Näitan kõiki 10 tulemust

Kummut Terisso

959.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 319.88 
Eksklusiivne naturaalsest tammepuidust kummut.

Läbimõeldud näitusepind – on tõsi, et mööbel määrab interjööri stiili ja iseloomu, kuid selle atmosfääri loote aksessuaaridega. Terisso tammepuidust kummut pakub teile väljapanekuruumi, mis võimaldab teil rõhutada oma magamistoa rafineeritud ja luksuslikku olemust. Asetage kapi peale kujukesed, moekad pildiraamid või lilled. Panusta sellele, mis paneb sind end hästi ja mugavalt tundma.

Noobel materjal - magamistoa tammepuidust kummut on täielikult valmistatud naturaalsest tammepuidust. Puitmööbli armastajad hindavad seda materjali selle vastupidavuse tõttu. Sellest valmistatud kummut teenib teid pikka aega. Tammepuitu ei iseloomusta aga ainult pikaealisus. Samuti rõõmustab see oma iluga, mis aja jooksul muutub õilsaks.

Terisso tammepuidust kummutit iseloomustab minimalistlik geomeetriline disain, mistõttu näeb see suurepäraselt välja eelkõige industriaalstiilis interjööris. Kummut annab teile mahuka panipaiga. Teie käsutuses on kaks kappi, mis on peidetud paari massiivse ukse ja kahe sahtli taha. Kapid sobivad suurepäraselt voodipesu hoidmiseks. Sahtlitesse saab panna ehteid, aksessuaare või dokumente.

Terisso kummut on kaetud õliga, mis kaitseb mööbli pinda. Lisaks rõhutab see suurepäraselt ka täispuidu loomulikku värvi. Selle varjund omandab rohkem sügavust ja iseloomu. Mööbli õliga katmine muudab puidustruktuuri ka suurepäraselt nähtavaks. Näete hõlpsasti puurõngaste ja sõlmede jooni. See omakorda rõhutab iga mööblieseme ainulaadset iseloomu.
Tammepuidust kummut mitte ainult magamistuppa. Terisso kummuti disain muudab mööblieseme suurepäraseks mitte ainult magamistoas. Sellega saab edukalt sisustada ka elutoa või söögitoa. Mööbli laius on 113 cm ja kõrgus 90 cm. Sügavus on 44 cm.
Kummut tarnitakse kokkupanduna. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Öökapp Terisso

313.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 104.55 
Täispuidust tammepuidust öökapp, mis sobib suurepäraselt Terisso sarja voodi kõrvale.
 
Minimalistlik disain - Terisso kollektsiooni öökappi iseloomustab ökonoomne disain. Tegemist on massiivse geomeetrilise vormiga mööbliesemega, mis täiendab suurepäraselt Terisso tammepuidust voodit. Terisso tammepuidust pjedestaali disain teeb sellest suurepärase valiku industriaalse stiili austajatele.

Looduslik materjal – öökapp on valmistatud naturaalsest oksalisest tammepuidust materjalist. See materjal on äärmiselt üllas. Puitmööbli asjatundjad valivad kõige sagedamini just täistamme. Seda hinnatakse eelkõige selle vastupidavuse pärast, mis käib käsikäes selle vaieldamatu iluga.

Tammepuit, millest Terisso mööbel on valmistatud, on kaetud õliga. Selle säilitab öökapi pinna ilusana. Samuti võimaldab see veelgi kaunimalt kuvada puidu loomulikku värvi. Tamme varjund omandab täiendava sügavuse. Öökapp on varustatud funktsionaalse sahtliga. Võite sellesse paigutada kõik pisiasjad, mida soovite. Asetage kapi pinnale disainitud äratuskell, öökapilamp või kimp värskeid lilli.

Vahetult sahtli kohal asuv avatud süvend lisab mööblile kergust. Saate seda kasutada näiteks enne magamaminekut loetud raamatu paigutamiseks. Tammepuidust kapp on 60 cm lai ja 44 cm sügav. Selle kõrgus on 45 cm. 

