Näitan kõiki 11 tulemust

TV alus Grafiit Marone pikk

619.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 206.55 
Grafiittoonis Marone sarja TV kummut on rustikaalses stiilis ja on loodud neile, kes unistavad ühtaegu elegantsest ja funktsionaalsest mööblist. Televiisori kummut ei paku mitte ainult piisavalt ruumi teleri paigutamiseks, vaid ka juhtmete korrastamiseks ja lisahoiuruumiks erinevate igapäevaste asjade jaoks.
Grafiit TV kummut on tugeva pealmise puitplaadiga, kuhu peale teleri mahub ka muid tarvikuid kaunistuste või lillede näol. Mööblil on kaks avanevat kapiust, kuuljuhikutel sahtel ja avatud riiul. Tumedat värvi kummut on viimistletud puidust käepidemetega, mis koos ülemise äärega sobituvad hästi. Ülejäänud elemendid kaeti 75% katvusega vesivärviga. Tegemist on ökoloogilise värviga, mis on ühtlasi tervisele ohutu aine.
TV alus on valmistatud kõrgeima kvaliteediga männi täispuidust, mis on hoolikalt valitud ja professionaalselt töödeldud. Puitmööbel on vastupidav ja kindel valik elu- või söögituppa. Aastate jooksul omandab nende välimus lisaeeliseid – mööbli värv tumeneb veidi ja puidu struktuur muutub paremini nähtavaks. Lisaks on teleka kummut kujundatud lähtudes rustikaalsest stiilist, mis on näha kapi uste iseloomulikes liistudes ja kaunistustes.
TV alus tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Diivanilaud Grafiit Marone väike

339.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 113.05 
Madal laud, st kohvilaud või diivanilaud, on elutoa sisustuse hädavajalik element. Marone kollektsiooni puidust laud sobib suurepäraselt väiksematesse elutubadesse või väikestesse korteritesse. See on praktiline ja mugav puidust kohvilaud, millele saate pärastlõunase lõõgastumise ajal teleri ette panna parasjagu loetud ajalehe või klaasi teed või kohvi. Tänu kompaktsele suurusele ei võta see palju ruumi ja parandab oluliselt teie elutoa puhkemugavust.

Kindel laua struktuur toetub kindlalt massiivsetele jalgadele. Laud on varustatud ülemise ja alumise riiuliga, kuhu saate panna ajakirju, raamatuid või heli- ja videoseadmete kaugjuhtimispulte.

Marone elutoa laud on valmistatud täielikult männipuidust. Lauaplaat on loodusliku puidu värvi. Lauaplaadi pinnal näete selgelt puidust rõngaste ja sõlmede mustrit, mis tuletab meelde laua looduslikku päritolu. Ülejäänud mööbel värviti mittetäieliku kattega veepõhise värviga grafiidist. Tänu sellele on värvikihi all näha puidu looduslikku struktuuri. Marone männitäispuidust laud on väga vastupidav. Tasub hinnata täispuidust mööbli ajatut võlu ja erakordset vastupidavust ning valida need elutoa mööbliks, mis on maja üks enim kasutatud ja esinduslikum tuba.
Grafiitvärviga mööbel sobib tänu selle värvi neutraalsusele igale sisekujundusele. Nad sobivad skandinaaviapärases, vaoshoitud stiilis ja värvilises ruumis.

Grafiit sobib suurepäraselt Skandinaavia stiilis, mis põhineb neutraalsetel värvidel, sealhulgas hallil. Hall värv ja lihtne, ökonoomne vorm sobivad ka industriaalstiilis elutuppa. Hele tammevärviga töötasapind soojendab lisaks veidi rangemaid ruume.
Laud tellimimsega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Kummut Grafiit Marone

636.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 212.22 
Elutoa või söögitoa grafiit Marone kummutit kasutatakse lauanõude, nõude, klaasikomplektide või portselani hoidmiseks. Puidust kummut on varustatud avatud riiuliga, kuhu saate asetada raamatuid, ajalehti või taimega lillepotti. Kummuti ülemine osa on ka pikk lauaplaat, kuhu mahuvad fotoraamid, küünlad, lambid või muud kaunistused.

