Näitan 1–12 tulemust 21-st

Kõrge tammepuidust kummut Gialo

349.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 116.33 
Tammega kummut elutuppa, söögituppa või esikusse.
Iga elutoa aluseks on mugav diivan ja kohvilaud, samas kui söögitoa korrastamisel keskendume eelkõige tugeva laua ja mugavate toolide valimisele. Kuid ühelgi neist tubadest, isegi kui teete need minimalistlikus stiilis, ei tohi olla lihtsat ja kindlat kummutit.

Minimalistlik disain - Gialo kõrge kummutile on iseloomulik selle ökonoomne disain. Struktuuri massiivsust murravad pehmed ümarad servad. Kapi uksel ja sahtli esiosal puuduvad traditsioonilised käepidemed. See minimalistlik lahendus köidab pilku ja rõhutab mööbli ainulaadset iseloomu.

Praktiline panipaik - Gialo tammepuust kummut on varustatud väikese sahtliga, mis asub mööbli ülemises osas. Selles saate hoida dokumente, võtmeid, laadimiskaableid või muid väikeseid esemeid, mille olemasolu nähtavas kohas põhjustab häirib teid. Sahtli all on lukustatav riiuliga kapp. Sinna saate panna salvrätikud, laudlinad või muud asjad, mida soovite oma elutoas käepärast olla.

Gialo tugev, kõrge kummut on valmistatud tammepuidust. See on materjal, mis on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Tammepuidu kasutamine muudab mööbli struktuuri stabiilseks. See on kindel ja ei kõigu. Tammepuit garanteerib ka mööbli ülla väljanägemise, mida pole asjata leida muudest materjalidest mööblist. Kummutit iseloomustavad lisaks selle pinnal olevad suurepäraselt nähtavad puidurõngad ja sõlmed. Selgesti nähtav puitkonstruktsioon muudab iga tüki ainulaadseks.

Gialo tammepuust kummut sobib suurepäraselt Skandinaavia või industriaalstiilis elamisse. Lisaks praktilisele panipaigale pakub see teile ka koha kaunistuste, näiteks lemmikkujukeste, lõhnaküünalde või pildiraamide kuvamiseks. Gialo kummut laius ja sügavus on 30 cm. Selle kõrgus on 79 cm.
Täispuidust mööbli hooldamine:
Puitmööbel allub vananemisprotsessidele, mille tulemusel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus. Kui soovite, et tammepuidust kummut kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Vältige kemikaale. Asetage mööbel sirgele pinnale ja pöörake tähelepanu sellele, et see ei satuks soojust kiirgavate seadmete vahetusse lähedusse.

Gialo kummut tarnitakse ühes tükis. Gialo kollektsiooni mööbel on kokku pandud.
Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Madal tammepuidust kummut Gialo

305.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 101.67 
Praktiline tammepuidust kummut elutuppa, söögituppa, esikusse või magamistuppa.
Elutuba on teie interjööris esinduslik ruum. Sarnast rolli mängib ka söögituba. Lõppude lõpuks kutsute külalisi sinna. Seetõttu peaksite peale diivani või täispuidust laua ja mugavate toolide komplekti mõtlema ka praktilise kummutile. Selline mööbliese sobib suurepäraselt nii esemete hoiustamiseks kui ka kaunistuste väljapanekuks.

Üllas materjal - madal tammepuidust kummut Gialo on valmistatud täispuidust tammepuidust. See on materjal, mis on populaarne oma vastupidavuse ja tugevuse tõttu. Tammepuidu kasutamine muudab mööblieseme stabiilseks - konstruktsioon ei kõigu. Tamm annab kummutile ka ülla ilme. Selle pinnal olevad nähtavad rõngad ja sõlmed annavad igale tükile ainulaadse iseloomu. Saate ainulaadse mööblieseme.

