Näitan 1–12 tulemust 14-st

Diivanilaud Gerardo

539.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 179.92 
Suur puidust diivanilaud Gerardo kollektsioonist on lihtsa struktuuriga ja ajatu stiiliga mööbliese. Valmistatud täispuidust tammepuidust, võlub see oma loomulike sõlmede, ainulaadse värvi ja täiuslikkuseni viimistletud detailidega. Praktiline ja funktsionaalne, see on stiilse elutoa asendamatu element.

Stiilne tammepuidust diivanilaud on valmistatud hoolikalt valitud metsiku tamme puidust, millel on FSC sertifikaat. Sertifikaat kinnitab, et puit on ülestöötatud eetiliselt, säilitades selle bioloogilist rikkust. Sõbralik suhtumine keskkonda pole aga laua ainus eelis. Tammepuidu kasutamine muudab mööbli äärmiselt vastupidavaks ja vastupidavaks mehaanilistele vigastustele. Seda eristab ka sügav päikseline värv ja kaunilt määratletud puidust rõngad. Tänu sellele stiilile toob see interjööri palju soojust. Puidust laua elemendid on töödeldud loodusliku õliga. Selle eesmärk on kaitsta puitu kiire kulumise eest ja rõhutada selle visuaalseid omadusi. Tänu liivapritsile säilitab kohvilaud oma loomuliku struktuuri ja veelgi atraktiivsema disaini.
Loodusliku varjundiga puidust laud on puhkeala asendamatu element. Koos pehme diivani, mugava tugitooli ja stiilse lambiga loob see koduse rahuoaasi – ideaalne raamatute lugemiseks või kohvitassi kõrvale lõõgastumiseks. See sobib suurepäraselt ka puidust kohvilauaks. 

Tammepuidust laua ajatu stiil muudab mööblieseme sobivaks iga paigutusstiili jaoks. See rikastab ruumi, mis on kujundatud Skandinaavia, koloniaal-, tööstus-, rustikaalses ja boho stiilis. See sobib ka traditsiooniliselt sisustatud interjööriga. See rõhutab oma võlu stiilsete aksessuaaride seltsis - kohev vaip, pehmest puuvillast vaip, taimed ja originaalsed lambid.
Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Diivanilaud väike Gerardo

488.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 162.92 
Väike diivanilaud Gerardo kollektsioonist on stiilne täispuidust metsikust tammepuidust valmistatud mööbliese. See võlub oma õilsa stiili, naturaalsest puidust rõngaste ja täiusliku töötlusega. Tänu oma väikesele suurusele ja ajatule disainile on see mitmekülgne ja sobib iga paigutusstiiliga.
Lihtne vorm, kaunis päikeseline värv ja väiksus teevad metsikust tammepuidust lauast mitmekülgse mööblieseme. Koos mugava tugitooli ja stiilse lambiga loob see koduse lõõgastusala. Magamistoas voodi kõrvale asetatuna saab sellest originaalne öökapp. Tänu massiivsele konstruktsioonile ja täiuslikule töötlusele ei paindu puidust laud nõude, raamatute ega muude raskete esemete raskuse all.

Ajatu disain ja tamme täispuidu kasutamine muudavad puidust laua sobituma iga paigutusstiiliga. See näitab oma omadusi eriti koloniaal-, maalähedastes, skandinaavialikes ja tööstuslikes interjöörides. See rikastab ka traditsiooniliste korterite ruumi.
Tänu hoolikalt valitud FSC sertifikaadiga metsiku tamme puidu kasutamisele võlub elutoa laud kauni värvi ja loomulike sõlmedega. Sellise materjali kasutamine ei anna sellele mitte ainult vaieldamatuid visuaalseid omadusi, vaid ka aastatepikkust vastupidavust ja vastupidavust mehaanilistele kahjustustele. FSC sertifikaat tagab sõbraliku suhtumise keskkonda. See kinnitab, et tammepuit on saadud eetiliselt, säilitades samas metsade bioloogilise rikkuse ja struktuuri. Tamme puidu vastupidavuse täiendavaks pikendamiseks ja selle loomuliku ilu rõhutamiseks on laua iga elementi töödeldud loodusliku õliga. Tänu liivapritsile on mööblil originaalne pinnastruktuur.
Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Kummut 2D Gerardo

