

Kummutkapp lai Arezzo
1,499.00 € 1,199.20 €

Arezzo tammepuidust sahtliteta kummut Me ei suuda otsustada, kas see on vitriiniga kummut või kummut kummutiga, seega jätame asja teie otsustada. Oleme aga veendunud Arezzo kummuti funktsionaalsuses, mis aitab paljude esemete hoiustamisel. Ja klaas – ideaalne asjade eksponeerimiseks, see ei saa puududa teie elutoast!
Tootmiseks kasutati looduslikku tammepuitu, mida iseloomustab tugevus ja vastupidavus. Seetõttu rõõmustab tammepuidust kummut teid pikki aastaid. Märkimisväärne on nähtav ebaühtlane tera, mis ulatub väga kitsast paralleelsete laineteni ja arvukad sõlmed, mis rõhutavad selle loomulikku ilu. Kas märkasite heledamaid osi? See on täiesti loomulik! Selle põhjuseks on südamiku kiirte õige lõikamine. Hoolikas õlitamine rõhutab naturaalset puitu ja muudab kummuti tuppa ideaalseks.
Kas soovite vabalt hoiustada väiksemaid ja suuremaid esemeid, mida tasub käeulatuses hoida? Kummutis saate hoida lauanõusid, dokumente või riideid. Vitriini saab omakorda välja panna perekonna pärandvara või kaugemalt reisidelt toodu. Klaasist esikülje taha saab peita raamatuid, millele tolm ei kogune. Loft-kummut võib edukalt toimida baarina – joogid ja klaasid saab peita täis- või klaasitud ukse taha – oma äranägemise järgi.
Kummut mõõtudega 80 x 140 x 40 cm sisaldab kõike, mis olema peab. Seetõttu võib see edukalt seista nii üksi ühel seinal kui ka olla osa suuremast paigutusest. Kasutage selleks ülejäänud elemente: kummutid, vitriinkapid, riiulid või televiisorikapp. Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 8 nädalat.
Seotud tooted
Puhvet-vitriin Belluno, värvivalik
975.20 €
Vitriinkapp Grafiit Marone väike
Marone grafiitpuidust vitriinkapp on elegantne ja praktiline mööbliese. Söögitoas kasutatakse seda roogade hoidmiseks, külalistele lisateenuste osutamiseks või rikkaliku portselani kogumiseks. See sobib hästi ka elutoa vitriiniks, nt raamatute hoidmiseks. Puidust Marone vitriinkapp on varustatud kahe kapi ja kolme riiuliga. Kapp on klaasuksega suletud ja sellel on kaks riiulit. Dekoratiivsed esemed on neil selgelt nähtavad ja raamatud - tolmu eest kaitstud. Klaaskapi kõrval on kolm avarat avatud riiulit. Mööbli alumises osas on sügav kapp, mis on avatud hingedega õlauksega.
Kapi ülaosas on freesitud pealmine plaat. Nii loodi lai kapiplaat, millele saab asetada kaunistusi, fotosid raamidesse või lambi. Pealispind on naturaalse tammepuidu värvi, mis on atraktiivne kontrast kere tumeda, grafiithalli ja vitriini alumise äärega. Need elemendid värviti ökoloogilise, mittetäieliku kattega veepõhise värviga, tänu millele jääb puitkonstruktsioon kergelt nähtavaks. Kapiplaati kaunistab ka õrn, harmooniline sõlmede ja puurõngaste muster. Kappide käepidemetel on nuppude dekoratiivne vorm. Neil on loodusliku tamme värv, tänu millele sobivad nad kapiplaadi värviga, luues ühtse terviku.
Hallid toonid on neutraalsed värvid, mis ühtlustuvad nii värvide kui ka mustvalgega. Tume grafiit on värv, mis jätab mulje elegantsist ja modernsusest. Elutoa grafiitmööbel sobib kindlasti Skandinaavia stiilis sisustatud interjööri. Tume värv soojendab ruumi ning looduslik puit viitavad maalähedasele stiilile.
Vitriinkapp on täielikult valmistatud männipuidust. Männipuidust mööbel on vastupidav, kindel, vastupidav hõõrdumisele ja aja möödumisele. Söögitoa või elutoa grafiitpuidust mööbel annab toale elegantse ilme.
Kapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Tammepuidust madal vitriin 2D Collodi
Collodi õlitatud topelttammest madal vitriinkapp!