Minimalistlik disain - ökonoomne ja samas originaalne disain on Gialo kollektsiooni tunnus. Massiivsed jalad säilitavad kindla struktuuri. Ümarad servad annavad pehmuse. Kaunistused piirduvad peene lõikuriga, mis ümbritseb mööbli ülaosa. Traditsioonilised käepidemed on asendatud originaalse lahendusega, mis annab tervikule lisaks ainulaadse iseloomu.
Madal tammepuust kummut on varustatud praktilise sahtliga, milles saate dokumente või võtmeid hoida. Sahtli all on lukustatav kapp, mille sees on massiivne riiul. Võite paigutada riideid, laudlinasid või muid esemeid, mis soovite et oleksid käepärast. Kindel mööbli ülaosa on ideaalne koht kaunistusteks. Saate seada raamid, millel on fotod oma lähedastest või lilled.

Gialo kummut näeb suurepärane välja Skandinaavia stiilis interjöörides või tööstuslikel loftidel. Selle varjund muudab nii pastelsed kui ka tugevamad kontrastsed seinad tema jaoks täiuslikuks taustaks. Mööbli mõõtmed on 60 cm kõrged ja 30 cm laiad. Kummuti sügavus on samuti 30 cm.
Täispuit allub vananemisprotsessidele - selle tulemusena muutub puidu struktuur aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus. Puidust mööbli ostmise otsustamisel tasub meeles pidada, et see peaks olema korralikult hooldatud. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage mööbel tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest.

Kummut tarnitakse ühes tükis. Gialo puitmööbel on kokku pandud.

Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 
 

Puidust tammelaud 2tk Gialo

209.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 69.67 
Elutoa tammepuidust laudade komplekt!

Otsite praktilist kohvilauda? Kas olete minimalismi ja Skandinaavia stiilis seadete fänn? Kas hindate originaalset kujundust ja huvitavaid lahendusi, mis pilku köidavad ja on samas äärmiselt praktilised? Kui teie vastus ülaltoodud küsimustele on jaatav, lugege kindlasti edasi. Gialo kollektsiooni kahest tammelauast koosnev komplekt saab teie elutoa interjööri jaoks ideaalse täienduse.

Originaalne lahendus - Gialo kollektsiooni kaks praktilist lauda, mis sulanduvad üksteisega ideaalselt. Pange need endale meelepäraseks. Saate neid kasutada eraldi või kokku panna konfiguratsioonis, mis teile kõige rohkem meeldib. See ei pööra pilku ainult tõhusale lahendusele, vaid on eelkõige praktiline.

Üllas materjal - tammepuit, millest valmistatud Gialo lauad, on äärmiselt vastupidav materjal. Oma omaduste tõttu naudib see klientide seas silmatorkavat populaarsust. Tahke materjal annab mööblikonstruktsioonile stabiilsuse ja hoiab ära kõikumise.

Tammelauad Skandinaavia või tööstusstiilis
Iga Gialo elutoa puidust lauda iseloomustab ökonoomne kujundus, pole liigseid kaunistusi ja hooldust kõrgeima kvaliteediga töö eest. Mööbel on samaaegselt äärmiselt esteetiline ja praktiline. Need omadused muudavad need ideaalselt Skandinaavia stiili põhimõtetesse. Gialo kollektsiooni disain muudab puitmööbli sobivaks ka kergelt tööstuslikele loftidele.

Mööbli pinnal on selgelt nähtavad puidust rõngad ja sõlmed, mille olemasolu muudab iga tüki täiesti ainulaadseks. Pole kahte ühesugust eksemplari. Laudade mõõdud 35x45x45cm ja 33x35x40cm.
Kui soovite, et tammemööbel kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest - puhastamiseks kasutage ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage mööbel tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Samuti ärge jätke neid otsese UV-kiirguse kätte. Täispuit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusena muutub puidu struktuur aja jooksul paremini nähtavaks. See nähtus on aga täiesti loomulik.
Lauad on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust riiulid 3 tk Gialo