917.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 305.72 
Gerardo kaheukseline tammepuidust kummut on mahukas mööbliese, milles saab hoida keraamilisi nõusid, klaasi või portselani. Kummut on varustatud kahe sobiva kõrgusega sügava riiuliga kõrgemate asjade, näiteks vaaside hoidmiseks. Kummuti peal on lai tammepuidust ülaosa, millele saab asetada dekoratiivesemeid või pildiraame. Kummut on paigaldatud väikestele jalgadele, mis muudab konstruktsiooni kergeks.
Kummut Gerardo on valmistatud tamme täispuidust, mis on liivapritsiga ja töödeldud loodusliku õliga. Tänu sellele on mööblil säilinud ilus tammepuu värv ja struktuur – rõngad ja sõlmed on hästi näha. Antratsiitmetallist käepidemed on kenasti kontrastiks tamme heleda värviga. Liivapritsiga tammepuidust mööbel garanteerib põhjalikult puhastatud sileda puitpinna. Tänu õliga kaitsmisele on mööbel kulumis- ja mustuskindlam. Kummut on valmistatud FSC sertifikaadiga ökoloogilisest puidust. Õli on looduslik immutusaine, mis on tervisele ja keskkonnale ohutu.
Tammepuitu on ehitusmaterjalina kasutatud sajandeid, mis on tingitud selle kõrgest kõvadusest ja vastupidavusest. Puitmööbel on klassikaline lahendus, mis sobib alati sisustusega, olenemata hetkemoest. Kuna leibkonnaliikmed veedavad palju aega elutoas ja tegemist on maja esindusliku ruumiga, siis tasub valida vastupidav, kvaliteetne mööbel. Täispuidust mööbel sobib hästi ka söögitoa mööbliks, milles saab hoida lauanõusid.
Kummut on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 


 

Kummut 3D Gerardo

1,223.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 407.72 
Täispuidust 3D kummut GERARDO kollektsioonist on lihtsa ajatu disainiga mitmekülgne mööbliese. See rõõmustab oma loomuliku ilu, minimalistliku disaini ja täiuslike detailidega. Ideaalne elutuppa, magamistuppa ja kontorisse.

Kõik GERARDO kollektsiooni kummuti elemendid on valmistatud FSC sertifikaadiga tamme täispuidust. Selline dokument on garantii, et puit on ülestöötatud eetiliselt, ilma et see mõjutaks metsade struktuuri ja bioloogilist rikkust. Tänu sellise materjali kasutamisele on elutoa kummut mitte ainult vastupidav ning kahjustuste ja kriimustuste suhtes vastupidav, vaid ka erakordselt ilus. Looduslik ilu, sügav päikeseline värv ja lihvitud puidu struktuur toovad interjööri rahu, korda ja harmooniat. See väljendub ruumi atmosfääris ja suurendab ruumi kasutamise mugavust. Et puidust valmistatud kummut säilitaks oma omadused, on see õlitatud loodusliku õliga.
Puidust kummut pole mitte ainult ilus ja ülimalt vastupidav, vaid ka väga praktiline. Kolmest sõltumatust lukustatavast osast koosnev see võimaldab mugavalt hoida riideid, aksessuaare või igapäevaseid esemeid. Puidust uks kaitseb sisu tõhusalt uudishimulike pilkude eest ning massiivne tammepuidust ülaosa annab täiendava väljapanekuruumi. Puidust kummuti suureks eeliseks on väikesed jalad, mis kaitsevad tõhusalt põrandat võimalike kriimustuste eest.
Tänu lihtsale struktuurile ja universaalsele esteetikale sobib täistammest kummut praktiliselt igasse interjööri. See sulandub harmooniliselt skandinaavialiku, rustikaalse ja koloniaalstiilis kujundusega. See sobib ka traditsioonilisel viisil paigutatud tubadesse.

