on ideaalne koht puslede, tükkidega tahvlite või erinevate projektide jaoks. Mudel on paigaldatud metallkonstruktsioonile, mis peegeldab kollektsiooni iseloomu.

Kas soovite teada kõiki tammepuidust laua eeliseid? Alustame materjalist, millest see on valmistatud. See mudel keskendub naturaalsele tammele, mida iseloomustab keskmisest kõrgem vastupidavus ja tugevus. Puu sõlmede ja rõngaste rõhutamiseks ja esiletõstmiseks kaeti pind õliga, mis annab kuldse värvi, kuid ei varja neid looduslikke ornamente. Ebakorrapärased jooned, mis lähevad suurest "võrgust" õhukeseks ja väga tihedalt asetsevad, on tingitud südamiku kiirte lõikamisest õige nurga all.

Mis paneb meid seda väärtustama, on lauaplaadi suur pind, mida saab kasutada kõigeks, mida soovite. Sellele saab panna puslesid, asetada lillede ja küünlaga dekoratiivvaasi või ehk kandiku suupistete ja jookidega? Loft-stiilis diivanilaud on varustatud alumise riiuliga, millel on piisavalt ruumi teleri puldile, sülearvutile, hetkel loetavale raamatule jm jaoks.
Elutoa ristkülikukujuline kohvilaud eristub originaalse stiili ja värvide poolest. Metallist must raam on raam kuldsete topside jaoks. Nende värvus on tingitud õlist, mida kasutatakse mööbli kaitsmiseks. Nii said need selle tugevuste katmise asemel veelgi paremini esile. Nähtavad terad ja sõlmed rõõmustavad loodusesõpru.

See vapustav lauaplaat asetseb tugeval, kuid lihtsal alusel. Metallist konstruktsioon tagab stabiilsuse ja vastupidavuse ning on samas suhteliselt kerge. Tervik sobib suurepäraselt loft-stiiliga ja sulandub sarnase metallkarkassil põhineva muu mööbliga. Diivanilaud on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.

Puidust kohvilaud Arezzo on hommikukohvi, pärastlõunase puhkuse, lähedastega kohtumiste ja filmiõhtute kõrvale. See võib seista eraldi või koos muu kollektsiooni mööbliga, vitriinkappide, kummutite või raamaturiiulitega, mille oleme kogunud Arezzo kollektsiooni vahekaardile.
Diivanilaud 110 x 60 x 40 cm on universaalne mööbliese, mis sobib väikese ja avara elutoa või kontori paigutusse. Kollektsioonist leiate ka väiksema pingi, millega saab luua efektse duo, kuid see sobib hästi ka üksi.

Diivanilaud ruut Arezzo

459.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 153.00 
Ruudukujuline loft-stiilis kohvilaud sarjast Arezzo.
Kas oled avastanud lauamängude või puslede rõõmu? Kui te pole seda veel teinud, siis soovitame seda meelelahutust soojalt! Arezzo puidust laud ei tööta mitte ainult laudade ja etturite alusena, vaid ka suupistete ja jookide serveerimiseks ning puldi või raamatu mahapanekuks. Selle lihtne ja ökonoomne disain sobib loft stiilis sisekujundusega. Looge see oma elutuppa.

Kas lihtsas puidust kohvilauas on võimalik ühendada stiil, funktsionaalsus ja kvaliteet? Arezzo puidust kohvilaud tõestab seda! Metallist tugev konstruktsioon on suurepärane alus puitplaadile. Laual kasutati erakordselt vastupidavat tammepuitu. Seda tugevdav õlikiht, mis toob esile selle loomuliku struktuuri, ebaühtlase teralisuse, veetlevad sõlmed. Saate neid imetleda, lõigates korralikult südamiku kiiri.

Elutoa diivanilaud sobib kaunistuste kohaks - keraamilised kujukesed, küünlad, laternad või kimbud dekoratiivvaasides. See võib olla ka snäkkide ja jookide koht, lauamängude, kaardimängude ja puslede alus, samuti koht, kus saab käest panna raamatu ja teleka puldi. Kasutage selleks ruudukujulist kahe ülaosaga lauda. Laua alumisele riiulile saad peita värvilised ajakirjad või kasutamata puldi ning ülemisele letile paar hõrgutist, millega külalisi kostitad.