Kapp tarnitakse kokkupanduna. Kapp tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Peegel Horisontaal Terisso

233.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 77.92 
Vääristammepuidust raamis magamistoa seinapeegel.
Kas otsite nutikat viisi oma magamistoa visuaalseks suurendamiseks? Või äkki on see piisavalt suur, kuid soovite seda visuaalselt valgustada? Suur seinapeegel on teie jaoks ideaalne lahendus. Kui soovite, et teid ümbritsevad ainult kõrgeima kvaliteediga tooted, mis on valmistatud väärikatest materjalidest, on Terisso puidust raamis peegel teie magamistoale täiuslik täiendus. Terisso sarja puitmööbel on kõrgeima kvaliteediga.

Täis tammepuit - Terisso suur peegel on ümbritsetud massiivsesse tamme täispuidust raamiga. Noobel, ülimalt vastupidav ja ajatu materjal on mööbli luksuslikkuse määraja. Tammepuit ei allu muutuvatele moodidele ja hooajatrendidele. See on alati olnud ja on kõrgeima kvaliteedi määraja.

Ökonoomne disain - suure tammepuidust peegli raamil puuduvad kaunistused ja lõikurid, tänu millele on see täiuslik täiendus tööstusliku või skandinaavia stiilis interjööri. Rippuval peeglil on ainult märkamatu pealispind, mis tähendab, et see tuleks riputada horisontaalselt. See näiline piirang tähendab, et saate need riputada Terisso tammepuidust kummuti või sama kollektsiooni kaheinimesevoodi kohale. Loote suurepärase kompositsiooni, mis on täis harmooniat ja sümmeetriat.

Terisso seinapeegel on praktiline ja stiilne aksessuaar teie magamistuppa, mis võimaldab teil kontrollida oma soengut. Karkass on kaetud õliga, mis säilitab ja kaitseb mööblit. See pole aga tema ainus roll. Õlitatud tammepuit omandab palju ilmekama iseloomu. Selle varjund omandab sügavuse. Loodusliku puidu struktuur on aga täiesti nähtav. Õlikatte all on hästi näha puidust rõngaste ja sõlmede jooned, mis on kütkestav ja intrigeeriv.

Kui ka teid rõõmustab naturaalse puidu ilu ja lõõgastav õhkkond, mida see teie interjööri toob, armute kindlasti suurde Terisso seinapeeglisse. Peegli mõõdud on 117 cm lai, 79 cm kõrge ja 4 cm paksune.

Peegel tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Peegel Terisso

275.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 91.67 
Puitraamis tualettlaua tammepuidust seinapeegel.
Kui valite oma magamistuppa kvaliteetseima puitmööbli, ei arvesta te mitte ainult selle vastupidavuse ja töökvaliteediga. Lõppude lõpuks hoolite ka kasutusmugavusest. Nii et kui otsustate luksusliku täistammest tualettlaua kasuks, ei saa unustada ka puitraamis peeglit. Miks? Loe edasi!

Sidus komplekt – puidust Terisso raamis peegel loodi selleks, et luua Terisso tualettlauaga täiuslik duo. Koos loovad nad harmoonilise suletud kompositsiooni. Lisaks lisab Terisso tammepuidust tualettlauale kergust vertikaalselt seinale riputatud peegel.

Mugav privaatne SPA - peegel seinale kinnitatavale tualettlauale pakub teile ilurituaalide ajal erakordset mugavust. Unustage tualettlaual oleva väikese peegli kohale kummardumine. Nüüd saate tagasi istuda. Hoolitse mitte ainult oma ilu, vaid ka mugavuse eest.

Terisso seinapeegel on valmistatud tugevast oksalisest tammepuidust. Seda materjali hinnatakse selle vastupidavuse, pikaealisuse ja vaieldamatu ilu poolest. Puit on kaetud õliga, mis kaitseb mööblit. Kuid see pole selle ainus funktsioon. Õlitamine võimaldab esile tuua ja süvendada naturaalse puidu õilsat värvi. Samuti on väga oluline, et õlikatte all oleks selgelt näha puurõngaste ja okste jooned. Puidu struktuur, mida on hästi näha mööbli pinnal, annab igale detailile täiesti omanäolise iseloomu.