239.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 79.67 
Minimalistlikud puidust seinariiulid! Isegi kui korraldate Skandinaavia stiilis interjööri, mis peaks olema disainilt minimalistlik, tasub oma lemmikkaunistuste või suveniiride jaoks veidi ruumi näitusepinda pakkuda. Need võivad olla raamid, millel on lähedaste fotod, raamatud või lilled. Viimane võimaldab teil ruumi elavdada ja hubasemaks muuta. Originaalkomplekt - komplekt koosneb kolmest erinevas suuruses Gialo seinariiulist. Saate neid kasutada eraldi või asetada seinale mis tahes konfiguratsioonis. Looge nendega just selline kooslus nagu teile meeldib. Üllas materjal - iga Gialo seinariiul on valmistatud tammepuidust. See materjal on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Lisaks annab selle kasutamine mööblile äärmiselt ülla ilme. Iga mööblieseme ainulaadset iseloomu rõhutab ka asjaolu, et puurõngaste ja sõlmede muster on nende pinnal suurepäraselt nähtav. See tähendab, et saate unikaalse mööblieseme. Elutuba või söögituba on teie interjööri kõige esinduslikum osa. Kutsute ju oma sõbrad ja sugulased sinna külla. Kindlasti soovite, et see näeks välja laitmatu. Seetõttu sobivad Gialo puidust riiulid suurepäraselt elutuppa või söögituppa, pakkudes teile stiilse väljapaneku ruumi kaunistuste ja suveniiride jaoks. Kuid võite neid turvaliselt paigutada magamistoas voodi kohal või kontoris otse laua kohal. Minimalistlik disain ja hooldus kõrgeima kvaliteediga töötluse eest muudavad riiulid suurepäraseks täienduseks, eriti Skandinaavia või tööstuslikus interjööris. Esimene riiuli on 30 cm kõrge ja 45 cm lai. Teine on 25 cm kõrge ja 40 cm lai, kolmas aga 20 cm ja 35 cm lai. Igaüks neist on 20 cm sügav. Puidust mööbli hooldus: Kui soovite, et tammepuidust mööbel teeniks teid pikka aega ja rõõmustaks selle ilu, hoolitsege korraliku hoolduse eest. Kõigepealt loobuge töötlemata käsnadest ja keemilistest puhastusvahenditest. Piisab niiskest pehmest riidest. Samuti ärge jätke riiuleid otsese UV-kiirguse kätte. Täispuit allub vananemisprotsessidele, mis muudavad tera ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See nähtus on aga täiesti loomulik. Riiulid tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinapeegel Gialo

169.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 56.33 
Peegel puitraamis esikusse!
Esik on viimane koht, kus teil on võimalus kodust lahkudes oma stiili hinnata ja parandada. Seetõttu ei saa seal puududa peegel, mis selle teie jaoks võimaldab. Kui teie esik, nagu enamikul juhtudel, pole piisavalt suur, tasub valida puidust Gialo raami seinapeegel. Selle olemasolu suurendab ka esikut visuaalselt ja muudab selle heledamaks.

Minimalistlik disain - Gialo seinapeegel on ümbritsetud lihtsa, minimalistliku raamiga. Kaunistuste puudumine muudab mööbli ideaalseks Skandinaavia stiilis interjööri või kergelt tööstuslike loftide jaoks.

Üllas materjal - Gialo peegliraam on valmistatud tammepuidust. See materjal muudab mööblieseme vastupidavaks ja äärmiselt kindlaks. Lisaks annab tamm mööbli ülla välimuse, mida muudest materjalidest mööbli puhul ei esine

Gialo peegel on iga esiku asendamatu element. Minimalistlik kujundus muudab selle aga suurepäraseks lisaks ka Skandinaavia stiilis elutuppa või söögituppa. Võite peegli panna ka magamistuppa - näiteks voodi või kummuti kohale. Selle olemasolu võimaldab teil ruumi visuaalselt suurendada.

Materjali, millest Gialo ripppeegel valmistati, hoitakse looduslikus varjus. See tähendab, et puidu pinnal näete hõlpsasti puurõngaste ja sõlmede mustrit. Puidu nähtav struktuur annab igale tükile ainulaadse iseloomu. Seetõttu saate ainulaadse mööblieseme. Peegli mõõtmed on 70 cm kõrge, 100 cm lai ja 3 cm sügav.

