Näitan 1–12 tulemust 32-st

Hoiukast Belluno, värvivalik

495.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 165.00 
Provence stiilis naturaalsest puidust kummut. Võimalik tellida kolmes erinevas toonis: valge, helepruun, pähklipruun.

Peen Provencal disain – männipuidust Belluno Elegante kollektsiooni kastil on kõik omadused, mis on selle sarja tunnuseks. Karbi kaas on kaunistatud iseloomuliku peene lõikuriga, mis annab kogu struktuurile peenuse. Mööbel on asetatud kergelt nikerdatud soklile. Selle vorm muudab Belluno Elegante karbi heledaks. Mööbli esiosa on kaunistatud ka horisontaalsete lõikuritega, mis toovad sisse dünaamikat ja annavad kerele kordumatu iseloomu. Kogu asi on hoitud klassikalises Provence stiilis.

Looduslik materjal - Provence-stiilis valge kast on valmistatud Soome täispuidust männipuidust. See on naturaalne ja kvaliteetne materjal, millele Belluno Elegante sari võlgneb oma õilsa iseloomu ja ilu. Naturaalsest puidust mööblitükk võimaldab teil tuua metsa lõõgastava atmosfääri teie interjööri, nii tunnete puidu peent lõhna.

Belluno Elegante männipuidust kast on värvitud sooja vesialuselise värviga. Kreemjas värv lisab interjöörile hubasust ning sobib hästi nii kontrastsete kui pastelsete aksessuaaridega. Värvi läbipaistmatus jääb 85% tasemele. Praktikas tähendab see, et puidust rõngaste ja sõlmede muster jääb mööbli pinnale nähtavaks. Puidu struktuur on sõrmede all kergelt märgatav. See on lisaks lõhnale naturaalsele puitmööblile iseloomulik omadus, mida laudmööbli puhul ei kohta.
Männipuidust kast Belluno Elegante on ideaalne aksessuaar magamistuppa. Saate selle asetada Belluno Elegante voodi otsa ja hoida selles oma aluspesu või riideid. Männipuidust laeka saab paigutada ka elutuppa, söögituppa või koridori. Selles saate hoida jalatseid ja aksessuaare nende hooldamiseks.

Kast tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Kapp madal Belluno, värvivalik

879.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 293.00 

Magamistuba on teie ruum. Seetõttu peaksite end selles hubaselt ja mugavalt tundma. Sisustades jälgi, et valitud mööbel oleks mitte ainult funktsionaalne, vaid ka silmailu pakkuv. Selle rolli jaoks sobib suurepäraselt mööbel Belluno Elegante kollektsioonist. Nende hulgast leiad praktilised kapid, mis võimaldavad hoida oma riided ja pesu korras. 

Funktsionaalne hoiusüsteem – valgest männist kapp on varustatud kahe laia sahtliga. Need on loodud selleks, et saaksite hoida aluspesu või ehteid. Nende kohal aga kaks mahukat kappi. Vasakpoolne on varustatud riidepuutoruga, mille külge saab riputada oma mantlid või joped. Paremal pool leiate kaks praktilist riiulit – sobivad ideaalselt pükste, kampsunite või dressipluusi hoidmiseks.

Praktilised mõõtmed -kapp sobib suurepäraselt teiste Belluno Elegante kollektsiooni mööbliga mitte ainult oma disaini, vaid ka mõõtmete tõttu. Mööbli laius on 108 cm. Selle kõrgus on 147 cm ja sügavus 45 cm. Kapi praktiline suurus võimaldab sellega edukalt sisustada ka väikese magamistoa.

Belluno Elegante linase kapp on kaetud sooja valge tooni vesialuselise värviga. Võimalik tellida ka ülemist osas kolmes erinevas toonis. Huvitav, kontrastne värvikombinatsioon annab mööblile originaalse iseloomu. Iga eksemplari unikaalsust rõhutab ka see, et värvi läbipaistmatus jääb 85% tasemele. Tänu sellele on selle pinna all näha puidu ainulaadne struktuur. Tervikut täiendavad ümmargused vanakulla värvi metallist käepidemed, mis sobivad ideaalselt korpuse stiiliga.