Marone puidust kummutil on kaks kappi, mis asuvad mööbli vasakul ja paremal küljel. Nende vahel kummuti keskel on kaks väljatõmmatavat sahtlit. Freesitud ülemised ja alumised osad mitmekesistavad mööbli kuju ja annavad selle kindlale struktuurile kerguse. Mööbli esi- ja külgseinad on kaunistatud peenete, lihtsate soontega. Ukse esiosas on risti liistud, mis annavad mööblile iseloomu ja maalähedase hõngu.

Mööbel on maalitud ökoloogilise vesivärviga elegantses ja sügavas grafiitvärviga. Puidu struktuur on värvi all veidi nähtav. Lauaplaadil on hele tammevärv. Sõlmede ja puurõngaste loomulik, peen paigutus on selgelt nähtav. Kappide ja sahtlite käepidemetel on nuppude dekoratiivne vorm ja loodusliku tamme värv.
Puidust elutoamööbel on populaarne valik, kuna looduslik puit on väga vastupidav, elegantne ja sobib enamiku interjööride ja stiilidega. Paljud korteriomanikud valivad söögitoa ja köögi jaoks ka puitmööbli.

Tume puitmööbel näeb välja väga elegantne ja väärikas. See on alternatiiv valgele mööblile, mille kuulsaks tegi skandinaavia stiil. Grafiitmööbel sobib eriti veidi rangema stiiliga kaunistatud ruumide jaoks. Valida tasub grafiidist elutoamööbel Skandinaavia, tööstuslikus või minimalistlikus stiilis. Grafiitvärviga kummut on atraktiivne lahendus, mis ühendab kaasaegse värvi klassikalise maalähedase vormiga. Tänu sellele on see universaalne mööbliese, mis sobib paljudesse tubadesse ja korraldustesse.
Kummut on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Kummut Grafiit Marone suur

806.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 268.88 
Marone kollektsiooni grafiitpuidust kummut on ruumikas ja praktiline mööbel elutuppa või söögituppa. Mööblisse mahuvad hõlpsasti erinevat tüüpi esemed, mida peate ladustama, nt nõud. Lisaks suurendab see oma uudse disaini abil ruumi atraktiivsust.

Kummut on varustatud kahe mahuka sahtli ja nelja kapiga. Mööbli ülemine osas on lai lauaplaat, mis sobib suurepäraselt dekoratiivsete aksessuaaride paigutamiseks näiteks pildiraamide, lillede või küünlajalgade esitlemiseks.

Kummut on kaetud veepõhise värviga, mille all on puidu looduslik, üllas struktuur veidi nähtav. Kummutite ja kappide käepidemed on dekoratiivnuppude kujul. Lauaplaat säilitab tammepuust heleda tooni, mis sobib käepidemete värviga. Looduslik puit näeb hea välja koos elegantse tumehalliga.
Täispuidust mööbel on mööblituru kõrgeim kvaliteet. Puidust elutoamööblit valivad kliendid sageli oma elegantse välimuse ning kõrge kulumiskindluse ja kahjustuste tõttu. Männipuit on kõva, kindel ja vastupidav. Vastupidavus hõõrdumisele ja mehaanilistele kahjustustele tasub ka söögitoa ja köögi jaoks valida puitmööbel. Männipuidust mööbel parandab tänu oma omadustele korteri õhukvaliteeti. See avaldab positiivset mõju leibkonna tervisele, eriti neile, kes võitlevad allergia probleemiga.
Tume kummut täiendab ideaalselt lihtsaid, ökonoomseid minimalistlikke ja skandinaavialikke ruume, sobitades suurepäraselt nendes stiilides kõikjal esinevad mustad ja valged. Tume värv soojendab jahedat interjööri ja muudab selle hubasemaks.

Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinariiul Grafiit Marone

123.25 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 41.08 
Uue Marone kollektsiooni seinariiul võib kaunistada paljusid teie korteri tube. Tänu sellele saate paigutada oma taimi, perepilte või suveniiresemeid. See võimaldab teil rõhutada dekoratiivseid esemeid, mis neutraalsel hallil taustal on pilkupüüdvad. Grafiit Marone riiul on valmistatud täielikult männipuidust.

