Näitan kõiki 10 tulemust

Filtreeri tooteid

Kapp Toskania

519.00 
Toskania kapp on kombinatsioon kõrgeimast männipuust ja klassikalisest stiilist. Dekoratiivsed elemendid lõikurite ja liitmike kujul vana kulla värviga annavad interjöörile elegantsi ja stiili. Keskkonnasõbraliku loodusliku vesilakiga viimistletud tahke männipuit annab kapile meeldiva pinna ja näeb välja elegantne. Kapi puidust massiivsed elemendid mõjutavad mööbli stabiilsust ja vastupidavust. Kapp sulandub suurepäraselt Toskania sarja teiste mööbliesemetega. Tänu kahe sahtli kasutamisele pole kapp mitte ainult ruumikas ja funktsionaalne, vaid ka originaalse ilmega. Toskania kapp on ideaalne valik klientidele, kes hindavad looduslikku elegantsi ja stiili. Kõik kapi elemendid, välja arvatud sahtli põhi ja selg (MDF), on valmistatud tugevast männist. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Kummut 3-sahtliga Toskania

299.00 
Kummut Toskania on kompositsioon kvaliteetsest männist ja klassikalises stiilis. Dekoratiivsed elemendid lõikurite ja liitmike kujul lisavad interjööri elegantsi ja stiili. Keskkonnasõbraliku loodusliku vesilakiga viimistletud tahke männipuu annab kummutile meeldiva pinna ja näeb välja elegantne. Kummuti massiivsed puidust elemendid mõjutavad mööbli stabiilsust ja vastupidavust. Kõik kummuti elemendid, välja arvatud sahtli põhi ja tagakülg (MDF), on valmistatud tugevast männist. Kummut tarnitakse detailidena. Sahtlid liiguvad kuulsiinidel, käepidemed on metallist. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Kummut Toskania

409.00 
Elegantne, funktsionaalne ja klassikaline kummut, mis fantastiliselt täiendab iga kodu. See puidust kummut on ideaalse viimistluskvaliteedi ja originaalse disainiga. Männi kummut on loodud vastama ka kõige nõudlikumate puitmööbli austajate ootustele. Tootmiseks kasutati parima kvaliteediga puitu, nii et mööbli iga element on vastupidav ja kahjustuste suhtes vastupidav. Selle tooraine kasutamine on aidanud ühendada klassikat funktsionaalsusega. Ergonoomiline paigutus võimaldab teil säilitada säilitatavaid esemeid korrapäraselt. Kummut pakub meile kolme avarat kappi ja kolme avarat sahtlit. Tänu Hettichi kõrgklassi juhikutele (vaikse sulgumissüsteemiga) libisevad sahtlid eriti kergelt välja, suurendades sellega kasutusmugavust. Kummuti fenomenaalne disain sobib ideaalselt mitte ainult klassikalise, vaid ka moodsa sisustusega. Kummut on viimistletud, pöörates erilist tähelepanu detailidele. Õrn, soe meevärv loob rahu ja harmoonia tunde. Samuti on suurepärased vanad kuldkäepidemed. Meekummut on täiuslik täiendus Toscana kollektsiooni muule mööblile. Sobib nii söögituppa kui ka esikusse või magamistuppa. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Öökapp Toskania

125.00 
Öökapp Toskania on segu kvaliteetsest männist ja klassikalisest stiilis. Dekoratiivsed elemendid lõikurite ja liitmike kujul lisavad interjööri klassi ja elegantsi. Keskkonnasõbraliku loodusliku vesilakiga viimistletud tahke männipuit tähendab, et kapp ei näe mitte ainult elegantne, vaid seda on ka meeldiv puudutada. Kapi massiivsed puidust elemendid mõjutavad mööbli stabiilsust ja vastupidavust. Kapp sobib stilistiliselt Toskania sarja puitvoodiga. Voodikapi kõik elemendid, välja arvatud sahtli põhi ja tagakülg (MDF), on valmistatud tugevast männist. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Riidekapp 2-peegliga Toskania