Kuigi see töötab kõige paremini elutoas, võib seda leida ka magamistoas või kontoris. Selle õilsat välimust rõhutavad tõhusalt vaoshoitud värvid ja sobiv valgustus.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks on kaasa pandud kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Riiul Gerardo

237.15 271.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 93.00 
Gerardo kollektsiooni puidust riiul ühendab harmooniliselt funktsionaalsuse õilsa esteetikaga. Valmistatud hoolikalt valitud tammepuidust, avaldab see muljet oma vastupidavuse, suurepärase töötluse ja täiustatud detailidega.
Iga Gerardo kollektsiooni riiuli element on valmistatud naturaalsest tammepuidust (metsik tamm), millel on FSC sertifikaat. Selline dokument on garantii, et puit on saadud eetiliselt.

Mitte igaüks ei tea, et tammepuitu peetakse tõeliselt kuninglikuks materjaliks – erakordselt kõvaks, õilsaks ja täis looduslikku ilu. Tänu tammepuidu kasutamisele on seinariiul vastupidav ja vastupidav mehaanilistele vigastustele, mis tagab suurepärase kasutuse paljudeks aastateks. Looduslik värv ja puurõngad muudavad selle mitte ainult praktiliseks, vaid ka ruumi dekoratiivseks elemendiks. Loodusliku õliga õlitamise protsess kaitseb tammepuitu püsivalt enneaegse kulumise eest. Samuti rõhutab see tamme visuaalseid omadusi. Tänu liivapritsile - puidust rõngad on veelgi rohkem rõhutatud ja mööbli pind on loomulikult ebakorrapärane.

Sõltuvalt teie vajadustest, interjööri spetsiifikast ja teie unistuste paigutuse visioonist saate laia tamme riiuli paigutada mis tahes kõrgusele. Selline mööbliese on suurepärane lahendus raamatute, lillede, küünalde või muude stiilsete aksessuaaride eksponeerimiseks. Tänu oma heledale värvile ja lihtsale struktuurile on see neutraalne ja stiilne taust disainerkaunistuste jaoks.
Lihtne struktuur, loomulik värv ja klassikaline viimistlus muudavad puidust riiuli sobitumiseks praktiliselt igasse interjööri. See rikastab skandinaavia stiilis elutoa, avara tööstusliku pööningu ja romantilise magamistoa avarust. See sobib ka maalähedase, koloniaal- ja traditsiooniliselt sisustatud interjööriga. See rõhutab oma võlu eriti tagasihoidlike värvide ja sobiva valgustusega stiilsete aksessuaaride seltsis.
Riiul on saadaval kolmes variandis: 130/30/22; 150/30/22 ja 178/30/22.
Riiul on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Söögilaud Gerardo

849.15 1,100.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 333.00 
Suur, tugev täispuidust söögilaud kogu perele ja külalistele on söögi- või kööginurgaga elutoa põhimööbel. Gerardo söögilaud on täielikult valmistatud tamme täispuidust. See sobib suurepäraselt üritusteks ning perekondlikeks ja seltskondlikeks koosviibimisteks. Selle kõrvale mahub mugavalt istuma 6 inimest ja kui kasutada laua otstes olevat ruumi - kuni 8. Laud on varustatud massiivse tammepuidust plaadi ja laiade sirgete jalgadega. Nende pinnal on arvukalt sõlmi ja puidust rõngaid. Puidu loomuliku struktuuri visualiseerimine rõhutab mööbli õilsust ja autentsust.