Puidust riiul koosneb ülemisest ja tagaseinast, mis kinnitatakse seina külge igapäevases kasutuses nähtamatute kinnitustega. Tagasein on maalitud ökoloogilise veepõhise värviga, sügav grafiitvärv. Riiuli ülaosa on tammevärvi. Loodusliku tammepuidu varjund on kaunilt ühendatud elegantse ja moodsa grafiidiga. Sõlmed ja puurõngaste loomulik muster on töölaual selgelt nähtavad. Grafiitkihi all on nähtav ka puidu struktuur. See tuletab meelde materjali päritolu ja õilsust, millest riiul on valmistatud. Tagasein on kaunistatud kergete sirgete lõikuritega.
Männipuidust täismööbel on vastupidav ja tugev.
Tume mööbel on trend, mis erineb valgest interjöörist, mis on domineerinud mitu aastat. Kuid need näevad välja suurepärased valges skandinaavialikus interjööris, mis annab sellele rohkem iseloomu ja tundub hubasem. Söögitoa, elutoa või industriaalstiilis magamistoa grafiitmööbel on suurepärane valik. Hall värv toob meelde betooni tõsiduse, mida kasutatakse sageli loft-stiilis interjöörides. Grafiitmööbel sobib sellesse stiili, soojendades ja lõhkudes - selle efekti saavutavad tumedad värvid ja looduslik puit.

Riiul on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

TV alus Grafiit Marone

526.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 175.38 
Marone kollektsiooni männipuidust elutoa telerikapp on praktiline ja elegantne mööbel televiisori või kodukino jaoks. Pikale lauaplaadile mahuvad hõlpsasti nii suure ekraani diagonaaliga kaasaegsed telerid, kui ka suured kõlarid ja dekoratiivesemed. Kahte avarat riiulit lauaplaadi all saab kasutada DVD-mängija, väikeste kõlarite, elektrooniliste vidinate, CD-de või ajakirjade hoidmiseks.

Riiulite all on kaks mugavalt libisevat sahtlit, milles saate segaduse vältimiseks hoida visuaalselt vähem atraktiivseid esemeid või väikseid tarvikuid.

Kummuti freesitud ülaosas on looduslik tammevärv. Puidu struktuur on selle pinnal selgelt nähtav. Puidust rõngaste joonistamine ja sõlmede olemasolu meenutavad mööbli looduslikku päritolu. Kummut on maalitud veepõhise värviga sügavas, sooja grafiidi varjus. See on viimistletud freesitud põhjaäärega.  Sahtlite käepidemed nuppude kujul sobivad lauaplaadi värviga. Kummuti külgseinad on kaunistatud lihtsate, peenete lõigetega.
Halli mööblit koos loodusliku tammevärvi elementidega saab kombineerida erinevate tarvikute, kaunistuste või seinavärvidega. Grafiitpuidust telerikapp lisaks ülipraktilisele sisekujundusele toob sisekujundusse natuke hubasust ja mitmekesistab tänapäevaseid minimalistlikke vorme. Need sobivad ideaalselt Skandinaavia stiilis, mis hindab põhivärve ja tõelise puidu võlu. Tänu freesitud elementidele ja nuppude kujul olevatele käepidemetele sobib see ka retrostiilis interjööri.

Männipuit - kvaliteedi garantii.

Männipuit on üllas ja vastupidav materjal. Sellest valmistatud puitmööbel on vastupidav ja on samuti ka vastupidav kahjulikele teguritele, avaldab positiivset mõju õhukvaliteedile ja on ka kergesti puhastatav.
TV alus tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Vitriinkapp Grafiit Marone kitsas

619.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 206.55 
Marone kollektsiooni puidust söögitoa vitriinkapp võimaldab teil hoida lauanõusid, klaase või muid aksessuuaare. Klaasitud uks võimaldab teil kuvada dekoratiivesemeid, kaitstes neid samal ajal tolmu eest. Marone puidust vitriin sobib ka elutuppa, kus seda saab kasutada ka kodubaari või raamatukapina. Söögiriistade või väikeste tarvikute hoidmiseks saab kasutada kahte lükandsahtlit.