1,335.00 
Neljaukseline Toskania puidust riidekapp on loodud vastama kõigile klientide ootustele. See on avar ja funktsionaalne ning näeb samal ajal hea välja. Magamistoa garderoobis on kaks riideriiulitega tiiba - mõlemal küljel kolm. Garderoobi kõige alumises osas leiad sügavad ja kasulikud aluspesu sahtlid. Keskmistes tiibades on riiul ja varras, millele saab riputada jakid ja kleidid. Dolepodi peal on koht, kuhu saab kingi või muud panna. Sahtlitega männiriidekapp on kaetud värviga, mis põhineb meepleki vesivärvil. Keskel on suur topeltpeegel, mis on vajalik igas kodus. Kõik sobib ideaalselt kokku, luues ainulaadse klassikalise ja tugeva mööblieseme. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Riidekapp kitsas Toskania

799.00 
Kaheukseline Toscana garderoobkapp on klassikalise stiili ja täiusliku kvaliteediga elegantne kombinatsioon. Riidekapp Toscana on kompositsioon, mis koosneb kõrgeima kvaliteediga täispuidust männipuust ja puusepatöödest. Dekoratiivsed käepidemed, vana kulla värvi furnituur ja stiilsed lõikurid lisavad interjööri elegantsi ja stiili. Naturaalse vesilakiga viimistletud tahke männipuit muudab garderoobi meeldiva puudutatava pinna ja näeb välja eksklusiivne. Tänu massiivsetele puitelementidele on garderoob väga stabiilne ja vastupidav konstruktsioon. See näeb suurepäraselt välja Toskana sarja puust kummutite ja vooditega magamistoas. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Riidekapp peegliga Toskania

1,045.00 
Kolme uksega Toskania garderoob on klassikalise stiili, suurepärase kvaliteedi ja loodusliku ilu peen kombinatsioon. Kolmeukseline  riidekapp Toskania on ideaalne valik kõigile, kellel on suur rõivakollektsioon. Parempoolsest tiivast leiab kolm reguleeritava kõrgusega riiulit - sel viisil sorteeri riideid vastavalt oma soovile. Keskmise ja vasakpoolse ukse taga leiad pika ja kindla varda mantlite, jakkide, kleitide või särkide riputamiseks.Vasakpoolsete uste taga, üleval on ka lai riiul - veel üks avar koht riiete või voodipesu jaoks. Riidekapi alumises osas on kolm avarat sahtlit, mis on veel üks koht täiendavate riiete, voodipesu või kingade jaoks. Valmistatud täielikult kõrgekvaliteedilisest männipuust, on väga muljetavaldav ja rafineeritud. Dekoratiivsed käepidemed, vana kulla värvi furnituur ja stiilsed lõikurid lisavad interjööri elegantsi ja stiili. Massiivsed puitdetailid tagavad garderoobi stabiilsuse ja vastupidavuse. Tänu ökoloogiliste vesilakkide kasutamisele on lisaks rõhutatud puitmustrit ning garderoobil on meeldiv puudutada ning see näeb välja eksklusiivne. Kolmeukseline Toskana garderoob näeb suurepärane välja selle sarja puidust kummutite ja vooditega magamistoas. Tarnitakse detailidena. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Voodi Toskania, 140

625.00 
Männi täispuidust voodi, tarnitakse detailidena. Madrats ei kuulu komplekti. Käepidemed on metallist. Voodi all olevaid sahtleid saab kasutada asjade hoiustamiseks. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Voodi Toskania, 160

659.00 
Männi täispuidust voodi Tarnitakse detailidena. Madrats ei kuulu komplekti. Käepidemed on metallist. Voodi all olevaid sahtleid saab kasutada asjade hoiustamiseks. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.

Voodi Toskania, 180

689.00 
Männi täispuidust voodi Tarnitakse detailidena. Madrats ei kuulu komplekti. Käepidemed on metallist. Voodi all olevaid sahtleid saab kasutada asjade hoiustamiseks. Toode on tellimisega, tarneaeg ca 2-4 nädalat.