Peegli soliidne, kuid minimalistlik raam on ilma tarbetute kaunistuste ja lõikuriteta. Ökonoomne disain garanteerib, et Terisso tualettlaua peegel täiendab ideaalselt industriaal- või skandinaavia stiilis interjööri. 

Terisso seinapeegli mõõdud on 67 cm lai ja 104 cm kõrge. Peegel on 2 cm paksune.
Peegel tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Riidekapp 3 peegliga Terisso

2,999.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 999.88 
Eksklusiivne tamme täispuidust kolme peegliga magamistoa garderoobkapp.
Kas unistate kaasaegsest eksklusiivsest puidust magamistoast? Kas soovite ümbritseda end luksusega, mida pakub üllas, naturaalne tammepuit? Paiguta oma interjööri Terisso luksuslik ja ülimahukas riidekapp. Mahukas panipaik - viieukseline peegliga puidust riidekapp Terisso on erakordselt funktsionaalne ja mahukas mööbliese. Garderoobi laius on 311 cm ja kõrgus 220 cm. Mööbli sügavus on 60 cm. Tänu sellele ei jää sul kunagi oma lemmikriiete ja aksessuaaride jaoks ruumist puudu. Praktilised peeglid - riidekapp Terisso 5d on varustatud koguni 3 peegliga, mis asuvad mööbli keskosas. Nende olemasolu elavdab kogu mööblitüki struktuuri ning ühtlasi suurendab ja valgustab ruumi optiliselt. 
Luksusliku täispuidust Terisso 5d magamistoa riidekapi valmistamisel on kasutatud õlitatud täispuidust tamme. Looduslik tammepuit on materjal, mida hinnatakse eriti selle erakordse vastupidavuse ja õilsa välimuse poolest. Kapi pinnal on hästi näha puidust rõngad. Nende olemasolu annab igale eksemplarile täiesti ainulaadse iseloomu. Tugevast tammepuidust valmistatud riidekapp 5d Terisso toob teie interjööri elegantsi.
Tööstuslikus stiilis tammepuidust riidekapp
Terisso peegelgarderoobi ülemises osas on kaks riiulit, mis annavad teile mahuka panipaiga. Massiivsed tammepuidust riiulid sobivad suurepäraselt riiete, aksessuaaride või dokumentide hoidmiseks, mida kasutate harvemini. Saate sahtlitesse panna esemed, mida soovite alati käepärast hoida. Terisso 5d riidekapp on varustatud koguni 3 mahuka sahtliga, mis asuvad mööbli allosas. Praktilisel riidekapil on olemas ka riidelatt, mille külge saab riputada särke, kleite või mantleid. 

Garderoobi esiküljed on kaunistatud geomeetriliste lõikuritega. Tänu neile omandab kogu mööbliese, kuigi massiivne, kerguse. Sarnast funktsiooni täidab ülemine serv, mis ulatub veidi mööbli korpusest välja. Lisaks rõhutab selle olemasolu kogu struktuuri erakordset iseloomu ja hoiab ära monotoonsuse.
Täis tammepuit on üllas materjal, mis ümbritseb teid lõõgastava ja loodusliku lõhnaga. 
Mööbel tarnitakse detailidena. Kapp tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Riidekapp Terisso

2,549.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 849.72 
Luksuslik tamme täispuidust peegliga magamistoa garderoobkapp.
Kas otsite kõrgeima kvaliteediga magamistoamööblit, mis teenib teid aastaid? Laske end ökonoomsest ja ajatust disainist võluda. Laske end võrgutada naturaalse tammepuidu peen lõhnaga, mis võimaldab pärast pikka päeva lõõgastuda. Eksklusiivse Terisso magamistoa kollektsiooniga loote lõõgastumiseks kaasaegse ja omapärase ruumi. Üks element, mis magamistoast puududa ei saa, on soliidne ja mahukas peegliga riidekapp.