Kapiuksed ja sahtli esiküljed on kaunistatud peente lõikuritega, mis rõhutavad mööbli Provence'i iseloomu. Need on olemas ka dekoratiivsel pealisliistul, mis on selle kollektsiooni iseloomulik element. Kergelt nikerdatud sokkel annab kerguse kogu konstruktsioonile. Kuid mööbel ei kaota oma stabiilsust.

Kapp on tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Kummut 3.3 Belluno Elegante Grafiit

739.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 246.33 
Männipuidust kummut magamistuppa või elutuppa
Kas teil on rohkem esemeid, kui ootasite? Enamik meist peab sellega silmitsi seisma. Ja kuidas nende ladustamisega toime tulla? Ostes täiendava mööblieseme, nt stiilse sahtlitega kummuti ja Belluno Elegante kapid. See mudel ei võlu teid mitte ainult oma funktsionaalsusega, vaid ka oma originaalse stiiliga - nupukujulised käepidemed, dekoratiivne sokkel, sooned ja raamid esikülgedel ning kindel alus. Tervik peegeldab suurepäraselt Provence'i stiili.

Belluno Elegante mööbli saladus on nende tugevus ja vastupidavus, mis on tingitud looduslikest materjalidest. Puidust kummuti valmistamisel kasutasime ökoloogilist puitu - soome mändi, mis on plastiline ja ülimalt vastupidav ilmastikutingimustele.See omadus võimaldas mööblit lihtsalt lõikurite ja soontega kaunistada. 

See praktiline mööbliese on jagatud kaheks osaks – üks väikeste esemete jaoks, mida saab peita kolme sahtlisse ja teine ​​suuremate esemete jaoks, nagu taldrikud, vaasid, veinipudelid ja riided. Saate neid paigutada 3 kappi, mis asuvad alumises segmendis. Kasutada võib kapi pealmist plaati, mis on ideaalne koht fotode jaoks, küünla, laterna või väikese potilille.

Kummut 130 x 85 x 45 cm on piisavalt ruumikas, et mahutada kõik vajalikud asjad. Seetõttu valitakse seda sageli nii avaratesse elutubadesse, väikestesse süvenditesse magamistoas, kui ka esikusse. Saate seda eraldi paigutada või kombineerida teiste Belluno Elegante Grafiit kollektsiooni elementidega, luues suurema kompositsiooni.
Funktsionaalsus on muljetavaldav, mitte vähem kui stiil. Esikohal on siin freesitud sokkel, millele järgnevad vertikaalsed sooned esiküljel ja seda ümbritsevad raamid (sahtlites kitsad, kappides laiad). Ajatut ja originaalset disaini rõhutavad soliidsed, kuid minimalistlikud käepidemed - vana kulla värvi nupud. Kõik see peegeldab täielikult Provence’i kummuti stiili, millesse armud esimesest silmapilgust. 

See intensiivne hall on kombineeritud männi või tamme kuldse varjundiga. Kere ja esiküljed on värvitud 90% veepõhise grafiitemailiga, nii et on näha sõlmed. Massiivne pealispind on aga kaetud veepõhise peitsi ja männi või tammevärvi vesialuselise lakiga. Läbipaistev viimistlus võimaldab näha puidu loomulikke omadusi.

Grafiidivärvi kummut Belluno Elegante on üks paljudest kollektsioonis saadaolevatest mööbliesemetest. Avastage ka teised Grafiit sarja mööbliesemed: kummutid, vitriinkapid, telekakapp ja öökapp.

Kummut grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni.

Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 
 
 

Kummut 4.3 Belluno Elegante Grafiit

915.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 305.00 
Belluno Elegante mahukas männipuidust kummut koos kappide ja sahtlitega. Tänu neljale kapile ja kolmele sahtlile mahutab see nii väikeseid kui ka suuremaid esemeid. Laial kapi pealmisplaadil on koht kaunistuste jaoks. Kapi esiküljel olevad vertikaalsed ja fressitud sooned rõhutavad mööbli Provence'i iseloomu.

Männipuidust kummut avaldab muljet oma erakordse vastupidavusega tänu materjalidele, millest see on valmistatud. Soome männipuit, mille omadused on hästi teada - see on kõrgele kuumusele ja külmadele talvedele vastupidav puu. See võib kasvada isegi mineraalide puuduse korral. Mändi eristab kõrge plastilisus ja paindlikkus, tänu millele oli võimalik teha nii palju kaunistusi - sooni ja lõikureid.

Kui sul on palju asju hoiustada, sobib selleks suurepäraselt elutuppa või magamistuppa mõeldud kummut! Esiteks saate seda kasutada lauanõude paigutamiseks. Sahtlitesse saab ära peita söögiriistad, vaasid ning suurtest kappidest taldrikud, salatikausid. Kui otsustate selle elutuppa panna suuremad esemed paigutada nelja kappi. Kolme erineva suurusega sahtlit saab kasutada väiksemate esemete (salvrätikud, dokumendid jne) hoiustamiseks. Sahtlid on paigaldatud vaiksetele sulguritele, et saaksite nautida õndsat vaikust. Puidust kummuti peal saab eksponeerida hooajalisi kaunistusi, küünlaid ja küünlajalgu, lilli potis või fotosid.

Nii suur kummut avaldab muljet oma mahutavusega 170 cm (167 x 85 x 45 cm) kummut näeb muljetavaldav, kui see asetada eraldi või kummuti kohale riputatud peegel. Saate selle paigutada elutuppa, avarasse esikusse või magamistuppa, kus see täiendab suurepäraselt garderoobi võimalusi. 
Kui hindad funktsionaalsust ja originaalsust, siis  peaks see kummut sobima suurepäraselt. Sellesse lummavasse lõikuritega kummutisse võid armuda esimesest silmapilgust. Männipuidust kummuti eeliseks on ka kitsad freesitud raamid sahtli esikülgede ümber ning lihtne ja sile raam kappide esikülgede ümber. See on kontrastiks arvukate vertikaalsete soontega kappide esiküljel. See-eest toovad iseloomu esile antiikkuldsed nupud, mis on selles komplektis peaaegu nagu ehted.

Kere ja esiküljed on kaitstud 90% katvusastmega grafiitvärvi vesiemailiga. Ainulaadne männi või tammevärvi pealispind, mis on kaetud veepõhise peitsi ja lakiga, rõhutab puidu loomulikku loomust.

Provence'i kummut Belluno Elegante näeb suurepärane välja üksi, kuid soobib ka suurepäraselt sama kollektsiooni teiste esemetega.

Kummut grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Kummut 5 sahtliga Belluno Elegante Grafiit

659.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 219.67 
Belluno Elegante Grafiit viie sahtliga männipuidust kummut.
Kummut on varustatud 5 praktilise sahtliga, mis annab teile ruumi väikeste ja suuremate esemete paigutamiseks. Esiküljel olevad raamid, dekoratiivne sokkel ja käepidemed rõhutavad mööbli Provence stiili.

Puidust kummuti valmistamisel kasutati Soome mändi, mille omadused on hästi teada. See on vastupidav ilmastikutingimustele (nii kuumale kui külmale), mis sobib suurepäraselt freesimiseks.