Puidust Marone vitriin on maalitud veepõhise värviga tumedas elegantses grafiitvärvis. Mittetäieliku värvikatte tõttu jääb nähtavaks sõlmede ja puurõngaste looduslik muster. Mööbli ülemine äär, ukse- ja sahtlikäepidemed on jäetud puidu loomulikus heledas värvitoonis. Mööbli uks ja külgseinad on kaunistatud lihtsate lõikuritega. Ukses olevat klaasi kaunistavad võluvad ristiliistud. Freesitud ülemine ja alumine paneel lisavad massiivsele puitkonstruktsioonile võlu ja kergust.
Männipuidust täispuidust mööblit iseloomustab erakordne tugevus ja vastupidavus. Kõva, täispuit tagab neile kindla ja stabiilse struktuuri. Need on väga vastupidavad hõõrdumisele, kriimustustele, mustusele ja plekkidele. Puidust männimööbel on tervislik ka inimesele, kuna see mõjutab positiivselt korteri õhukvaliteeti. Kvaliteetne, ajatu võlu ja loomulik välimus on eelised, mis muudavad elutoa või söögitoa puitmööbli nii hinnatuks. Klaasidega puidust vitriin sobib nii elegantsesse interjööri klassikalises stiilis, lihtsa ja loomuliku Skandinaavia paigutusega kui ka ruumi, mis on inspireeritud retroesteetikast.
Tume mööbel soojendab ruumi visuaalselt, mis on eriti kasulik avarates ja kõrgete lagedega interjöörides. Grafiitpuidust mööbel on ideaalne valik - see rikub toorest, tööstuslikku stiili ja muudab ruumi natuke hubasemaks. Marone grafiit on suurepärane ka Skandinaavia stiilis, mis hindab looduslikku puitu ja halli värvi.
Vitriinkapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Vitriinkapp Grafiit Marone suur

789.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 263.22 
Puidust klaasiga suur vitriinkapp võimaldab hoida nõusid ja lauanõusid, köögi nipsasju, portselanist või klaasist kollektsioone. Klaasi taga saate kuvada rohkem dekoratiivesemeid, muid nõusid ja väikseid tarvikuid saab peita avarasse kappi või sahtlisse.

Klaasist uste taga on kolm riiulit. Nende all on väljatõmmatav sahtel ja mööbli alumises osas - mahukas kapp.

Marone männipuidust vitriin meeldib kindlasti Provence'i ja maalähedase mööbli austajatele. See on kaasaegne grafiitversioon klassikalisest Provence'i kapist.

Freesitud põhjapaneel annab massiivsele siluetile peensuse. Vitriini kere ja alumine äär värviti mittetäieliku kattega veepõhise värviga, mille all on näha puitkonstruktsioon. Pealmine äär ja käepidemed on jäetud tammepuust looduslikku värvi. Elegantne tume grafiitvärv loob heledatele elementidele meeldiva kontrasti. Saidi esi- ja külgseinad on kaunistatud keerukate lõikuritega. Ukseklaase kaunistavad võluvad risti liistud
Interjööride hallid varjundid on viimastel aastatel populaarseks saanud peamiselt Skandinaavia ja tööstusstiilide mõju tõttu. Grafiitpuidust mööbel, nagu ka Marone söögitoa kapp, ühendab kaasaegsust ja klassikat originaalsel viisil, nii et see sobib paljude interjööridega.
Täispuidust mööbel on kõrgeima kvaliteedi ja vastupidavuse sünonüüm. Tänu sellele, et need on klassikalised ja ajatu, ei pea te muretsema, et need moest välja lähevad. 
Vitriinkapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Vitriinkapp Grafiit Marone väike

602.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 200.88 
Marone grafiitpuidust vitriinkapp on elegantne ja praktiline mööbliese. Söögitoas kasutatakse seda roogade hoidmiseks, külalistele lisateenuste osutamiseks või rikkaliku portselani kogumiseks. See sobib hästi ka elutoa vitriiniks, nt raamatute hoidmiseks. Puidust Marone vitriinkapp on varustatud kahe kapi ja kolme riiuliga. Kapp on klaasuksega suletud ja sellel on kaks riiulit. Dekoratiivsed esemed on neil selgelt nähtavad ja raamatud - tolmu eest kaitstud. Klaaskapi kõrval on kolm avarat avatud riiulit. Mööbli alumises osas on sügav kapp, mis on avatud hingedega õlauksega.