Materjal, millest Terisso magamistoa garderoob on valmistatud, on massiivne ja tugev sõlmeline tamm. Mööbli korpus on sõrmjätketega tammepuidust. Täispuitu töödeldakse õliga. Selle katte all on selgelt näha rõngaste ja sõlmede muster. Nende olemasolu rõhutab aga iga eksemplari ainulaadset iseloomu.

Praktiline peegel - mööbli keskosas asuv uks on varustatud suurte peeglitega, mis võimaldavad teil jooksvalt stiili hinnata. Lisaks suurendab nende olemasolu optiliselt kogu ruumi.

Neljaukseline peegliga riidekapp Terisso on varustatud kahe riiuliga, mis paiknevad mööbli ülemises osas. Tammepuidust riiulid annavad teile suure ja kindla ruumi riiete või aksessuaaride hoidmiseks. Alt leiate toru, mille külge riputada kleite, särke või jakke. Terisso tammepuidust garderoobi põhja võid panna organiseerijad, mis sobivad hästi aksessuaaride, ehete või kingade hoidmiseks.

Mööbli keskosas on kaks praktilist sahtlit. See on suurepärane koht näiteks voodipesu hoidmiseks. Sahtlite asukoht 4d garderoobi alumises osas muudab vajalike esemete kättesaamise lihtsaks.
Garderoobi esiküljed on kaunistatud peente geomeetriliste lõikuritega. Tänu neile, vaatamata suurtele mõõtmetele, muutub mööbli struktuur kergeks. Tammepuidust neljaukselise riidekapi ülemine serv ulatub veidi üle korpuse serva. See hooldus hoiab ära monotoonsuse ja rõhutab Terisso kollektsiooni erakordset olemust.

Puidust riidekapp 4d Terisso on ainulaadne mööbliese, mis loob teie interjööri luksusliku ja modernse, märkamatu elegantsi atmosfääri. Täis tammepuit, millest mööbel on valmistatud, ümbritseb teid oma peene lõõgastava lõhnaga. Sellest valmistatud riidekapp kaunistab teie magamistuba või garderoobi aastateks. Puhastage mööblit niiske pehme lapiga. Ärge jätke seda otsese päikesevalguse ja kütteseadmete kätte.

Mööbel tarnitakse detailidena. Kapp tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Tualettlaud Terisso

619.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 206.55 
Originaalne tammepuidust tualettlaud magamistuppa või garderoobi.

Kvaliteetseim materjal - Terisso tualettlaud on täielikult valmistatud oksalisest tammepuidust. See materjal on tuntud oma vastupidavuse ja vaieldamatu ilu poolest. Sellest valmistatud mööbel annab teie interjöörile rafineeritud iseloomu ja muudab selle luksuslikuks.

Minimalistlik disain - Terisso tammepuidust tualettlauda iseloomustab napp disain ja geomeetriline vorm. Tänu sellele täiendab see ideaalselt industriaal- või skandinaavia stiilis magamistuba. Mööblitükk, kuigi massiivne, ei jäta muljet raskusest. Tammepuidust tualettlaua struktuur on soliidne, tänu millele püsib kogu laud stabiilne.

Terisso tualettlaud pakub teile kahte mahukat puidust käepidemetega sahtlit, mis võimaldavad teil kogu kosmeetikat, aksessuaare või ehteid paigutada. Kogu laua pealmine osa on massiivne tamme täispuidust pind. Mööbli korpus koosneb puitelementidest, mis on kombineeritud sõrmühendustega. See koos tualettlaua õlitatud pinnaga muudab iga tüki täiesti ainulaadseks. Puidu struktuur – selle rõngad ja sõlmed – on selgelt näha. Lisaks võimaldab mööblit kaitsev õli välja tuua ka naturaalse puidu värvi sügavuse.