Viie sahtliga kummut hõlbustab asjade paigutamist nii, et leiaksite otsitava asja hõlpsalt üles. Ülemistes väiksemates sahtlites saate panna aluspesu, pisiesemeid, nagu pass, ehted või dokumendid, samas kui 3 laia sahtlit sobivad ideaalselt riiete, voodipesu, laudlinade, dokumentide või lauanõude hoidmiseks. Männipuidust kummut on varustatud vaikselt sulgumismehhanismiga, mis suurendab mööbli kasutamise mugavust. Kummuti pealmist kapiplaati – saate kasutada lillede, dekoratiivvaasi, keraamiliste kujukeste või oma lemmikfotode paigutamiseks.

Kummut 112 x 88 x 45 cm ei võta palju ruumi. See on nii kompaktne, et seda saab paigutada üksi väikesesse koridori või kombineerida muu kollektsiooni kuuluva mööbliga, luues suurema koosluse. 
Lihtsa konstruktsiooni murdmiseks on tehtud Belluno Elegante Grafiit sarjas kummuti sokel freesitud, esikülgi ümbritsevad dekoratiivsed kitsad liistud. See pole veel kõik! Väikesed vanakulla värvi nuputüüpi käepidemed vastavad kuldsele varjundile, muutudes peaaegu esiosa ehteks. Tervikut rõhutab suurepäraselt Provence stiilis puidust kummut.

Kummut grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Laste astmepink Husky, värvivalik

85.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.33 
SUUR TOETUS LAPSE IGAPÄEVASTE TEGEVUSTE ABISTAMISEKS: See puidust astmelaud võimaldab lastel olla erinevate igapäevaste tegevuste juures rohkem kaasatud ja iseseisvam. See muudab lapse käte pesemise, hambapesu ja köögis koka mängimise palju lihtsamaks, mugavamaks ja nauditavamaks. ● VALMISTATUD KÕRGE KVALITEETSEST MATERJALIDEST: see väikelapse tool on värvitud kõrgeima kvaliteediga värvi ja looduslike õlidega, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja vastab Euroopa mänguasjade ohutusstandardi nõuetele. ● KESTAVAKS LOODUD: Husky astmelaud lastele on mõeldud lastele alates 2. eluaastast. See on piisavalt vastupidav, et taluda 100 kg raskust ja seda saavad kasutada ka vanemad. ● OHUTUS: see lastele mõeldud astmelaud/tool on valmistatud tugevast ja vastupidavast esmaklassilisest kasevineerist. Kõik puitosad on lihvitud eriti siledaks, ilma teravate servadeta. Kuid ärge jätke oma lapsi mängimise ajal järelevalveta. ● SOBIB IGASSE INTERJÖÖRI: Lihtsa kuju ja loomingulise husky-disaini kombinatsioon muudab lapse astmelaua/tooli sobivaks iga ruumi interjööri. ● VALMISTATUD KASEVINEERIST – looduslik, soe ja lohutav materjal. MÕÕTMED: Kogukõrgus 36,6 cm, astme laius 29 cm, ülemise astme kõrgus 25,8 cm, netokaal 2.25kg Värvivalik: beez, must, lilla, helepruun, tumepruun

Pikendatav söögilaud Belluno, värvivalik

679.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 226.33 
Belluno Elegante männipuidust tammepuidust laud elu- või söögituppa. Ristkülikukujuline min pikkus 150cm ja max pikkus 197cm, laius 93cm, kõrgus 75cm.

LOODUSLIK PUIT - valmistatud täielikult Skandinaavia täispuidust.

LÜGISTAV TOP - spetsiaalne mehhanism võimaldab lauaplaati hõlpsalt ja ühtlaselt pikendada. Lauaplaadi all on koht lisaplaadi hoidmiseks.

JAlad - laua massiivsed puidust jalad tagavad laua stabiilsuse.
Tugev struktuur tagab vastupidavuse kahjustustele ja võimaldab teil nautida unistuste lauda pikki aastaid. Lauda saab pikendada, libistades lauaplaadi laiali ja lisades laua sisse laienduse, mis tõstab kasutatava ruumi 150 cm pealt ligi 200 cm peale. Kui sul aga pole lähiajal plaanis suurt sünnipäevapidu või kohtumisi pere ja sõpradega, pakub kokkupandav laud Sulle mugavust igapäevases kasutuses.

