Näitan 1–12 tulemust 14-st

Kätepaberihoidja Ambiente, värvivalik

17.00 
Maakööki sobiv sepistatud köögi kätepaberihoidja südamega. Mõõdud: 39x17x17cm, värvivalik: antiikpruun ja antiikvalge

Kiiktool Ambiente, värvivalik

255.00 
216.75 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 85.00 
Armas romantilises stiilis sepistatud kiiktool sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Mõõdud: 100x60x92cm Värvivalik: antiikvalge ja antiikpruun. Kiiktool tellimisega, tarneaeg kuni 2,5 nädalat.

Kokkuvolditav laud Ambiente

119.00  101.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 39.67 
Kokkuvolditav sepistatud laud, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Laua sisemised mõõdud: 49x35cm. Alumine riiul: 32x25cm Üldmõõdud: 69x50x38cm Värvus: antiikpruun. Laud tellimisega, tarneaeg kuni 2,5 nädalat.

Küünlajalg 20cm, värvivalik

16.00 
Sepistatud rauast valmistatud küünlaalus sobib nii vaha, kui ka LED küünaldele (küünlad ei kuulu komplekti). Antiikstiilis küünlajalg loob õdusa õhkkonna teie kodus. Spetsiaalne värvimisprotsess, kus on kasutatud erinevaid tooni varjundeid loob küünlajalale antiikse ilme. Küünlajalg sobib tänu pulbervärvi viimistluselekasutamiseks nii sise-kui ka välitingimustesse. Mõõdu d20x13x13cm. Värvivalik: antiikvalge, antiikpruun. Valge küünjalag kohe olemas, pruun küünlajalg tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Küünlajalg põrandale Ambiente, värvivalik

45.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15.00 
Sepistatud kõrge küünlajalg põrandale. Sobib nii vaha, kui ka LED küünaldele. Mõõdud 30x30x80cm. Värvivalik: antiikpruun ja antiikvalge. Küünlajalg tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Plafoon Cecilia

189.90 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 63.30 
6-osaline kaunis plafoon, mis valgustab tõhusalt ka suuremat ruumi. Klaaskupplid kujutavad lilli ja raam varrega lehti. Lihtne paigaldada. 6xE14, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riiul kokkupandav 162cm Ambiente

199.00 
169.15 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33 
Tooge oma koju või aeda romantiline õhkkond selle hoolikalt valmistatud sepistatud riiuliga.
Riiul näeb elegantne välja, olenemata sellest, kas seda kasutatakse aias taimealusena või hoiulahendusena kodus.
Tänu spetsiaalsele pulbervärvimisvärvile sobib see riiul kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Pruuni, musta, halli ja valge segud annavad nostalgilise ilme.
Alumise riiuli mõõdud 58 x 32 cm, nagu ka keskmised riiulid. Riiulite vahele jääb 38 cm vaba ruumi ja ülemise riiuli mõõdud on 58 x 24 cm.
Riiulit saab transportimiseks või hoiustamiseks hõlpsasti kokku voltida. Üldmõõdud: 161x61x34cm Värvivalik: antiikpruun, antiikvalge
Riiul tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riputatav küünlahoidja Ambiente, värvivalik

85.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.33 
See elegantne küünlajalg, mis ripub teie elu- või söögitoas, loob teie kodus kindlasti täiusliku õhkkonna. Küünlahoidja on ka tõeline pilgupüüdja, mida sobib riputada ka terrassile. Kuue 10 cm ümmarguse raudplaadiga küünlajalg sobib pärisküünalde või LED-küünalde jaoks (ei kuulu komplekti). Eriline värvimisprotsess loob antiikse välimuse. Ese sobib kasutamiseks sise- või välistingimustes tänu pulbervärvi viimistlusele. Ligikaudu 65 cm pikkune konksuga kett võimaldab hõlpsalt laest soovitud kõrgusele riputada (lae konks ei kuulu komplekti). Mõõdud: 56x53x53cm. Värvivalik: must, antiikvalge, antiikhall, antiikpruun Küünlahoidja tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinanagi Kassid