Tamme täispuidust raamis väike Terisso seinapeegel on suurepärane täiendus tammepuidust tualettlauale. Nendega saate luua luksusliku ruumi hooldamiseks ja lõõgastumiseks. Korraldate koduse SPA, kus saate veeta pikki õhtuid või vaikseid hommikuid.

Tammepuidust tualettlaua mõõdud on 105 cm lai ja 82 cm kõrge ning sügavus on 37 cm.
Terisso tammepuidust tualettlaud on mööbliese, mis rõõmustab teid oma iluga. Kui hindate naturaalset puitu, mis toob teie interjööri lõõgastava metsahõngu, röövib see kindlasti teie südame.
Tualettlaud tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Voodi pehme peatoega Terisso

1,316.65 1,469.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 516.33 
Luksuslik magamistuba, millest unistate siin see on! Voodit võimalik tellida kahes mõõdus: 180 või 200cm laia madratsiga. Voodi kogu laiusele lisandub puidust servade osa. 

Iga magamistoa kõige olulisem element on voodi ja siit tuleks sisustamist alustada. Kui hindad kasutusmugavust, õilsaid materjale ja ökonoomset, tööstuslikku disaini, on meil Sulle ainulaadne pakkumine.

Kvaliteetseim materjal - Terisso magamistoa voodi on mõeldud tõelistele asjatundjatele. Terisso on kollektsioon, mis loodi täielikult oksalisest tammepuidust. Materjal on kaitstud õliga. Tänu sellele on mööbli pinnal selgelt näha unikaalne puurõngaste ja okste muster. See annab omakorda kindluse, et sinu magamistuppa tuleb täiesti omanäoline mööbliese. Looduslik tammepuit on materjal, mis pole kuulus mitte ainult oma erakordse ilu, vaid ka vastupidavuse poolest. Sellest valmistatud mööbel teenib teid aastaid.

Mugav puhkus – Terisso voodi on varustatud täiuslikult profileeritud polsterdatud voodipeatsiga. Selle olemasolu on eriti kasulik siis, kui teile meeldib veeta aega voodis istudes – näiteks raamatuid lugeda või telekat vaadata. Kuidas oleks hommikusöögiga voodis? Pole probleemi, istud mugavalt Terisso voodis.

Ökonoomne, geomeetriline disain paneb Terisso tammepuidust voodi rõõmustama industriaalse stiili austajaid. Massiivne struktuur rõhutab lisaks selle pööningulist iseloomu. Voodi lai serv, millesse madrats on pandud, püüab pilku ning muudab mööbli väga moodsa ja moeka väljanägemise. Puidust voodi Terisso on saadaval ka sahtlitega variandis, milles saab hoida voodipesu või tekke.

Terisso voodi on 45cm kõrge (peatsi kõrgus 98cm). Mööbli kogupikkus olenemata selle suurusest on 227 cm. Kahekohaline tammepuidust voodi on saadaval kahes suuruses: 180 cm ja 200 cm lai. Esimese üldlaius on 206 cm. Teise pikkus on 226 cm.
Mugava tammepuidust voodi kõrvale vali minimalistlik öökapp ja massiivne Terisso peegliga riidekapp ning loo luksuslik, tõeliselt kuninglik magamistuba. Täispuidust tamm on materjal, mis paneb sellest valmistatud mööbli kaunistama teie interjööri aastateks.
Madrats ei kuulu komplekti!

Mööbel tarnitakse detailidena. Kapp tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Voodi sahtlid Terisso

628.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 209.38 
Funktsionaalsed sahtlid Terisso tammepuidust voodile.
Tammevoodi Terisso on luksuslik ja mugav mööbliese, mis muudab teie magamistoa eksklusiivseks interjööriks. Kui hindad mööbli funktsionaalsust samavõrra kui töötluse kvaliteeti ja stiilset disaini, mõtle tammepuidust voodi sahtlite ostmisele.

Praktilised rullikud - voodisahtlid põhinevad rullikutel, tänu millele liiguvad need lihtsalt ja sujuvalt. Sina seevastu võid kindel olla, et sa põrandat ei kriibi.