Tammepuit on üks kõvemaid materjale. Täispuidust mööblil on väga kõrge vastupidavus mehaanilistele vigastustele, hõõrdumisele, plekkidele ja niiskusele. Tammemööbli ostmine söögituppa või elutuppa tagab nende kvaliteedi, töökindluse ja vastupidavuse. Korralikult kinnitatud ja puhastatud tammepuidust mööbel peab vastu vähemalt mitukümmend aastat ja seda saab edasi anda põlvest põlve!
Puitmööbel lisab stiili ja elegantsi ning samal ajal soojendab interjööri. Lihtne klassikaline vorm sobib nii elegantsesse kui minimalistlikusse interjööri. Tamme hele värv sobib ideaalselt skandinaavia stiiliga. Tammepuidust mööbel muudab ruumi optiliselt heledamaks, sobitub valge, musta ja mis tahes muu värviga.

Puit, millest laud valmistati, on FSC sertifikaadiga, mis garanteerib, et tooraine pärineb legaalsest allikast. Liivapritsiprotsess tagab sileda pinna. Laud on kaitstud hõõrdumise ja vigastuste eest loodusliku, ökoloogilise õliga.

Puitmööbel reguleerib ruumi õhuniiskust. Tänu neile on neil positiivne mõju tervisele, nad on sõbralikud allergikutele ja keskkonnale. Naturaalsel puidul on meeldiv, õrn metsalõhn, mis loob lõõgastumise ja lõõgastumise õhkkonna.
Söögialud on saadaval kolmes variandis: 160/90/76; 180/90/76 ja 200/90/76cm.
Riiul on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

TV alus 2 uksega Gerardo

973.25 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 324.42 
Puidust televiisorikapp Gerardo kollektsioonist on iga stiilse elutoa asendamatu element. Tänu oma ajatule stiilile, praktilisele konstruktsioonile ja hoolikalt valitud tammepuidu kasutamisele ühendab see suurepäraselt kõrgeima funktsionaalsuse maitseka esteetikaga.
Telerikapi valmistamisel on kasutatud FSC sertifikaadiga naturaalset tammepuitu (metsik tamm). On põhjus, miks neid nimetatakse parima kvaliteediga puiduks. Kõva, väga vastupidav ja kahjustustele vastupidav puitmööbel säilitab oma väärtused palju aastaid pärast ostmist. Naturaalse õliga õlitamine kaitseb püsivalt tamme täispuitu enneaegse kulumise eest. Samuti tõstab see esile selle loomuliku võlu. Tänu liivapritsile säilitab puitmööbel oma ebakorrapärase kuju ja loomuliku tekstuuri.
Puidust televiisorikapp sobib suurepäraselt elutuppa. Tänu oma ajatule vormile sobib see iga interjööri stiiliga. See näitab oma võlu eriti Skandinaavia, tööstus- ja traditsioonilistes stiilides sisustatud interjöörides. Selle üllast iseloomu rõhutavad tõhusalt vaoshoitud värvid ja sobiv valgustus.
Gerardo kollektsiooni puidust telerikapp avaldab muljet mitte ainult oma ülla stiili, vaid ka funktsionaalsusega. Mööbli alumine osa koosneb kolmest elemendist: kaks lukustatavat kappi ja riiul, mis sobib ideaalselt näiteks DVD-mängija paigutamiseks. Uks kaitseb sisu tõhusalt uudishimulike pilkude eest ning massiivne tammepuidust lauaplaat mahutab edukalt ka kõige suurema teleri. Mööbli täiendavaks eeliseks on madalad jalad, mis kaitsevad põrandat võimalike kriimustuste eest. Looduslik pilkupüüdev ornament on tammepuidust iseloomulikud sõlmed.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks on kaasa lisatud kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

TV alus Gerardo

794.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 264.92 
Elutoa mööblit valides tasub keskenduda funktsionaalsusele ja kõrgele kvaliteedile, sest tegemist on tihti kasutatava ruumiga. Mööbel peaks olema praktiline, mugav ja esindusliku välimusega - elutuba on ju maja põhiruum, kuhu kutsume ka külalisi. Selle ruumi põhifunktsioon on aga lõõgastumine – tavaliselt teleri ees.