Diivanilaud 75 x 75 x 40 cm on ideaalne lisa väikesesse elutuppa või kontorisse. See annab ruumi tasside kohvi ja suupistete jaoks või stiilse kaunistuse, kuid ei riku interjööri. Saate selle seadistada üksi, asetades kaks diivanilauda kõrvuti või ostes erineva Arezzo kollektsioonis saadaoleva kohvilaua mudeli. Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.

Kapp madal Arezzo

759.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 253.00 
Kummut, raamaturiiul ja vitriinkapp – kolm ühes!
Kui teil on ladustamiseks sama palju esemeid kui väljapanekuks, ei pruugi klassikaline vitriin sellele sobida. Seega kui otsid universaalset mööblieset, mis aitaks esitleda seda, mida soovid, ja varjata seda, mis näitamist ei vääri, siis Arezzo klaasidega kummut sobib suurepäraselt! See mööbliese rõõmustab teid oma naturaalse tamme värvi, õlitatud katte ja erakordsete detailidega. Metallist käepide, mis rõhutab mööbli iseloomu, sobitub kokku metallist alusel mööbliesemetega, näiteks telekakapid ja mõned kummutid.

Arezzo sarja puidust kummut on valmistatud looduslikust metsikust tammepuidust. Seda puitu peetakse vastupidavaks, kõvaks ja ebasoodsate ilmastikutingimuste suhtes vastupidavaks. Tänu sellele on Arezzo mööbel vastupidav ja kõrge kvaliteediga. Mööbli teravust ja sõlmi rõhutatakse õlitamisega. Kas näete läikivamaid osi? See on täiesti loomulik! Puitu eristavad ka ebaühtlased terad, mis ulatuvad väga kitsast paralleelsete laineteni. See muudab vitriiniga kummuti täiuslikuks.

Püüate mitte koguda tarbetut arvu esemeid, keskendudes ainult vajalike asjade käepärasele hoidmisele. Saate peita dokumendid, raamatud või joogid kapiukse taha. Sealt leiate riiulid, mis aitavad teil esemeid paremini paigutada. Kummuti klaasi taha on teil võimalus panna esemed, mille üle tasub uhkust tunda. See on ideaalne koht arvukate kujukeste, raamatute ja muusikaplaatide kogu, aga ka vaasi ja keraamiliste kujukeste jaoks.

Kummut 50 x 140 x 40 cm on ideaalne avarasse elutuppa, aga ka kitsasse kontorisse. See ei koorma mõlemat ruumi, kuid loob optimaalse koha ladustamiseks ja eksponeerimiseks. See on täiuslik duo nii telekakapi, traditsioonilise kummuti kui ka ülejäänud kollektsiooniga, luues efektse sisekujunduse.

Temast on võimatu ükskõikselt mööda minna. Tammepuidust kummut on stiilne ja soliidne mööbliese, mis avaldab muljet oma värvidega. Naturaalset puitu ei ole värvitud, vaid õlitatud, seega on selle struktuur - rõngad ja sõlmed - endiselt nähtavad ja täiendavalt rõhutatud. Selle suureks eeliseks on paralleelsed inglise esiküljed ehk lamelle meenutavad esiküljed. Vitriin - kummut võib seista vastu halli või valget seina, aga sobib hästi ka tellisega.

Märkamatut, kuid tugevat loft-stiili on rõhutanud minimalistlikud, vormilt huvitavad käepidemed. Metallist ja lihtsad elemendid mitte ainult ei peegelda mööbli iseloomu, vaid muudavad selle kasutamise ja sisule juurdepääsu lihtsamaks. Tammepuidust kummut rõõmustab kõiki neid, kes otsivad funktsionaalsuse ja stiili kombinatsiooni.

Arezzo loft kummut sobib suurepäraselt soolopositsiooniks, aga ka osana suuremast paigutusest. Kombineerid selle klaaskapi, telekakapi või muu kummutiga ja saad efektse interjööri. Arezzo kollektsioonist ei leia mitte ainult vitriine ja kummuteid, vaid ka erinevas suuruses riiuleid või pinke.

Kummut tellimisega tarneaeg kuni 8 nädalat.