Ruumikas panipaik - voodisahtli mõõdud on 143 cm lai ja 19 cm kõrge. Sahtli sügavus on 75 cm. Sellised mõõtmed annavad sahtlitele ruumika hoiuruumi voodipesu, tekkide või patjade jaoks.

Terisso voodi all olevate sahtlite valmistamisel kasutati ainult kõrgeima kvaliteediga oksastatud tammepuitu. See on üllas materjal, mis naudib oma vastupidavuse, pikaealisuse ja erakordse ilu tõttu puitmööbli tundjate vankumatut sümpaatiat. Voodi tammepuidust sahtlid on kaetud õliga, mis mitte ainult ei kaitse mööbli pinda, vaid toob esile ja rõhutab ka täispuidu viimistletud tooni. Õlitamine on protsess, tänu millele jääb puidu loomulik struktuur suurepäraselt nähtavaks. Näete hõlpsasti rõngaste ja sõlmede joonist. See omakorda annab igale eksemplarile kordumatu iseloomu.

Igas sahtlis on süvend, mis toimib käepidemena. See on nii praktiline kui ka piisavalt peen, et mitte olla pealetükkiv, nagu traditsiooniline käepide. Tänu sellele ei riku see kogu mööblieseme harmooniat. Rullikutega tammepuidust sahtlid sobivad ideaalselt Terisso kaheinimesevoodile. Koos loovad nad stiilse suletud kompositsiooni.

Sahtlid tarnitakse kokkupanduna. Sahtlid tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.

Voodi Terisso puidust peatoega

1,316.65 1,469.65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 516.33 
Luksuslik magamistuba, millest unistate siin see on! Voodit võimalik tellida kahes mõõdus: 180 või 200cm laia madratsiga. Voodi kogu laiusele lisandub puidust servade osa. 

Iga magamistoa kõige olulisem element on voodi ja siit tuleks sisustamist alustada. Kui hindad kasutusmugavust, õilsaid materjale ja ökonoomset, tööstuslikku disaini, on meil Sulle ainulaadne pakkumine.

Kvaliteetseim materjal - Terisso magamistoa voodi on mõeldud tõelistele asjatundjatele. Terisso on kollektsioon, mis loodi täielikult oksalisest tammepuidust. Materjal on kaitstud õliga. Tänu sellele on mööbli pinnal selgelt näha unikaalne puurõngaste ja okste muster. See annab omakorda kindluse, et sinu magamistuppa tuleb täiesti omanäoline mööbliese. Looduslik tammepuit on materjal, mis pole kuulus mitte ainult oma erakordse ilu, vaid ka vastupidavuse poolest. Sellest valmistatud mööbel teenib teid aastaid.

Ökonoomne, geomeetriline disain paneb Terisso tammepuidust voodi rõõmustama industriaalse stiili austajaid. Massiivne struktuur rõhutab lisaks selle pööningulist iseloomu. Voodi lai serv, millesse madrats on pandud, püüab pilku ning muudab mööbli väga moodsa ja moeka väljanägemise. Puidust voodi Terisso on saadaval ka sahtlitega variandis, milles saab hoida voodipesu või tekke.

Terisso voodi on 45cm kõrge (peatsi kõrgus 98cm). Mööbli kogupikkus olenemata selle suurusest on 227 cm. Kahekohaline tammepuidust voodi on saadaval kahes suuruses: 180 cm ja 200 cm lai. Esimese üldlaius on 206 cm. Teise pikkus on 226 cm.
Mugava tammepuidust voodi kõrvale vali minimalistlik öökapp ja massiivne Terisso peegliga riidekapp ning loo luksuslik, tõeliselt kuninglik magamistuba. Täispuidust tamm on materjal, mis paneb sellest valmistatud mööbli kaunistama teie interjööri aastateks.
Madrats ei kuulu komplekti!

Mööbel tarnitakse detailidena. Kapp tellimisega tarneaeg kuni 6 nädalat.