Tänu muutuvatele mõõtudele saate selle hõlpsalt kohandada vastavalt oma korterile, olenemata sellest, kas korteris on avar söögituba või kööginurk. Sellel on ka hõlpsasti lahtikäiv süsteem. Üks inimene saab laua kergesti pikemaks/lühemaks teha. Lihtsalt tõmmake ühte lauaplaadi osa ja teine ​​avaneb automaatselt. Kõik on valmistatud Soome männist, mille omadusi teatakse ja hinnatakse üle maailma. Raam ja pealispind on värvitud ökoloogilise veebaasil värviga sooja valge RAL9010 toonis puuduliku katvusastmega, mis on 85%.

Puidust laud sobib suurepäraselt muu Belluno Elegante mööbliga, kuid võib olla ka kontrastseks täienduseks teistele kollektsioonidele. Tänu looduslike materjalide kasutamisele allub männipuidust laud puidu loomulikule vananemisprotsessile. Puitmööblit hooldades tasub jälgida, et selleks ei kasutataks jämedaid lappe ja köögipesuvahendeid – need võivad põhjustada pinnakahjustusi või värvimuutusi. Parim on kasutada niisket pehmet lappi. Mööblit ei soovitata jätta otsese UV-kiirguse kätte ega paigutada kütteseadmeid lähedusse.

Mööbel tarnitakse detailidena. Laud tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Tualettlaud Belluno, värvivalik

329.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 109.67 
Belluno Elegante tualettlaud garderoobi, magamistuppa või koridori. Võimalik tellida kolmes erinevas toonos: valge, helepruun, pähklipruun.

Tualettlaud on valmistatud Soome täispuidust männipuidust. See on kaetud sooja valge veepõhise värviga. Katte katvus säilib 85% tasemel, tänu millele jääb puidust rõngaste ja sõlmede ainulaadne muster kergelt nähtavale. Soe kreemjas valge lisab teie magamistuppa või garderoobi hubasust. Samuti näeb see suurepärane välja nii pastelsete kui ka kontrastsete seinte ja aksessuaaridega. Tervikut täiendavad vana hõbeda värvi metallist käepidemed, mis rõhutavad mööbli Provence-likku iseloomu ja kuuluvust Belluno Elegante kollektsiooni.

Tualettlaua ülaosa ja sahtli esiosa on kaunistatud peente lõikuritega, tänu millele muutub mööbel ülimalt rafineeritud ja elegantseks. Lisaks on jalgade alumine osa vormitud nii, et see annab kergust. Kuid mööbel ei kaota oma stabiilsust. Sahtlil on vaikselt sulguva süsteemiga juhikud, mis tagavad võrreldamatu kasutusmugavuse. 

Belluno Elegante tualettlaud on äärmiselt korralik ja mugav mööbliese. Selle mõõtmed on 93 cm lai ja 85 cm kõrge. Sügavus on 45 cm. Mööbel tarnitakse detailidena. 

Laud tellimisega tarnaeg kuni 3 nädalat.

Sobib kokku sama sarja seinapeegliga. Link tootele: https://kodubutiik.ee/toode/seinapeegel-belluno/?preview_id=19034&preview_nonce=28bca5f3a7&_thumbnail_id=19042&preview=true

 

TV alus Belluno Elegante Grafiit

715.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 238.33 
Belluno Elegante Grafiit TV alus

Tähelepanuväärne on TV aluse Provence stiil, mis väljendub pjedestaali ja sahtli esikülge ümbritseva raami freesimises. Märkamatu nupukujuline käepide täidab peaaegu ehte rolli.

Mööbli tootmiseks kasutati ökoloogilist Soome mändi. Seda iseloomustab kõrge vastupidavus temperatuuride erinevustele ja samal ajal on see väga plastiline. Seda funktsiooni kasutati freesidega kaunistatud soklite ja sahtli esipaneelide raamidena toimivate liistude valmistamisel. Selline materjalivalik tähendab, et telerikapp jääb kaunistama teie kodu aastateks.