Collodi kollektsiooni madal kahekordne vitriinkapp on ajatu klassika sümbol koos modernsusega. Tammepuidu kuldsed varjundid köidavad pilku ning pinnale paistavad tera ja iseloomulikud oksakohad kinnitavad selle omapära.Vitriini disain sisaldab ühel küljel kinnist esiosa ja teisel pool intrigeerivat kombinatsiooni klaasitud ja soliidsest osast. Täiendav dekoratiivne valgustus (ei ole komplektis saab soovi korral ise lisada) võib veelgi rõhutada selle elegantset iseloomu. See mööbliese sobib ideaalselt modernses, skandinaavialikus või traditsioonilises stiilis sisustatud ruumidesse, olles suurepärane valik nii elutuppa, söögituppa kui ka magamistuppa.
Collodi puidust vitriinkapp – vastupidavus kohtub funktsionaalsusega! Kõrge kvaliteet on Collodi kollektsiooni vitriinkapi sünonüüm. Selle loomiseks kasutatud metsik tamm läbib spetsiaalse õlitamisprotsessi, et veelgi rõhutada selle loomulikku võlu ja kaitsta seda välistegurite eest. Tähelepanu igale detailile, hoolikas töötlus ja materjalide vastupidavus garanteerivad, et tegemist on mööbliesemega, mis teenib palju aastaid, säilitades oma esialgse sära ja muutumatu kvaliteedi.
Tammepuidust kahekordne vitriinkapp – peensus ja rafineeritus ühes Collodi kollektsiooni kuuluv madal kahekordne vitriinkapp pakub lisaks muljetavaldavale esteetikale ka laia valikut funktsioone. Kinnine esikülg sobib suurepäraselt esemete hoiustamiseks, mida soovite külaliste vaate eest varjata, samas kui klaasosa võimaldab teil välja panna oma lemmiksuveniirid või -kollektsioonid. Suletud ja avatud ruumide kombinatsioon ühes mööbliesemes annab paindlikkuse organiseerimisel ja kohandamisel kasutaja individuaalsetele vajadustele. Iga meie mööbliese on unikaalne, valmistatud erinevast puidust, mistõttu võib selle välimus erineda fotodel kujutatust. Püüame värve tõetruult reprodutseerida, kuigi varjundites võib esineda mõningaid erinevusi, olenevalt muu hulgas erinevatest puidupartiidest ja monitori seadistustest.
Vitriinkapil on kolm ust ja viis riiulit.
Vitriinkapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vitriinkapp Belluno 1-uksega, värvivalik
503.20 €
Vitriinkapp madal Belluno Elegante Grafiit
503.20 €
Belluno Elegante grafiidist madal vitriinkapp.
Vitriin on ideaalne koht raamatute jaoks – klaas kaitseb teie raamatuid tolmu ja mustuse eest ning teil on hea juurdepääs pealkirjadele ja sisule. See on ideaalne koht ka pere- või kaugetest riikidest toodud reisisuveniirideks. Grafiidivärvi ülaosaga lai vitriinkapp Belluno Elegante on varustatud sahtlite, riiulite ja kapiga, tänu millele saad peita ja esitleda seda, mida soovid. Nupu käepidemed, freesitud sokkel, sooned esiküljel ja künnistüüpi esiosad rõhutavad Provence stiili.
Kolm kompaktset sahtlit on ideaalne koht passide, söögiriistade või muude väikeste esemete hoidmiseks. Raamatute, kaunistuste või kujude jaoks saate kasutada lahtiseid riiuleid kui ka klaasukse taga olevaid riiuleid. Vitriinkapi sahtlid on varustatud vaikselt sulguva mehhanismiga, mis suurendab kasutusmugavust ning annab vaikuse.
Kapi mõõdud 89,5 x 130 x 45 cm. Vitriinkapp sobib suurepäraselt nii väiksemasse ruumi, kus on ühendatud panipaik ja eksponeerimine, kui ka avarasse elutuppa, kus saab kokku panna kaks ühesugust või täiesti erinevat Belluno Elegante Grafiit sarja mööblieset.
Vitriinkapp on grafiitvärvi ja pealisplaadi tooni on võimalik valida kas männi (helepruun) või tammevärvi (tumepruun) tooni. Kapp tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Tammepuidust kõrge vitriin 3D Collodi
Collodi õlitatud tammepuust kahekordne vitriinkapp!
Õlitatud tammepuust kahekordne vitriinkapp on elegantsi ja praktilisuse sünonüüm, st kaks funktsiooni, mis on ümbritsetud ühes rafineeritud mööbliesemes. Selle kuldne tamme värv annab igale interjöörile sooja ja hubase iseloomu. Unikaalne struktuur, ühel küljel klaas ja üks klaasriiul, võimaldab teil eksponeerida oma lemmikesemeid või -kollektsioone, lisades ruumile kergust. Kinnise esiküljega teine pool on omakorda koht, kus saab hoida visuaalselt vähem atraktiivseid, kuid igapäevaeluks olulisi esemeid. Tänu sellele kombinatsioonile sobib vitriin ideaalselt kaasaegse kodu vajadustega, olenemata interjööri stiilist.