24.00 
Seinanagi kassidega, sobib hästi kõikidele kassisõpradele. Need seitse malmist valmistatud kassikonksu loovad teie kodus meeleolu, olgu see siis köögis rätikute jaoks või esikus mantlite jaoks. Muud sobivad kasutusalad: käterätikud vannitoas või ideaalne vahend kõigi võtmete jaoks. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kaks auku võimaldavad kindlalt seinale kinnitada (kruvid ei kuulu komplekti). Mõõdud: 13x38x3cm Värvus: antiikpruun valgega

Seinariiul Ambiente, värvivalik

59.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19.67 
Selle kauni riiuliga tood oma koju maakodu õhkkonna. Saate selle seinale kinnitada või kasutada iseseisvalt. Hoolikalt käsitsi valmistatud sepistatud rauast riiul mitte ainult ei tõmba pilku, vaid pakub ka suurepäraseid hoiustamisvõimalusi. Peenete silmadega riiulite põhi võimaldab hoida ka väikseid esemeid. Tänu spetsiaalsele pulbervärvile sobivad riiulid nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks. Kasutusvõimalusi on palju: maakodu köögis maitseainete ja õlide jaoks, vannitoas šampoonide, dušigeeli või muude pisiasjade jaoks või rõdul oma taimedele. Riiul riputatakse kahe augu abil tagumise raami külge (kinnitusmaterjal ei kuulu tarnekomplekti). Iga riiuli sisemõõdud: 3x29x12 cm Riiulite vaheline kaugus: 16 cm Üldmõõdud: 50x30x13cm. Värvivalik: antiikpruun ja valge. Valge kohe olemas, pruun riiul tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinariiulid 2tk Ambiente, värvivalik

85.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.33 
Tooge oma koju mõnus õhkkond selle kahe sepistatud seinariiuli komplektiga. Riiulipaar on tõeline pilgupüüdja, mida kaunistavad taimed, kaunistused või isegi teie lemmikfoto.

7 cm ja 8 cm sügavuste dekoratiivriiulite elegantne disain võimaldab mõlemale riiulile paigutada isegi väikseid esemeid.

Sepistatud rauast seinariiulitel on spetsiaalne värviviimistlus, kasutades erinevaid pruunide / valgete toone, et luua notlagiline välimus. Tänu spetsiaalsele värviviimistlusele sobivad riiulid sise- või välistingimustes kasutamiseks.

Ei mingit stressi – seinariiulid tarnitakse täielikult kokkupanduna. Tänu tagumise raami aasadele on seinale kinnitamine kiire ja lihtne (kruvid ei kuulu komplekti).

Riiuli sisemõõdud:
Suur - 43x19cm
Väike - 36x17cm 
Mõõdud: 34x45x20cm 
Riiulid tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Sepistatud riiul konksudega, värvivalik

45.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15.00 
See pole mitte ainult suurepärane lahendus teie mantlitele, vaid loob ka teie kodus meeldiva õhkkonna. Jäta oma külalistele suurepärane esmamulje, sest saabumisel on piisavalt ruumi mantlite riputamiseks.

Lisaks suurele 5 libisevale konksule on ülemisel riiulil (50x19cm) ruumi mütside ja kinnaste jaoks.

Värvivalik: valge või antiikpruun. Sepistatud rauast seinariiulil on spetsiaalne värviviimistlus, kasutades erinevaid pruunide toone, et luua nostalgiline välimus. Tänu spetsiaalsele värviviimistlusele sobib alus kasutamiseks sise- või välistingimustes.

Ei mingit pinget – seinariiul tarnitakse täielikult kokkupanduna. Tagaraami 4 eelpuuritud auku võimaldavad kiiret ja lihtsat seinale kinnitamist (kruvid ei kuulu komplekti).

Mõõdud: 24x52x20cm. Riiul tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.