Kummut pikk Arezzo

1,650.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 550.00 
Arezzo tammepuidust kummut
Kas teil on palju asju hoiiustada ja te ei tea, kuhu need paigutada? Selgub, et lihtsad meetodid on parimad. Pange väikesed asjad sahtlisse, asetage suured asjad riiulitele, peidetud täis esiosa taha. Funktsionaalsus, aga ka täiuslik stiil on Arezzo tammepuidust kummuti tunnusjooned. Ajatu toores vorm, efektsed värvid ja metallielemendid rõhutavad selle loftlikku iseloomu.
Loft kummut - panipaikade kuninganna
Elutoa kummuti valmistal kasutati naturaalset tamme. See liik on äärmiselt vastupidav ja sellest valmistatud mööbel on kõva ja soliidne. Üle keskmise tugevuse käib käsikäes esteetika, sest looduslikud puud lõigatakse arvukalt rõngaste ja sõlmedega. Neid näitab ja paljastab õlikiht, mis kaitseb mööblit ja toob esile selle loomuliku struktuuri. Ebaühtlane tera, mis läheb peenikest joontest suuremate paralleelsete laineteni, aga ka kõrgema läikega kohtadesse, on tammepuidust kummuti loomulik omadus.

Puidust kummutit saab imetleda, aga ka praktiliselt kasutada. Lai sahtel on ideaalne koht dokumentide, passide ja muude väikeste esemete hoidmiseks, mida elutoas hoiate. Kappidesse saab paigutada köitjaid dokumentide või fotokastidega, albumeid ja muid pabereid. Asetades kummuti söögituppa, saad seda kasutada taldrikute, vaaside, nõude ja söögiriistade hoidmiseks. Magamistoas on see suurepärane riiete ja aksessuaaride (ehted, lipsud, aluspesu) organiseerija. Tegelikult on loft-kummutite võimalused lõputud!

Kummut 180 x 85 x 40 cm on väga mahukas, mis on vaieldamatu eelis. Kuid see suurus ei pruugi sobida väikestesse interjööridesse, seega soovitame seda suuremate ruumide jaoks. Saate selle asetada ühe seina äärde üksi (nt suurde esikusse) või täiendada seda muu mööbliga.
Iga interjööri jaoks - kummut söögi- või elutuppa!
Loomulikult on mööbli funktsionaalsus esmatähtis, kuid peale selle tasub keskenduda ideaalsele stiilile. See väljendub tamme loomulikus kuldses värvitoonis. Värvi asemel kasutati siin pinna õlitamise protsessi, mis muudab kõik oksad ja terad veelgi selgemaks ja veetlevamaks. Tammepuidust kummutil on inglise stiilis esiküljed, mis on paralleelselt paigutatud liistud, nii säilib terade järjestus. Toortellistest sein, hall dekoratiivsein või klassikaline valge on ideaalne taust kummuti ja kapi jaoks.

Silma jäävad siledad esiküljed väikeste sangadega. Metallist ja minimalistlikud elemendid sobivad toores stiilis, võimaldades samal ajal naturaalsel puidul olla mööbli peamine kaunistus. Teraskonstruktsioon, millele puidust kummut on paigaldatud, peegeldab loft-i iseloomu.

Kummut Arezzo on ideaalne ümbritsetud sobiva mööbliga - vitriin, raamaturiiul ja lähedal seisvad pingid. Telerikapid või rippuv vitriin näevad muljetavaldavad välja. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.
 

Kummut riiuliga Arezzo

1,389.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 463.00 
Arezzo loft kummut
Kas vajate kohta riiete, lauanõude või dokumentide jaoks? Panipaiga osas on kummut Arezzo ületamatu. Seda eristab kere kompaktne struktuur, mida murrab külgmine metallraam, mis sobib ideaalselt dekoratsioonide, lillede või plaadi- ja filmikollektsioonide eksponeerimiseks. Lisaks hindame seda toorest vormi, teralisi ja sõlmesid näitavate kuldsete värvide ning minimalistlike, kuid iseloomulike käepidemete poolest, mis rõhutavad selle loftlikku iseloomu.

Avasta elu- ja söögituppa mõeldud kummuti eelised
Arezzo elutoa kummut on ülimalt vastupidav ja stabiilne. Tänu õigesti valitud materjalile.
Seotud otsingud
Good translate
Google Translate app
Google translate estonian to English
Camera translate
Google translate avaldamiskuupäev
Photo translate
Inglise eesti tõlge
Google translate English to Estonian

Lehel navigeerimine