Collodi kahekordne vitriinkapp – kaitse ja vastupidavus ühes! Nagu kõik õlitatud tamme sarja tooted, näitab ka see vitriin kõrget töökvaliteeti. Muuhulgas on metsiku tamme puitu aastaid korralikult kaitstud, et kasutada, ning õlitamine rõhutab selle loomulikku ilu, suurendades samal ajal vastupidavust igapäevasele kasutamisele. Kinnise esiosa ja klaasosa kombinatsioon ühes mööbliesemes demonstreerib tähelepanu detailidele ja kaasaegset lähenemist disainile.
Tammepuust kahekordne vitriinkapp – disain, mis muudab iga interjööri! Selle vitriini funktsionaalsus on vaieldamatu. Klaasosa toimib huvitava näitusepinnana, kaitstes samas eksponeeritud esemeid tolmu ja mustuse eest. Kinnise esiosaga külgosa on ideaalne koht igapäevaste asjade hoidmiseks. Olgu see elutoas, söögitoas või raamatukogus, see vitriinkapp on mitte ainult praktiline, vaid ka esteetiline lisa interjöörile. Iga meie mööbliese on unikaalne, valmistatud erinevast puidust, mistõttu võib selle välimus erineda fotodel kujutatust. Püüame värve tõetruult reprodutseerida, kuigi varjundites võib esineda mõningaid erinevusi, olenevalt muu hulgas erinevatest puidupartiidest ja monitori seadistustest. Toode on varustatud karastatud klaasist klaaspaneeliga.
Vitriinil on kaks uks ja üheksa riiulit.
Vitriinkapp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vitriinkapp madal Marone Elite Tabacco
Vitriin 1.3 puidust valge/tabacco Marone Elite on asümmeetriline struktuur, mida eristab ainulaadne avatud riiulite kombinatsioon, mis sobib ideaalselt kaunistuste eksponeerimiseks, elegantse klaasitud segmendiga. Mööbli allosas on kaks sahtlit, mis annavad lisaruumi väiksemate esemete hoiustamiseks, mida ei tasu eksponeerida.
See kapp ühendab praktilisuse ja rafineeritud stiili, sobib suurepäraselt klassikalise või romantilise auraga ruumidesse, kus valge harmoneerub harmooniliselt soojade puidutoonidega. Atraktiivses tubakatoonis puidust pealisosa tõstab lisaks esile ja rikastab selle esteetikat, luues huvitava kontrasti konstruktsiooni valgete elementidega.
Puidust vitriinkapp – vastupidav ja atraktiivne Soome männipuidust vitriinkapp on täiuslik kombinatsioon ökoloogilisest teadlikkusest ja kaasaegsest disainist. Viimistlemisel kasutatav 85% läbipaistmatusega veebaasil värv kaitseb keskkonda, demonstreerides samas naturaalse puidu ilu. Puidust furnituur ja vaikselt sulguv funktsioon mitte ainult ei lisa mööblile elegantsi, vaid suurendavad ka selle funktsionaalsust, muutes kasutamise lihtsaks ja meeldivaks. Tänu oma ainulaadsele kujule, mis rõhutab iga detaili individuaalset iseloomu, saab sellest mööbliesemest ainulaadne lisa igasse interjööri, mis ühendab endas vastupidavuse, hea stiili ja klassi.
Puidust vitriinkapp, mis on universaalne ja mitmekülgne! Puidust vitriinkapp on universaalne lahendus, mida saab kasutada paljudes ruumides. Seda saab kasutada esiku konsoolina, kus selle avatud riiulid on praktiline koht posti ja võtmete hoidmiseks ning sahtel kaitseb olulisi dokumente. Magamistoas sobib see suurepäraselt raamatute ja kaunistuste hoiustamiseks, elutoas aga lemmikmuusika- või filmialbumiteks.
Vitriinkapil 1 klaasist uks, 2 sahtlit, 4 riiulit.
Mööbel värvitud sooja valge RAL 9003 tooniga. Mööbli tagaosa ja sahtlite põhi valmistatud HDF plaadist. Toode tarnitakse detailidena, kaasas intstruktsioon. Vitriinkapp tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.Vitriinkapp Chic 4 uksega, värvivalik
1,599.20 €