Kapi ülaosas on freesitud pealmine plaat. Nii loodi lai kapiplaat, millele saab asetada kaunistusi, fotosid raamidesse või lambi. Pealispind on naturaalse tammepuidu värvi, mis on atraktiivne kontrast kere tumeda, grafiithalli ja vitriini alumise äärega. Need elemendid värviti ökoloogilise, mittetäieliku kattega veepõhise värviga, tänu millele jääb puitkonstruktsioon kergelt nähtavaks. Kapiplaati kaunistab ka õrn, harmooniline sõlmede ja puurõngaste muster. Kappide käepidemetel on nuppude dekoratiivne vorm. Neil on loodusliku tamme värv, tänu millele sobivad nad kapiplaadi värviga, luues ühtse terviku.
Hallid toonid on neutraalsed värvid, mis ühtlustuvad nii värvide kui ka mustvalgega. Tume grafiit on värv, mis jätab mulje elegantsist ja modernsusest. Elutoa grafiitmööbel sobib kindlasti Skandinaavia stiilis sisustatud interjööri. Tume värv soojendab ruumi ning looduslik puit viitavad maalähedasele stiilile.
Vitriinkapp on täielikult valmistatud männipuidust. Männipuidust mööbel on vastupidav, kindel, vastupidav hõõrdumisele ja aja möödumisele. Söögitoa või elutoa grafiitpuidust mööbel annab toale elegantse ilme.

Kapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.


 

Söögilaud Grafiit Marone

602.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 200.88 
Puidust laud on kohustuslik element, ilma milleta on elutoa, söögitoa ja köögi paigutust raske ette kujutada! See on maja keskpunkt, kus me mitte ainult ei söö, vaid ka räägime, veedame koos aega ja mis sama oluline, võtame vastu külalisi! Esitleme Marone kollektsiooni grafiitlauda, ​​mis on kombinatsioon klassikalisest rustikaalses stiilis mööblidisainist originaalse ja julge viimistluse varjundiga!

Grafiit Marone puidust söögilaud ühendab endas elegantsi ja modernsuse hõngu. Laud valmistati parima kvaliteediga männipuidust, mis on hoolikalt valitud seejärel hoolikalt töödeldud ja kaetud grafiidi toonis ökoloogilise veealuselise värviga. Värvi katvus on 75%, tänu millele on mööbli pinnal endiselt näha iseloomulik puidustruktuur. Nagu kogu Marone kollektsiooni puitmööbel, on ka grafiidist laud vastupidav ja kindel elu- või söögitoa element.
Naturaalse puidu värvi pealisosa on kaetud veepõhise peitsiga, mis rõhutab ja toob esile männipuidu omadused, mis harmoneerub suurepäraselt mööbli teiste grafiitelementidega. Laud on lisaks varustatud väikese sahtliga, mis annab täiendavat hoiuruumi ja võimaldab hoida lauda korras. Sahtel on viimistletud ümara puidust käepidemega, mis täiendab ülaosa varjundit. Igas tootmisetapis hoolitsesime väikseima detaili eest – alates tõestatud ja usaldusväärsest puidust kuni ökoloogiliste lakkide ja värvide valikuni, mis ei kahjusta teie tervist.
Laud tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Tool Grafiit Marone

123.25 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 41.08 
Marone kollektsiooni söögitool on suurepärane lahendus inimestele, kes soovivad ühendada mugavuse kauni ja esteetilise töötlusega. Tool sobib tänu universaalsetele mõõtmetele nii kollektsiooni  söögilaua- kui ka kirjutuslaua juurde. See on täielikult männipuidust valmistatud mööbliese, mida kaitseb lisaks valge vaha kaitsekiht, mis annab sellele meeldiva tekstuuri. Iste on tahkest männipuidust lauaplaat, mis on värvitud tamme peitsiga. Kindel konstruktsioon ja paigalduskoostu tagavad pikaajalise kasutamise. Samuti võiks tool olla element, mis ühendab kogu Marone männimööblikollektsiooni. Tooli sealjatoel olev x, viitab maalähedases stiilis mööblile. See sobib suurepäraselt kaasaegsete suundumustega, ühendades vihje modernsusele ja igatsusele mineviku järele. Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.