Näitan 1–12 tulemust 27-st

Kätepaberihoidja Ambiente, värvivalik

17.00 
Maakööki sobiv sepistatud köögi kätepaberihoidja südamega. Mõõdud: 39x17x17cm, värvivalik: antiikpruun ja antiikvalge

Küünlajalg 20cm Ambiente

15.00 
See antiikstiilis küünlajalg loob teie kodus meeldiva õhkkonna. Sepistatud rauast valmistatud küünlaalus sobib päris- või LED-küünaldele (ei kuulu komplekti).

Spetsiaalne värvimisprotsess naturaalvalgega (kreemiga) loob romantilise välimuse. Toode sobib kasutamiseks sise- või välistingimustes tänu pulbervärvi viimistlusele. Mõõdud: 20x13x13cm.

Küünlajalg 20cm, värvivalik

16.00 
Sepistatud rauast valmistatud küünlaalus sobib nii vaha, kui ka LED küünaldele (küünlad ei kuulu komplekti). Antiikstiilis küünlajalg loob õdusa õhkkonna teie kodus. Spetsiaalne värvimisprotsess, kus on kasutatud erinevaid tooni varjundeid loob küünlajalale antiikse ilme. Küünlajalg sobib tänu pulbervärvi viimistluselekasutamiseks nii sise-kui ka välitingimustesse. Mõõdu d20x13x13cm. Värvivalik: antiikvalge, antiikpruun. Valge küünjalag kohe olemas, pruun küünlajalg tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Küünlajalg põrandale Ambiente, värvivalik

45.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15.00 
Sepistatud kõrge küünlajalg põrandale. Sobib nii vaha, kui ka LED küünaldele. Mõõdud 30x30x80cm. Värvivalik: antiikpruun ja antiikvalge. Küünlajalg tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Lillepott Old French

39.90 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 13.30 
Prantsuse stiilis antiikkreemja värvusega lillepott seinale. Mõõdud: 54x41x17cm.

Munahoidja metallist Kana

16.00 
Vintage välimusega metallist antiikvalge munahoidja kuuele munale. Mõõdud 17x18x12cm.

Poolringi kujuga riiul konksudega, värvivalik

23.00 
Mitte ainult suurepärane hoiustamislahendus, vaid see konksudega sepistatud riiul loob teie koju täiusliku romantilise õhkkonna.

See elegantne 5 konksuga poolümmargune riiul sobib ideaalselt kasutamiseks vannitoas šampoonide ja seepide paigutamiseks, samuti saab käterätikud konksudele riputada. Samuti saab kasutada ka köögis rätikute jaoks ning riiuliruumi saate kasutada näiteks maitsetaimede jaoks. Külastajatele hea mulje jätmiseks võib see olla teie esikus mantlite või isegi võtmete pilgupüüdja.

Sepis on töödeldud spetsiaalse valuviimistlusega, et riiul sobiks sise- või välistingimustes kasutamiseks.

Pole stressi – kaup tarnitakse täielikult kokkupanduna. Kaks eelpuuritud auku võimaldavad kiiret ja lihtsat seinale kinnitamist (kruvid ei kuulu komplekti).

Riiuli sisemõõt: 31x16cm
Konksu suurus: 7 cm
Konksude vahe: 10cm 
Üldmõõdud: 16x39x21cm

Värvivalik: antiikvalge, must. Must kohe laos olemas. Valge tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riiul antiikvalge Ambiente

192.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 64.00 
Tooge oma koju või aeda romantiline õhkkond selle hoolikalt valmistatud sepistatud riiuliga.
Riiul näeb elegantne välja, olenemata sellest, kas seda kasutatakse aias taimealusena või kodus üldiseks kasutamiseks mõeldud riiulina.
Tänu spetsiaalsele pulbervärvimisvärvile sobib see riiul kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Kreemjas valge värv on kergelt pruunika varjundiga, et anda nostalgiline välimus.
Alumise riiuli ja põranda vahe on 10 cm ja alumise ning keskmise riiuli mõõdud 55 x 27 cm. Riiulite vahele jääb 38 cm vaba ruumi ja ülemise riiuli mõõdud on 55 x 21 cm.
Riiuleid saab transportimiseks või hoiustamiseks lihtsalt kokku panna. Üldmõõdud: 120x58x30cm. Riiul tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riiul kokkupandav 162cm Ambiente

199.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33 
Tooge oma koju või aeda romantiline õhkkond selle hoolikalt valmistatud sepistatud riiuliga.
Riiul näeb elegantne välja, olenemata sellest, kas seda kasutatakse aias taimealusena või hoiulahendusena kodus.
Tänu spetsiaalsele pulbervärvimisvärvile sobib see riiul kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Pruuni, musta, halli ja valge segud annavad nostalgilise ilme.
Alumise riiuli mõõdud 58 x 32 cm, nagu ka keskmised riiulid. Riiulite vahele jääb 38 cm vaba ruumi ja ülemise riiuli mõõdud on 58 x 24 cm.
Riiulit saab transportimiseks või hoiustamiseks hõlpsasti kokku voltida. Üldmõõdud: 161x61x34cm Värvivalik: antiikpruun, antiikvalge
Riiul tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riputatav korv konksudega Country

65.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 21.67 
See ovaalne riputatav korv koos konksudega pole mitte ainult tõeline pilgupüüdja, vaid on ka väga praktiline hoiustamislahendus teie kööki või miks mitte ka vannituppa.

Hoolikalt käsitsi valmistatud tahkest sepistatud rauast koos võrgualusega pakub hoiuruumi kõikidele teie köögiõlidele ja ürtidele. Riputage oma köögirätikud, põlled või riistad fikseeritud 10 tugeva konksu külge.

Kaunilt viimistletud antiikvalgega ja spetsiaalse halli pintsliga, et luua vintage välimus. 
Kogukõrgus koos keti ja konksuga on ca. 65 cm.
Kandiku sisemõõdud on 6,5x41x29cm.
Mõõdud: 15x50x38cm 

Toode tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Riputatav küünlahoidja Ambiente, värvivalik

85.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.33 
See elegantne küünlajalg, mis ripub teie elu- või söögitoas, loob teie kodus kindlasti täiusliku õhkkonna. Küünlahoidja on ka tõeline pilgupüüdja, mida sobib riputada ka terrassile. Kuue 10 cm ümmarguse raudplaadiga küünlajalg sobib pärisküünalde või LED-küünalde jaoks (ei kuulu komplekti). Eriline värvimisprotsess loob antiikse välimuse. Ese sobib kasutamiseks sise- või välistingimustes tänu pulbervärvi viimistlusele. Ligikaudu 65 cm pikkune konksuga kett võimaldab hõlpsalt laest soovitud kõrgusele riputada (lae konks ei kuulu komplekti). Mõõdud: 56x53x53cm. Värvivalik: must, antiikvalge, antiikhall, antiikpruun Küünlahoidja tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Seinanagi Decor Sides

80.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 26.67 
Antiikvalge ilusa küljedekooriga ja 5 topeltkonksuga seinanagi. Mõõdud 16x105,5x14,5cm.