Kuidas hoolitseda loodusliku puidu eest?
Puidust mööblit eristab üllas välimus ja vastupidavus. Kui soovite siiski pikka aega selle ilu nautida, pöörake tähelepanu korralikule hooldusele. Kõigepealt vältige abrasiivsete käsnade ja kemikaalide kasutamist. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti hoidke mööblit otsese UV-kiirte ja soojust kiirgavate seadmete eest.
Peegel tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust hoiukast Gialo

395.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 131.67 
Naturaalsest puidust valmistatud minimalistlik hoiukast!
Kas otsite mööblieset, mis meenutaks mälestusi vanavanemate majas veedetud lapsepõl0est? Kuid te ei soovi minimalistlikust kujundusest loobuda? Kas olete Skandinaavia stiili fänn, kus domineerivad kvaliteetsetest materjalidest lihtsad, kuid äärmiselt kindlad mööbliesemed? Kui teie vastus ülaltoodud küsimustele on jaatav, on meil teile mööblieseme - tammekast Gialo kollektsioonist.

Minimalistlik kujundus - hoiukast, mida saab kasutada kingakapina, puuduvad liigsed kaunistused. Ainus kaunistus on peen lõikur, mis jookseb ülaosas. Mööbel elavdab ka ülaosa ja kere vahelist õõnsust. Selle olemasolu võimaldab ennekõike kasti kaane mugavalt avada. Ökonoomne disain, hooldus töö kvaliteedi eest ja hoolitsemine kõrgeima kasutusmugavuse eest on omadused, mis muudavad selle mööblieseme Skandinaavia stiilis interjööri täiuslikuks täienduseks.

Üllas materjal - Gialo hoiukast on valmistatud tammepuidust. See materjal on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Samuti väärib rõhutamist, et puitmööbel omandab ülla välimuse, mida on asjata leida muudest materjalidest valmistatud toodete hulgas. Kasti pinnal on puidust rõngad ja sõlmed selgelt nähtavad. Puidu nähtav struktuur annab igale tükile täiesti ainulaadse iseloomu.

Gialo tammekirst on mööbliese, mis sobib esikusse suurepäraselt. Selles saate hoida jalatseid ja hooldusvahendeid. Selle kaane peale saate paigutada soovi korral muid kasulike tarvikuid. Kui panete sellele mõned padjad, on see suurepärane koht, kus jalanõusid pannes maha istuda. Gialo tammepuust kast sobib hästi ka magamistoa või elutoa lisana. Magamistoas saate selle asetada voodi jalamile ja hoida selles pesu või linasid. Elutoas saate seda kasutada kohvilauana.

Kuidas hoolitseda täispuidu eest?
Looduslik puit nõuab korralikku hooldust, mis võimaldab sellest valmistatud mööblil pikka aega teenida. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Samuti veenduge, et mööblieseme asetatakse ühtlasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Samuti peaksite teadma, et täispuit allub looduslikele vananemisprotsessidele. Selle tulemusel muutub puidu struktuur paremini nähtavaks. See on aga täiesti normaalne.
Hoiukast tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust kingakapp Gialo

1,395.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 465.00 
Massiivne tammepuidust kingakapp Gialo!
Kindel ja mahukas kingakapp on mööblitükk, mis ei saa ühestki korterist puudu olla. Tema kohalolek on eriti vajalik, kui teie peres on rohkem kui kaks või kolm inimest. Meenutame selle tähtsust tavaliselt siis, kui päeva lõpuks koguneb välisukse kõrvale korrastamata kingakuhi kõigile elanikele. Me ei pea isegi rääkima sellest, mis juhtub, kui sõbrad või pere tulevad külla. Meie pakkumisest leiate tammepuidust kingakapi Gialo, mis vastab täielikult teie ootustele.

Praktiline hoiustamissüsteem - Gialo kingakapp on varustatud kolme riiuliga, mis tagavad teie kingadele piisavalt ruumi isegi neljal tasandil. Mööbli ülemises osas on kaks mahukat sahtlit. Need sobivad suurepäraselt võtmete, dokumentide, samuti rõivaste ja kingade hooldamiseks mõeldud tarvikute hoidmiseks. Samuti saate seal hoida lisavarustust nagu mütsid või sallid.