Puidust TV-kapp Gerardo kollektsioonist on mahukas mööbliese, mis on disainitud nii, et seda saab kasutada mitmel viisil. Laiale lauaplaadile saate panna teleri. All on kaks lahtist riiulit - kõrgem sobib suurepäraselt digiboksi või DVD/BluRay mängija jaoks, alumisele saab paigutada näiteks teleri pulte, kõlareid või ajalehti. Kummuti küljel on käepidemega uksega suletav kapp, mis on samuti varustatud kahe riiuliga, kuhu saate paigutada harvemini kasutatavad esemed.

Kapp on täielikult valmistatud liivapritsiga tammepuidust, kaetud ainult naturaalse õliga. Mööbli pinnal on näha puidusõlmi. Tumehall metallist käepide uksel on moodsa vormiga.

Täis tammepuit on üks üllamaid ja vastupidavamaid mööblis kasutatavaid tooraineid. Tänu seda tüüpi puidu kõvadusele ja vastupidavusele on tammepuidust mööbel pikaajaline ost. Tammepuidust sooja ja heleda tooniga televiisorikapp on universaalne mööbliese, mis sobib iga paigutusega. See töötab skandinaavialikus, modernses ja minimalistlikus stiilis, aga ka klassikalises või maalähedases stiilis. Puitmööbel parandab ruumi õhukvaliteeti ja annab meeldivat metsaskäiku meenutavat lõhna.
Gerardo telekakapi materjalina kasutati sertifitseeritud puitu, mis on saadud keskkonnasõbralikul viisil. Mööbel on immutatud loodusliku õliga, tänu millele saab puit vabalt imada ja keskkonda niiskust välja lasta ning selle struktuur on hästi näha.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks on kaasa pandud kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

TV alus pikk Gerardo

1,274.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 424.72 
Gerardo kolmeukseline puidust televiisorikapp on tänapäeval elutoa asendamatuks mööbliesemeks. Täispuidust valmistatud tammepuidust telekakummut Gerardo on pika lauaplaadiga, kuhu mahub isegi väga suure ekraaniga teler. Ruumi jääb ka suurematele kõlaritele või dekoratiivesemetele nagu lillevaasid. Tammepuu hele värv loob huvitava kontrasti elektroonikaseadmete disainiga.

Gerardo tammepuidust televiisorikapp on varustatud kolme paari ustega. Igal neist on tumedas grafiitvärvis metallist käepidemed, mis lõhuvad naturaalse puidu toorust. Mööbli keskosas tõstetava ukse taga on DVD/BluRay seadmete või digiboksi hoidmiseks sobivate mõõtudega riiulid. Kummuti vasakul ja paremal küljel, hingedega ukse taga, on kaks mahukat riiulit, kus saab hoida CD/DVD-sid ja elektroonikaseadmeid.
Valides oma elutuppa täispuidust tammemööbli, valite kõrgeima kvaliteediga toote ja pikas perspektiivis säästate niikuinii raha! Teete hea investeeringu, sest tammepuidust mööbel peab vastu mitukümmend aastat või rohkemgi. Selline lähenemine on kooskõlas kaasaegsete trendidega, mis keskenduvad ökoloogiale ja teadlikule tarbimisele – kvaliteetse eseme ostmine paljudeks aastateks madalama kvaliteediga asjade asemel, mida iga paari aasta tagant välja vahetatakse.
Täispuit tammepuit reguleerib tänu oma veeimamisvõimele ruumi õhuniiskust. Loodusliku õliga immutamine ei ummista puidu poore, võimaldades puitmööblil neid omadusi säilitada. Tänu sellele on tammepuidust mööbel ohutu leibkonnaliikmete, sealhulgas allergiate ja laste tervisele ja heaolule.