Puidust telerikapp täidab oma põhifunktsiooni – telekaalus, kuid mitte ainult. Sellel on ka koht hoiustamiseks – kaks sahtlit on ideaalne peidukoht kaablite, laadijate, juhtkangide jaoks. Kummuti kasutamise mugavuse suurendamiseks on sahtlid paigaldatud pehme sulgumismehhanismiga juhikutele. Nelja avatud riiulit saab kasutada nii oma filmi- või muusikakogu kuvamiseks kui ka konsooli, digiboksi või ehtekarbi jaoks. Lai lauaplaat, kus on palju ruumi kaunistuste jaoks, nagu latern, lillevaas või perefotod.

TV kappi  (167 x 53 x 53 cm) saab kasutada eraldi või suuremas elutoas. See loob täiusliku duo kõrge või madala vitriinkapi, kummuti ja selle kohal rippuva riiuliga, mis täiendab elutoa multimeediaosa. Selline laius muudab kummuti kohal oleva teleri hea väljanägemise.

Provencal TV alust kaunistavad ebatavaliste lõikuritega kaunistatud sokkel, korpuse sirgjoon on murtud sahtlite esikülgedel olevate dekoratiivribadega, antiikkuldsed nupukäepidemed, mis vastavad lauaplaadi kuldsele toonile.
TV alus on grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni. TV alus tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

 				

TV alus Belluno pikk, värvivalik

715.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 238.33 
Suur männi täispuidust kummut sarjast Belluno. Sahtlid on vaikselt sulguva Hettich-mehhanismiga, käepidemed on metallist.
TV alus on praktiline, vastupidav, originaalse disainiga ja funktsionaalne. Sellele viitab riiulite ja sahtlite täiuslik paigutus suure sügavusega. Süvendite suurus võimaldab sinna paigutada erinevat tehnikat jpm.
Mõõdud 53*53*167cm. Võimalik tellida valge, helepruuni või tumepruuni pealmise plaadiga. TV alus tarnitakse detailidena. Tarneaeg kuni 2 nädalat.

Vitriinkapp Belluno Elegante Grafiit

615.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 205.00 
Belluno Elegante Grafiit männipuidust vitriinkapp.
Kui olete sentimentaalne ja teil on palju perekondlikke pärandvarasid, tasub neid välja panna. Kitsa Belluno Elegante Grafiit vitriinkapi klaasukse taha saab panna portselanist lauanõud, pulmaklaase või fotosid viimaselt reisilt. See kaitseb tolmu eest ja võimaldab samal ajal esitleda seda, mille üle tasub uhkust tunda. Puidust vitriinkapp Belluno Elegante võlub teid oma suurejooneliste soklite ja vertikaalsete lõikuritega esiküljel, mis rõhutavad Provence'i stiili.

Üks olulisemaid otsuseid tootmises on materjalide valik. Vitriinkapp on toodetud soome männipuidust. See on hea valik neile, kes hindavad ühelt poolt tugevust ja teiselt poolt suurt plastilisust. Soomes kasvav mänd talub tugevat pakast ja kuumust, umbsust ja piisavate toitainete puudust. Tänu sellele võite olla kindel, et männiplats kestab palju aastaid.

Klaasist vitriin on ideaalne koht väljapanekuks, kuid see sobib ka ladustamiseks. Kasuks tuleb sahtel, mida saab kasutada söögiriistade, salvrätikute või dokumentide paigutamiseks. Mugavuse huvides on sahtlile paigaldatud vaikselt sulguv mehhanism, et saaksite nautida vaikust. Mööbli allosas on kapp, kuhu saab peita vaasi, laudlinad, lauapadjad või mistahes elutoa aksessuaarid. Puidust vitriinklaasist esikülje taga on kaks riiulit - neile saab panna klaasid, taldrikud või oma lemmikraamatud.