Üllas materjal - kingakapp on valmistatud täielikult tammepuidust. Kvaliteetseim materjal muudab mööbli vastupidavaks ja näeb hea välja.

Gialo kingakappi iseloomustab minimalistlik disain. Sellel pole tarbetuid dekoratsioone ja peened dekoratiivsed elemendid on seotud ka nende funktsionaalse funktsiooniga. Selline kujundus muudab mööblieseme ideaalselt Skandinaavia või industriaalstiiliga sobivaks. 

Puitu hoitakse looduslikus varjus, tänu millele on selle pinnal hõlpsasti näha puurõngaste ja sõlmede mustrit. Nende olemasolu annab aga igale eksemplarile ainulaadse iseloomu. Kingakapp sobib suurepäraselt muu Gialo kollektsiooni mööbliga. Selle kohale võite asetada tammepeegli ja selle ülaosale praktilised nipsasjad või kaunistused.

Gialo kingakapp on valmistatud täispuidust. Selle asjaolu tõttu on vaja hoolitseda selle nõuetekohase hoolduse eest, mis võimaldab teil pikka aega nautida mööbli ilu. Esiteks kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Pange tähele ka seda, et mööblit ei asetataks kütteseadmete vahetusse lähedusse ja et see ei satuks pideva päikesevalguse kätte. Puitmööbel allub vananemisprotsessidele, mis muudavad puiduterad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga loomulik protsess.

Tammest kummut on kokku pandud ja tarnitakse täies mahus.
Kingakapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust kingariiul Gialo

282.00 315.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 94.00 
Esiku jaoks tammepuidust kingariiul!
Pärast pikka päeva koju tulles jätaksite kingad esikusse ja paneksite pehmed sussid jalga. Kui aga teie perel on mitu liiget, võite leida, et päeva lõpuks koguneb välisukse lävele suur hunnik juhuslikult laiali puistatud kingi. See omakorda ei paista kõige parem välja, mistõttu on jalatsikapp või kingakapp mööblitükk, ilma milleta ükski esik hakkama ei saa. Kui te ei vaja kingade hoidmiseks palju ruumi, on meil teie jaoks ideaalne lahendus - Gialo tammepuidust kingariiul.

Praktiline materjalide kombinatsioon - kingariiuli kere on valmistatud täis tammest. Mööbli alumises osas on põikisuunalised metallvardad, millele saate oma kingad asetada.

Minimalistlik disain - lihtne ja pealetükkimatu disain muudab selle mööblieseme Skandinaavia või tööstusstiilis esikus täiuslikuks elemendiks. Sobitage see muu Gialo kollektsiooni mööbliga - näiteks peegli või riidenagi abil, et luua sidus, minimalistlik ruum.

Gialo puidust praktiline kingariiul on loodud pakkuma teile maksimaalset mugavust. Kingariiuli ülaosa saab kasutada kohana, kuhu saab panna käekoti või panna kingahooldustoodete korraldaja. Sellel saab ka jalatseid jalga pannes istuda. Paar sentimeetrit maapinnast kõrgemale asetatud jalatsite metallvardad võimaldavad niisketel jalataldadel vabalt kuivada. Nende paigutus hõlbustab ka korteri puhtana hoidmist - saate hõlpsalt tolmu nende alt pühkida.
Puitmööbli korpus on looduslikus varjus. Tänu sellele jäävad puurõngad ja -sõlmed selle pinnale nähtavaks. Nende olemasolu annab aga igale eksemplarile ainulaadse iseloomu - pole kahte ühesugust eksemplari.

Gialo tammepuidust kingariiulit on saadaval 2 suuruses:

1 - laius - 100cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 30cm
2 - laius - 81cm, kõrgus - 40cm, sügavus - 30cm

Täispuidust tammepuit on vastupidavuse ja ülla välimuse tõttu väga populaarne. Kuid pidage meeles, et see materjal on selle loodusliku päritolu tõttu vananemisprotsesside all. Seetõttu muutuvad puidurõngad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga normaalne ja loomulik protsess. Puit vajab ka korralikku hooldust - kõigepealt vältige karedaid käsnaid ja pesuvahendeid. Niiskest ja pehmest riidest piisab. Samuti veenduge, et mööbel oleks asetatud tasasele pinnale, eemale soojust kiirgavatest seadmetest.