Gerardo telerikapp on valmistatud FSC sertifikaadiga puidust - võite olla kindel, et selle ostmisega toetate metsaressursside vastutustundlikku majandamist ja looduskeskkonna eest hoolitsemist.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks on kaasa pandud kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Vitriin 1uksega Gerardo

1,078.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 359.55 
Gerardo kollektsiooni puidust vitriinkapp on mööbliese, mis on klassikaline ja elegantne ning rõõmustab loodusliku ilu entusiaste. Ideaalne raamatute, tarvikute ja dekoratiivsete lauanõude hoidmiseks, rikastab stiilselt sisustatud elu- ja söögituba.

Täispuidust vitriin on valmistatud täistammest (metsik tamm), millel on FSC sertifikaat. Täistammepuitu eristab erakordne kõvadus, vastupidavus, vastupidavus kriimustustele ja kahjustustele. Koos sügava värvi ja loodusliku teraga on see mitte ainult funktsionaalne, vaid ka ruumi dekoratiivne element. Ka puurõngaste originaaljooned muudavad iga mööblieseme ainulaadseks.

Et täistammest mööbli vastupidavust ja loomulikku võlu kauem säiliks, on iga mööbliese töödeldud loodusliku õliga. Tänu liivapritsile on nende pind originaalse ja samas ebakorrapärase struktuuriga.

Puidust Gerardo vitriinkapp rikastab elutoa ruumi loft-, klassikalises ja koloniaalstiilis. See töötab suurepäraselt ka maalähedases söögitoas. Sellesse mahuvad edukalt pilkupüüdvad tarvikud, raamatud, dekoratiivsed lauanõud. Tänu õhukesele struktuurile ja loomulikule värvile sobib see suurepäraselt väikese ja ebastandardse vormiga interjööri paigutustesse. Elutoa puidust vitriinkapi võlu rõhutavad suurepäraselt heledates toonides seinad ja aksessuaarid. Sisevalgustus ei ole mööbli lahutamatu osa.

Puidust vitriinkapi huvitav element on uks, mis ühendab traditsioonilise klaasi puitelementidega. See disain võimaldab teil kuvada täpselt need elemendid, mida soovite riiulitel kuvada, varjates samal ajal vähem atraktiivseid elemente. Tammepuidust vitriinkapi lisaeelis on madalad jalad, mis kaitsevad põrandat tõhusalt võimalike kriimustuste eest.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks lisame kaasa kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Vitriin 2 uksega Gerardo

1,427.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 475.72 
Puidust 2d vitriin Gerardo kollektsioonist on mitmekülgne, lihtsa kujuga mööbliese täis loomulikku ilu. Tänu tamme täispuidu kasutamisele ühendab see harmooniliselt õilsa esteetika hubase sooja värviga. Lihtne vorm ja naturaalsest puidust sõlmed toovad interjööri tasakaalu ja rahu.

Täispuidust vitriinkapi valmistamisel kasutati hoolikalt valitud FSC sertifikaadiga tammepuitu. Selline dokument on garantii, et need saadi metsade struktuuri ja bioloogilist rikkust rikkumata. Selle tahke materjali kasutamine annab mööblile mitte ainult aastatepikkuse vastupidavuse, vastupidavuse kahjustustele ja kriimustustele, vaid ka erakordseid esteetilisi väärtusi. Tammepuidust mööblit eristab sügav päikseline värvus ja loomulik materjal. Täis üllast võlu, nad on interjööri vaieldamatud kuningad.

Kogu Gerardo kollektsiooni tammepuidust mööbel on läbinud loodusliku õlitöötluse ja liivapritsi protsessi. Tänu õlitamisele saab mööblit nautida pikki aastaid, säilitades samal ajal oma loomuliku, tagasihoidliku võlu. Liivapritsiga töötlemine annab neile meeldiva ebakorrapärase kuju ja tõstab puidust rõngad esile.'

