

Tammepuidust abilaud ajalehehoidjaga Gialo
315.00 €
Kuigi me loeme ajalehti üha harvemini, leidub seda tüüpi väljaannete fänne. Teised armastavad sirvida juuksuri ooteruumis soengukatalooge või sisustusajakirju ja mööblikatalooge. Kui kasutate endiselt paberväljaandeid, vajate kindlasti kohta, kus neid hoida. Gialo kohvilaud ajalehehoidjaga sobib siia suurepäraselt.
Esiteks oma funktsionaalsuse ja stiili tõttu – lihtne, ajatu, mis sobib loft-, Skandinaavia ja Provence stiilis seadetesse.
Ajalehehoidja – puidust laud elutuppa ja ooteruumi. Selle mööbli suurim eelis on selle vastupidav konstruktsioon. Selle põhjuseks on hoolikalt valitud materjal. Puidust ajalehehoidja on valmistatud tammepuust, mida iseloomustab kõrge kõvadus, vastupidavus igapäevasest kasutamisest tulenevatele kahjustustele.
Tänu oma omadustele välditakse liigseid kaunistusi – mööbel ise on veetlev. Tammepuidust ajakirjahoidja näeb muljetavaldav välja ja teenib teid palju aastaid. Praktiline ajalehehoidjaga laud on varustatud sahtliga väikeste esemete hoidmiseks ja riiuliga. See disain tähendab, et teil pole ruumi mitte ainult ajalehtede, vaid ka raamatute, võtmete või dokumentide jaoks. Paremal küljel on ajalehehoidja, nii et teil on pidev ja mugav juurdepääs oma lemmikpealkirjadele. Ristkülikukujulisel lauaplaadil on ruumi kohvitasside või kaunistuste jaoks, nagu küünlad ja lillepott. Kas see sobib teie esikusse või elutuppa? Muidugi! 55 x 40 x 50 cm ajalehehoidja ei käi interjööris üle jõu, seega töötab see hästi ka väikeses stuudiokorteris või ooteruumis. See sobib hästi eraldi asetatuna, tugitooli või diivani lähedale või garderoobi või kummuti kõrvale.
Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Seotud tooted
Ümar abilaud Urban
Abilaud / lillelaud Ambiente
Diivanilaud Avokaado tamm
Tammepuidust diivanilaud Natural Monti, erinevad suurused
Tammepuidust ümar diivanilaud Monti rõõmustab iga detailiga. See on mööbliese, mis mitte ainult ei kaunista ruumi, vaid võib saada selle keskpunktiks. Naturaalse kuldse tamme varjundiga Monti laud on nagu metsatükk sinu elutuppa kantud - soe, sõbralik, täis võlu.
Kolmele tugevale jalale toetuv ümmargune ülaosa õhkab harmooniat. See sobib suurepäraselt igasse interjööri – skandinaavialikust kergusest kaasaegse minimalismini. See ei ole pealetükkiv, aga ei lase ka ükskõikselt mööda minna – see on laud, mida tahaks iga koduomanik.
Monti puidust diivanilaud – ajatu disain selle parimal kujul! Monti kollektsiooni laud on loomulikkuse ja soliidsuse sünonüüm. Tugevast tammepuidust valmistatud see mitte ainult ei näe ilus välja, vaid on ka äärmiselt vastupidav. Õlitatud viimistlus toob esile naturaalsed puidukiud, mis on nagu väikesed kunstiteosed, kuid mitte inimese, vaid looduse joonistatud. Tänu sellele on iga tükk veidi erinev ja kordumatu. Peal on sile, õlitatud ja samas vastupidav igapäevasele kasutamisele - kohv, raamatud, kaunistused? Monti laud saab hakkama kõigega, milleks seda kasutate. See on mööbliese, mis on loodud meeldima ja kestma aastaid.
Monti tammepuidust diivanilaud – mugavus ja stiil kompaktsel kujul! Elutoas saab kohtumispaigaks Monti kollektsiooni tammepuidust laud - avarale plaadile ei mahu mitte ainult tassid ja taldrikud suupistetega, vaid ka kõik need väikesed aksessuaarid, mis loovad pere ja sõpradega veedetud õhtu õhkkonna. Magamistoas võib see toimida abilauana, kuhu saab panna oma lemmikraamatuid, küünlaid või isegi väikseid taimi pottidesse või vaasidesse. Selle suurem läbimõõt muudab selle sobilikuks ka ruumi kesksetesse kohtadesse – kus vajad veidi rohkem ruumi, kuid ei taha hubast atmosfääri kaotada.
Diivanilauda võimalik tellida kolme erineva diameetriga: 51cm, 61cm ja 71cm. Plaadi paksus 2cm. Värvus: naturaalne
Diivanilaud tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.