Kokkupandud on Gialo kollektsiooni puitmööbel. Need tarnitakse ühes tükis.
Kingariiul on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust konsoollaud Gialo

470.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 156.67 
Gialo tugev tammepuust minimalistlik konsoollaud sahtlite ja riiuliga.
Kas korraldate elutuba, söögituba või esikut Skandinaavia stiilis? Kas olete minimalistlike, kuid originaalsete lahenduste fänn? Praktiline ja stiilne Gialo konsoollaud täiendab teie interjööri suurepäraselt. See on mööblitükk, mis pakub teile ruumi oma lemmikkaunistuste jaoks ja aitab samal ajal interjööri korras hoida.

Praktilised sahtlid - Gialo tammelaud on varustatud kahe praktilise sahtliga, mis sobivad hästi dokumentide, võtmete või ehete hoidmiseks. Sinna saate paigutada ka muid esemeid, näiteks laadimiskaableid. Tänu sellele ei jäta nad teie ruumi segaduse muljet.

Avar panipaik - sahtlite all on vastupidav riiul. See annab teile suure ruumi, kuhu saate panna originaalsed, dekoratiivsed korraldajad või korvid. Nii saate hõlpsalt oma tuba korras hoida.

Gialo konsoollaud oli valmistatud tammepuidust. See materjal on tugevuse ja vastupidavuse tõttu väga populaarne. Tänu sellele on mööbli struktuur stabiilne - see ei kõigu. Loodusliku tammepuu eeliseks on ka asjaolu, et sellest valmistatud mööbel omandab ülla välimuse. Nende iseloomu rõhutab selgelt nähtav puurõngaste ja sõlmede muster. Puidu selgelt eristatav struktuur muudab iga tüki ainulaadseks ja ainulaadseks.

Gialo sahtlitega laud sobib suurepäraselt ka kergelt tööstuslikku ruumi. Selle minimalistlik disain tähendab, et saate selle edukalt paigutada  ka Skandinaavia stiilis elutuppa, söögituppa või esikusse. Selle mööblieseme iseloomulik tunnus on selle meeldivad ümarad servad. Laua sahtleid eristab ka traditsiooniliste käepidemete puudumine, mis on asendatud praktilise ja originaalse lahendusega. Mööbli laius on 90 cm. Kõrgus on 78cm ja sügavus 33cm.
Kuidas hoolitseda puitmööbli eest?
Puitmööbel allub looduslikele vananemisprotsessidele, mille tagajärjel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. Looduslikust materjalist mööbli puhul on see aga täiesti normaalne. Täispuidust mööbli üle otsustamisel pidage meeles, et pakkuge neile nõuetekohast hooldust. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Veenduge, et laud oleks asetatud tasasele pinnale ja et see ei oleks otseste UV-kiirte all.

Gialo konsoollaud tarnitakse ühes tükis. Gialo puitmööbel on kokku pandud.
Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 4 nädalat.

Tammepuidust kõrge laud lilledele Gialo

176.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 58.67 
Skandinaavia stiilis puidust lillelaud!
Kas teile meeldib end lilledega ümbritseda, kuid ainus koht, kus saate neid näidata, on radiaatori kohal asuv aknalaud? Kui hoolite oma taimede saatusest, kaaluge lillelaua ostmist. See võimaldab teil mitte ainult oma taimi näidata, vaid ennekõike tagada neile õiged kasvutingimused. Gialo tammelille alus sobib selle rolli jaoks suurepäraselt.

Praktiline sahtel - suurem lillelaud on varustatud funktsionaalse sahtliga, mis on kasulik dokumentide, võtmete või ehete hoidmiseks. Samuti saate paigutada laadija kaableid ja muid esemeid. Traditsioonilised käepidemed on asendatud minimalistliku lahendusega, mis rõhutab mööbli Skandinaavialikku iseloomu.