Puidust klaasustega vitriinkapp on varustatud kahepoolse klaasuksega. Nende sisemus on täidetud mitte ainult klaasiga, vaid ka puidust elementidega. Tänu sellele struktuurile saate atraktiivse väljapanekuruumi, varjates vähem atraktiivsed esemed. Mööbli eeliseks on ka madalad jalad, mis kaitsevad põrandat tõhusalt võimalike kriimustuste eest. Lisaks saate osta sisevalgustuse, mis toob teie interjööri ainulaadse atmosfääri. Valgustus ei ole mööbli lahutamatu osa.
Lihvitud tammepuidust vitriin sobib suurepäraselt ka Skandinaavia stiilis elutuppa. Samuti rikastab see maalähedases, koloniaal- ja klassikalises stiilis ruume. Ideaalne raamatute, nõude, tarvikute ja igapäevaste tarvikute hoidmiseks.

Sõltuvalt teie eelistustest ja ideaalsest interjööri nägemusest saate valida mööblieseme ilma valgustuseta või riiulite valgustusega. Tänu õrnadele valguspeegeldustele kuvate sisu tõhusalt ja loote ruumis hubase sooja atmosfääri.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks on kaasa pandud kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat. 

Vitriin 2D L Gerardo

1,134.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 378.25 
Gerardo kollektsiooni madal puidust vitriinkapp L ühendab harmooniliselt kõrgeima funktsionaalsuse vastupidavuse ja esteetikaga. Valmistatud täispuidust tammepuidust, avaldab see muljet oma loomulikke sõlmedega, õilsa, tagasihoidliku ilu ja täiuslikkuseni viimistletud detailidega. Ideaalne raamatute, aksessuaaride ja igapäevaste tarvikute hoidmiseks, see sobib suurepäraselt elutuppa, kontorisse, söögituppa ja magamistuppa.
Lihtne vorm ja klassikaliselt kaunis täispuit muudavad kapi sobilikuks praktiliselt igasse interjööri. See täiendab suurepäraselt Skandinaavia stiilis elutoa, rustikaalse söögitoa või traditsiooniliselt sisustatud kontori paigutust.Tänu sügavale värvile ja originaalsetele sõkmedele toob see interjööri rahu ja hubasuse atmosfääri. Ja see tähendab ruumi kasutamise mugavust.
Huvitav element on kahest klaasist ja puidust osast koosnev topeltuks. Tänu sellele struktuurile kuvate riiulitel täpselt need esemed, mida soovite kuvada, samas peidate vähem atraktiivsed. Mööbli täiendavaks eeliseks on väikesed jalad.
Kapi loomisel kasutati hoolikalt valitud FSC sertifikaadiga tammepuitu (metsik tamm). Sellel on põhjus, miks seda peetakse ainulaadseks, kõige vastupidavamaks liigiks. Vastupidav kahjustustele ja kriimustustele ning äärmiselt vastupidav, tagab puitmööbli paljude aastate vastupidavuse. Koos sügava värvi ja loodusliku materjaliga on see mitte ainult funktsionaalne, vaid ka ruumi dekoratiivne element. Täis üllast võlu, see vastab ka kõige nõudlikumate kasutajate ootustele.

Tänu õlitamisele säilitab puitmööbel oma omadused aastaid, rõõmustades funktsionaalsuse ja õilsa esteetikaga.

Hoolitseme koos oma turvalisuse eest! Parim viis mööbli ümbermineku vältimiseks on kinnitada see seinale. Selleks on kaasa pandud kinnituskomplektid. Ühiselt tegutsedes saame vähendada õnnetuste ohtu ja muuta oma kodu turvaliseks paigaks.
Mööbel on tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.