Vitriinkapi mõõdud 60 x 190 x 45 cm, vitriinkapp on ideaalne isegi väiksesse elutuppa või kontorisse. See on piisavalt kitsas, et mahtuda peaaegu kõikjale, luues koha väljapanekuks ja hoiustamiseks. Need funktsioonid aitavad paigutada kummuteid ja muid kappe, mida saate kõrvale asetada, luues tervikliku interjööri.
Belluno Elegante Grafiit sarja stiil on erakordne. Kõrge vitriinkapp avaldab muljet tugeva freesitud sokli, stiilsete esikülgede ümber ja soontega kapi esiküljel. Esikülje klaasosa aknad rõhutavad sarja Provence stiili. Nagu minimalistlikud antiik kullast käepidemed.
Vitriinkapp ov grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni. Kapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Vitriinkapp lai Belluno Elegante Grafiit

959.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 319.67 
Belluno Elegante Grafiit kaheukseline vitriinkapp
See on ideaalne koht koduraamatukoguks, aga ka lauanõude või klaaside näituseks. Laias grafiidist vitriinis Belluno Elegante saate paigutada kõike, mida soovite - see on mööbliese, mis pole mitte ainult funktsionaalne, vaid ka stiilne. Tänu arvukatele detailidele (sooned, lõikurid, nuppude käepidemed) sobib see Provence stiilis.

Millele see oma vastupidavuse võlgneb? Muidugi struktuur ja ... materjalid, millest see tehti. Puidust vitriin valmistati Soome männist, ainulaadsest puust - vastupidav kuumale ja tugevale külmale. Mets kasvab hoolimata toitainete puudusest. See muudab männipuidust vitriinkapi erakordselt vastupidavaks ja stabiilseks. 
Elutoa suur vitriin mahutab palju - raamatute, tasside, kujukeste, aga ka esivanemate portselani, fotode ja reisisuveniiride kollektsiooni. Klaasitagune ruum on pühendatud elutoa vaateakna kaunistustele, nt reisimeened, raamatud, perepildid, vaas ja keraamilised kujukesed. Sisseehitatud kapiosa aitab varjata seda, mida te ei soovi esitleda - kastid tarvikutega, dokumendid. Kapil on koht ka väikestele asjadele. Selleks on loodud kaks praktilist sahtlit, mis aitavad hoida näiteks söögiriistu, salvrätikuid, passe. 

Kapi mõõdud 90 x 190 x 45 cm. Klaasvitriin on lahendus suurema söögitoa, elutoa või kontori omanikele, milles peale töölaua on koht ka konkurssidel võidetud kujukeste eksponeerimiseks. Võite panna kaheukselise vitriin kas üksi või kompaktsesse elutuppa - see näeb suurepärane välja kõikjal!
Tänu oma originaalsele, freesitud viimistlusele ja on ka sama muljetavaldavad sahtli esiküljele freesitud raamid kui ka vitriini esikülje lihtne raam. Võlu lisavad vertikaalsed sooned esiküljel ja väikesed aknad klaasil. Elutoa vitriin on kaunistatud ka antiikkuldsete nuppude käepidemetega, mis mitte ainult ei näe ilusad välja, vaid hõlbustavad juurdepääsu ka mööbli sisule.

Huvitavad värvid tõmbavad tähelepanu. Männi või tamme tooni ilu on siin kombineeritud intensiivse halliga. See duo lisab interjööri elegantsi ja iseloomu. Korpus ja esiküljed on kaitstud 90% katvusega grafiitvärvi vesiemailiga, mis võimaldab näha teramustrit. Ainulaadne männi või tammevärvi pealispind, mis on viimistletud veepõhise peitsi ja läbipaistva lakiga, mis rõhutab puidu loomulikku iseloomu.
Vitriinkapp on grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni. Kapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.