Tahke materjal - Gialo lillelaud on valmistatud tammepuidust. See materjal on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Tänu sellele ei kõigu ega õõtsu kerge ja õhukese struktuuriga puitmööbel, sealhulgas lilledele mõeldud kõrge Gialo laud. Lisaks annab tammepuit mööblile ülla ilme.

Lillede olemasolu annab interjöörile hubasuse ja võlu; see elavdab ruumi ja toob inimestele hea tuju. Seetõttu tasub Gialo lillelaud magamistuppa panna. Kaunid ja hästi hoitud lilled on ka interjööri vaieldamatu kaunistus, nii et need ei tohiks puududa elutoas või söögitoas. Lõppude lõpuks on need toad esindusruumid, kuhu kutsute külalised. Minimalistlik disain ja hooldus kõrgeima kvaliteediga töö eest muudavad Gialo lillelaua Skandinaavia stiilis täiuslikuks sisekujunduseks.

Laua mõõdud on 90 cm kõrge, 30 cm lai ja 30 cm sügav. Valikus on ka väiksema suurusega Gialo lillede laud.
Puidust mööbli hooldus:
Puitmööbel vajab õrna hooldust. Kuid kui järgite mõnda lihtsat nõuannet, saate nende ilu pikka aega nautida. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage alus tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Tammemööbli üle otsustamisel pidage meeles, et puit allub looduslikele vananemisprotsessidele. See tähendab, et tera ja sõlmed muutuvad aja jooksul paremini nähtavaks. See nähtus on aga täiesti loomulik.
Lillelaud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.  

Tammepuidust laud lilledele Gialo

159.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 53.00 
Tammepuust abilaud lilledele!
Lilled on iga interjööri uhkus. Pole tähtis, kas need on vaasi lõigatud lilled või kasvavad potis. Nende olemasolu annab interjöörile hubasuse ja võimaldab teil sellele rohkem elu sisse puhuda. Sageli juhtub aga nii, et lilled asetatakse aknalauale, kus nad puutuvad kokku radiaatori vahetu lähedusega. Seetõttu tasub hoolitseda koha eest, mis võimaldab teil lilli välja panna ja ennekõike tagada neile sobivad kasvutingimused.

Minimalistlik disain - väiksemat lillelauda Gialo lauda iseloomustab hõre kujundus. Ainus kaunistus on peen lõikur, mis jookseb ülaosas. Lisaks on lauaplaadi all asuvas sahtlis traditsioonilised käepidemed asendatud originaalse lahendusega, mis rõhutab mööbli minimalistlikku stiili. Kollektsiooni iseloomulikuks jooneks on ka pehmed ümarad servad.

Üllas materjal - Gialo lillede laud on valmistatud tammepuidust, mis on oma vastupidavuse ja tugevuse tõttu populaarne tarbijate seas. Tammepuit annab sellest valmistatud mööblile ka ülla välimuse, mis eristab seda muudest materjalidest valmistatud toodetest.

Lillelaud on varustatud väikese sahtliga. Selles saate hoiustada dokumente, võtmeid või muid väikeseid esemeid. Elutuba või söögituba on ruum, kuhu kutsute külastajaid. Siia sobib kõige paremini lillelaud, mis elavdab teie interjööri. Gialo lillelaud sobib ideaalselt Skandinaavia stiilis interjööri. Saate seda kasutada ka magamistoas - lillede olemasolu mõjutab teie meeleolu positiivselt. Laua mõõdud on 60cm kõrge, 30cm lai ja 30cm sügav.
Kuidas hoolitseda puitmööbli eest?
Täispuit vajab korralikku hooldust. Kui pakute seda, võite olla kindel, et puitmööbel teenib teid pikka aega. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage laud tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Samuti pidage meeles, et looduslik puit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus.
Gialo abilaud tarnitakse ühes tükis. Gialo puitmööbel on kokku pandud.
Soovitame ka teisi Gialo sarja tooteid.

Abilaud tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tammepuidust abilaud ajalehehoidjaga Gialo

289.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 96.33 
Kuigi me loeme ajalehti üha harvemini, leidub seda tüüpi väljaannete fänne. Teised armastavad sirvida juuksuri ooteruumis soengukatalooge või sisustusajakirju ja